ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 4!

  • 24 590
  • 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Докаго се чепкаха Валери и Крис си помислих, че първия ще се нахвърли да целува втория. Валери ми напомня на Мариус Куркински, само че с къса коса
Често да кажа и на мен ми мина подобна мисъл - очаквам при всеки техен разговор, Валери да се обясни в любов на Крис. Ще бъдат хубава двойка! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 414
Ако на някой му се разказва,няма да се разсърдя. Whistling
Praynig

# 17
  • Мнения: 98
Докаго се чепкаха Валери и Крис си помислих, че първия ще се нахвърли да целува втория. Валери ми напомня на Мариус Куркински, само че с къса коса
Често да кажа и на мен ми мина подобна мисъл - очаквам при всеки техен разговор, Валери да се обясни в любов на Крис. Ще бъдат хубава двойка! Mr. Green

Имах чуството, че им стана смешно докато беше сцената, не забелязахте ли newsm78

# 18
  • Мнения: 2 131
Ако на някой му се разказва,няма да се разсърдя. Whistling
Не знам дали ще си спомня всички подробности.
Финалът - Митето отиде при Анастасия в офиса й. Разговора очакваме утре вечер.
Явор се скара с баща си и се изнесе. Причината - Митето го заразпитва дали е имал нещо с Елица. Явор отиде отново при Емилия и София остана видимо доволна.
Ана се пробва, ръсейки невинно суперлативи за Валери, да накара Борис да го вземе за съдружник. Отговорът - нещо от типа, че Валери не е заслужил чак такова доверие /не мога да се сетя да цитирам точно/. След това Валери изнуди Ана да му прехвърли от своя дял. Тя му обеща 5 процента.
Марина влезе при Андрей, преоблечена като медицинска сестра, след като той беше казал на полицая да не я пуска. Не показаха разговора помежду им, това беше накрая.
Борис отиде при Силвия да й се извини за поведението на Анастасия.
След това показаха семейна вечеря - Силвия, Васил и щерката. Норчето отиде да спи и Силвия покани Васил да остане. Последва страстна целувка  Mr. Green, която всъщност, според мен, не беше малко смешна, ама...
Това е накратко. Сори, ама не мога да възпроизведа подробности и конкретни цитати.  Mr. Green Ако съм пропуснала да разкажа нещо - другите да прибавят.

# 19
  • Мнения: 3 926
Страхотен финал тази вечер. Ана направо занемя Mr. Green
Чакам утрешния епизд с нетърпение Peace
А Марина е супер сладурка в маскировката на мед.сестра Crazy Изпълнила фантазиите на около 40% от мъжкто човечество Mr. Green Как да не й прости Андро Flutter
Между другото и аз имах чувството, че Валери ще му скочи... ама то де е време занапред... Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето ме и мен.
Дайте пак някоя анкетка.

# 21
  • Мнения: 98


Силвия започва нова колекция.
Валери и  Крис се срещнаха и Валери каза на Крис да не се притеснява, че всички ' ама абсолютно всички' ще си получат заслуженото.
Ана дава на Валери 5% от акциите си в компанията.

# 22
  • Мнения: 746
оф, утре ще излизаме вечерта Sad трябва да намеря някое заведение, където дават Нова ТВ  Mr. Green

О,да и те 100% ще ти пуснат Забранена любов Mr. Green
Ще върви с ракия и салатка
smile3534 може пък всички в заведението да искат да гледат сериала, ама да ги е срам ... и да си направим агитка  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 98
оф, утре ще излизаме вечерта Sad трябва да намеря някое заведение, където дават Нова ТВ  Mr. Green

О,да и те 100% ще ти пуснат Забранена любов Mr. Green
Ще върви с ракия и салатка
smile3534 може пък всички в заведението да искат да гледат сериала, ама да ги е срам ... и да си направим агитка  Mr. Green

Между другото бяхме с мъжа на почивка на Пампорово преди седмица и в кръчмата си помолих да ми пуснат сериала и всички го гледаха, аз бях на водка и салатка и ми беше гот(нищо че те бъзикам)  Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Пуснах анкетата, може да гласувате!

# 25
  • Мнения: 746

Между другото бяхме с мъжа на почивка на Пампорово преди седмица и в кръчмата си помолих да ми пуснат сериала и всички го гледаха, аз бях на водка и салатка и ми беше гот(нищо че те бъзикам)  Mr. Green

аааа, хахах, ами така кажи де - отиваме в Пампорово  Mr. Green между другото на моя френд вече май почва да му писва - като ще излизаме, и аз му казвам - или до 9 да съм си у нас или след 9.30  Naughty

# 26
  • Мнения: 98
Дайте да се разберем за разказвача, че всеки път пиша пиша и накрая Вилето разказва Crazy
Може и анкета Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 414
Гласувах за Мартин и Бубето. Crazy

# 28
  • Мнения: 98
Аз за Крис и Валери Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз за Мартин и София, определено има хляб там!

Общи условия

Активация на акаунт