Предпочитана марка зеленчукови пюрета?

  • 5 038
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 966
И моят е захранен с плодови и в началото много се мръщеше на зеленчуковите, не че и сега всичко яде. Най-харесва Гербер и някои на Хип. Семпер са доста гъсти, но ако ги разреждаш с мляко става. Успех и дано прояде всичко.

# 17
  • Мнения: 1 006
Гербер и Семпер  Peace

# 18
  • Мнения: 766
Благодаря за отговорите Hug
Значи, чистите зеленчуци като моркови, тиква и долу-горе пащърнак на "Хип" ги яде. Обаче комбинациите картофи-тиквичка, карфиол-ориз ги плюе и реве. Днес я пробвах на "Ганчев" - преглътна малко, докато усети какво става и пак всичко беше оплюто. Други марки не съм пробвала.
Възможно е и да е свикнала на плодовите пюрета и сокчетата Confused
Обаче, честно казано, аз като ги опитвам тия зеленчуковите - наистина са гаднички. Колкото и да са различни вкусовете на бебето и възрастния, все си мисля, че едно нещо на мен като ми е безвкусно да тъпча в устата на детето не е хубаво.
А педиатърът ме посъветва даже да започна с месно-зеленчукови, щом тия са и безвкусни, но на мен ми се струва прекалено малка.

# 19
  • Мнения: 9 973
ганчев

# 20
  • Мнения: 11 004
Хип, Гербер и Сънвал.
На Ганчев не бих дала нито пюре, нито сок.

# 21
  • Мнения: 814
Моят син не си падаше по пюретата на ХИПП. Иначе съм давала най-различни.
Напоследък чувам много добри отзиви за ОВКО - имали голямо разнообразие и били вкусни, но ние вече сме големи, така че не сме ги пробвали лично.
Можеш да опиташ с различни марки  Peace   

# 22
  • Мнения: 6 713
Нестле, Хип

# 23
  • Мнения: 15 379
Хипп, Сънвал, Нестле Алете. По-рядко Гербер и Семпер (само рибите). Български пюрета не съм купувала никога, ял е (и яде) само от изброените марки.

# 24
  • Мнения: 1 512
Яде тези на Хип и Гербер.Бебевита не ги хареса.Ганчев аз не искам да давам и затова не знам дали ще ги яде.

# 25
  • Мнения: 1 738
При Калоян най се котират Бебевита. Май няма тяхно пюре, което да ми е отказал.
Иначе яде и повечето на ХИП и Гербер.

# 26
  • Мнения: 498
Баткото ядеше всичко,малката харесваше само Гербер

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Като , че ли харсва пюретата на всички марки - Хипп, Сънвал , Гербер , Ганчев , Бебевита . От всичките си има любими пюрета

# 28
  • Мнения: 493
Хипп,Сънвал,ганчев

# 29
  • Мнения: 4 335
Най-много харесва ХИП,яде и на Нестле.

Общи условия

Активация на акаунт