Празнична работилничка за фотокниги - трета тема!

  • 34 678
  • 710
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9
Kivito, картичките на кравичката са снимки с плик...
Аз на моите картички им сложих фон и надпис без снимки.

# 646
  • Мнения: 95
И аз си поръчах Дебитна карта Виза от ПИБ. Чакам я другата седмица, че вече нямам търпение да си поръчам албума и снимките. А някой от вас поръчвал ли си е карти за игра? Аз имам някакъв код за 8.88$, но ми се струва малко висока цената. Все още се двоумя дали да ги включвам към поръчката. Ще съм благодарна, ако някой сподели дали си заслужават? А как да разбера колко е шипинга за нещата от Credit & Discounts?

# 647
  • Мнения: 520
ДА попитам само - искам да си поръчам от Кравичката безплатните 50бр снимки, но ги искам формат 10х15, кой да избера?
Тъй като виждам имате добри отзиви за тези снимки, гланцирани ли са? И

Към тези който са поръчвали - самите снимки са безплатни, а колко струва доставката?

# 648
  • Мнения: 95
Дано не те объркам с отговора си, защото и аз тепърва ще поръчвам, но доколкото разбрах 10/15 = 4/6 инча. От сайта се вижда, че предлагат и гланцирани и матирани снимки. Ти трябва да си избереш, а доставката май е 3,99$ /или 4,99$/.

# 649
  • Мнения: 29
Момичета, здравейте!

Тъй като и аз се зарибих с фотокнигите - още в петък пробвах с Инкубук от офиса да кача снимки в албума и успях. Събота и днес обаче се мъча от вкъщи и имам проблем. Стигам до избора на размер и име на албума и не мога да продължа нататък. Просто нямам бутон next. Чудя се какъв може да е проблемът. Направих си и нова регистрация от вкъщи, на другия ми мейл и пак не става. Каква може да е причината?

# 650
  • Мнения: 4 406
Момичета, здравейте!

Тъй като и аз се зарибих с фотокнигите - още в петък пробвах с Инкубук от офиса да кача снимки в албума и успях. Събота и днес обаче се мъча от вкъщи и имам проблем. Стигам до избора на размер и име на албума и не мога да продължа нататък. Просто нямам бутон next. Чудя се какъв може да е проблемът. Направих си и нова регистрация от вкъщи, на другия ми мейл и пак не става. Каква може да е причината?
понеже и аз имах такава чуденка- ще ти кажа веселата тайна- бутонът си е там, но екранът ти не го побира- решението е да скриеш тулбара, за да увеличиш работното поле на екрана.   Laughing

# 651
  • Мнения: 2 109
hmm.. next е при мен долу вдясно . сега пробвах. не знам зао не ти се отваря.

# 652
  • Мнения: 29
Момичета, здравейте!

Тъй като и аз се зарибих с фотокнигите - още в петък пробвах с Инкубук от офиса да кача снимки в албума и успях. Събота и днес обаче се мъча от вкъщи и имам проблем. Стигам до избора на размер и име на албума и не мога да продължа нататък. Просто нямам бутон next. Чудя се какъв може да е проблемът. Направих си и нова регистрация от вкъщи, на другия ми мейл и пак не става. Каква може да е причината?
понеже и аз имах такава чуденка- ще ти кажа веселата тайна- бутонът си е там, но екранът ти не го побира- решението е да скриеш тулбара, за да увеличиш работното поле на екрана.   Laughing
Не става ... Явно ще се работи само от офиса ...

# 653
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен!
И аз съм в групата с проблемите. По Ваш съвет си направих нещата във Фотошоп и ги запаметих на компа, но .... Сега като се опитам да ги кача като снимки в Инкуто и той просто не ги вижда. Отваря папката и тя е празна. Сигурно грешката е моя, но къде е ? Ако някой я вижда моля да ми каже, че аз се омотах вече от варианти.
Да кажа само, че Портфолио не иска да ми го отвори когато определям темата на книгата - така че си избрах друга.
Инка - и на мен бутона си ми е там и работи.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 11:02 от paloma_x

# 654
  • Мнения: 2 109
в какъв формат си запазила фотошопските файлове? трябва да са jpeg или png. само такива формати може да вземе инку. ако са ти пдс, не ги вижда.

за стила на книгата, най-добре е PHOTOBOOK - DIY Scrapbooking там са само цели страници.

# 655
  • Мнения: 4 116
Кали, започнах втората книга  Mr. Green Ама много бавно върви. С новия шоп съм и не съм му свикнала. Пък и ми затри първата страница, нещо даде грешка и айде...

# 656
  • Мнения: 29
Разбрах какъв е проблемът - резолюцята... Аз съм на най-големи символи, защото не довиждам от много взиране, а мониторът ми е с малък екран.  Иначе бутонът е там, но не се вижда, а и няма как да се стигне до него. Това го пиша, ако и друг някой има същия проблем като моя.

# 657
  • Мнения: 29
Много БЛАГОДАРЯ - Калина
Във Fotoshop Image са - и явно това е проблема. Сега започвам да ги оправям.

# 658
  • Мнения: 71
Момичета, аз искам да правя книга в Инку и с техни шаблони, но ме питеснява това че не мога да трия снимки които съм качила, как да изчисля кои шаблони с по колко снимки ще са от серия, ужасна работа...
някоя от вас не е ли питала защо не може да се трие или като препоръка...аз съм зле с чуждите езици Embarassed

# 659
когато си на снимката която желаеш да махнеш натисни TRAY над албума ти

Общи условия

Активация на акаунт