ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 4!

  • 24 594
  • 453
  •   1
Отговори
# 75
Нали Явор и Елица са близнаци, как да са на различни години Joy
Мисля, че Марина каза, че е пълнолетна (т.е би могло да е на 18) не на 21. Тогава би могло Митето и Надето да са си я направили, докато двугодишния Яворчо е живял при Емилия. Не се казва че Митето е живял там с него. или обобщено: Анастасия граби Елица и си бие камшика с Борис. Митето се депресира и алкохолизира оставяйки Яворчо в Емилия. След година две бива върнат към живота от Надето. Правят си Маринка. Когато тя поотрасва Митьо споделя за Яворчо и Надето нали е добричка си го прибират #2gunfire и после си довършват с Филип

# 76
  • Мнения: 1 289
а между другото, когато Елица си празнуваше РД-то, стана ясно, че е на 20. Ами при Явор? Някой каза ли, че и той става на 20 или просто разбрахме, че и той тогава има РД?

Като даваха рожденния ден на Ели,даваха също,че и Явор празнува РД и на тортата му имаше свещички със номер"20"  Mr. Green  Още тогава се замислих да не са некви разделени близнаци...и то виж познала съм Simple Smile

И аз мисля,че Марина не каза на колко е  newsm78 Ако е по-голяма от Явор,нещо не се връзва историята,но мисля,че трябва да е на 18.

# 77
  • Мнения: 98
а между другото, когато Елица си празнуваше РД-то, стана ясно, че е на 20. Ами при Явор? Някой каза ли, че и той става на 20 или просто разбрахме, че и той тогава има РД?

Като даваха рожденния ден на Ели,даваха също,че и Явор празнува РД и на тортата му имаше свещички със номер"20"  Mr. Green  Още тогава се замислих да не са некви разделени близнаци...и то виж познала съм Simple Smile

И аз мисля,че Марина не каза на колко е  newsm78 Ако е по-голяма от Явор,нещо не се връзва историята,но мисля,че трябва да е на 18.

Не е по-голяма от Явор, как Naughty

# 78
  • Мнения: 31
Я колко много пак пропуснах!Изписали сте 6 страници!Аз не трябва да мърдам от комп,за да съм в час!Но както и да е сега по темата!И на мен Марина ми се вижда по-големичка,тя е студент в университет!Значи е възможно и да е на 19,но пък според мен това е още едно недоизпипано детаилче!Ще срещнем много такива занапред! Grinning

# 79
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
И на мен ми се струва , че Марина е по - голяма от Явор, но  newsm78

# 80
# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Много сте изписали Laughing

Чуденката за годините на героите и връзката им с историята ми напомня на десетките сметки в темата с "Дързост и красота" Joy

Марина е дете на Димитър и Надето. Те се запознават при една катастрофа преди 18 години. Сигурно са били доста бързи и е възможно Марина да е на 17 години. Щом учи в университет трябва да е първа година.

Ето едно по-хубаво "родословно дърво"
http://www.max2.tv/seriali/p3_1549_0.html

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 09:25 от Miriel

# 82
  • Перник
  • Мнения: 396
Добро утро, момичета Grinning
Лелееее, ама кога сте пуснали нова тема, кога изписахте 6 страници newsm78 Връщам се да ви чета Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 4 520
Издухвате я тази тема направо!  Grinning
После ще ви чета.

# 84
  • Мнения: X
 Peace Гласувах в анкетата за Борис и Силвия. Не знам защо, но са ми симпатични като двойка   Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 158
Запис, после ще Ви чета, много сте изписали...Simple Smile

# 86
  • Мнения: 4 520
A какво пречи Марина наистина да е по-голяма от Явор? Ако е дете на Надето от друг мъж?

# 87
  • Мнения: 98
Според родословното дърво не е Peace Иначе не пречи

# 88
  • Мнения: 2 414
Значи София няма никаква родствена връзка с друг герой. Party

# 89
  • Мнения: 98
Значи София няма никаква родствена връзка с друг герой. Party

Засега Wink Има въпросителна на майка и. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт