Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече! Тема№8

  • 13 135
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
somebody и аз съм се убедила,че този лек действа безотказно.
По принцип лукът лекува кашлица. Сестрата на мъжа ми вари лука само във вода, слага захар и дава на децата да пият.
Друг начин е една лъжица захар, полята с олио. Сместа бавно се смуче и така по три пъти на ден.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 854
Яж чесън и лимони, ама не заедно  Laughing
Защо пък не заедно, и по-ужасни комбинации съм яла докато съм бременна  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 543
Здравейте и от мен ,момичета! И честита ви нова тема! Но като прочетох заглавието й..... Thinking Наистина ли вече ви личи!?!?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 31
Много хубава темичка си имаме както винаги Simple Smile
За коремчето аз си го виждам, че е променено и малко поиздуто, но преди две вечери се хваля на приятеля ми как ми личи вече тумбака, а той само ме попогледна и каза, че според него съм си била същата  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 475
да , Vodica, личат, ей сега си заголвах корема на колежките, които ахкаха и охкаха, какъв голям е станал  вече и как ми личи, а до 9-тия какъв ще стане, не ми се мисли newsm53
Приятелят ми каза, че преди ,като ме гушнел нищо не му подпирало, а сега вече му  подпирало! smile3521

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ще впишете ли и мен в списъка  Simple Smile Термина ми е на 27.06

# 21
  • Варна
  • Мнения: 899
И аз сякаш го виждам леко поиздуто, но незнам дали защото ми се иска или наистина, ха ха. Вие почнахте ли да се мажете с кремчета против стрии? Аз се мажа вече месец, хем да си създам навик, хем да си подготвям кожата, нищо че може и да е рано още. Ползвам на Бюбхен лосион и съм много доволна, много бързо попива, а кожата цял ден си е влажничка  newsm10

# 22
  • Мнения: 3 294
Благодаря ви момичета за рецептите , златни сте  Hug Hug
Somebody , ще го пробвам твоя метод тази вечер , дано подейства  Hug

А моят корем никакъв го няма , закръгля се по това време на деня когато съм яла и пила какво ли не вече , а иначе не ми личи все още  Tired
Мъжо всяка вечер ме оглежда странно когато му кажа че имам вече корем , според него все още нямам  Tired

Добре дошли , на новите момичета , дано да гушкаме всички ние здрави и красиви бебчета през юни  Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 0
Аз също не усещам да ми е пораснало коремчето. Оглеждам го всяка вечер ама не. Мъжът ми се шегува, че растял ама на вътре, защото нищо не съм яла.

# 24
  • Мнения: 143
Честита нова темичка  bouquet
Снощи реших да си снимам коремчето но когато си видях снимките  #Crazyизглежда много голям на фона на вашите и сега се чудя дали да се показвам че,да не исплаша някой ooooh! Crazy
Вярно че,си имам коремче от преди но на снимката ми се стори ужасно голям а всъщност не е толкова чак  newsm78
Samebody така ме зарази с хубавия бобец дето си направила че,реших днес и аз да приготвя същото  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
При мен с повръщането е някакъв кошмар, по всяко време на денонощието Sad Някой знае ли докога ще е така.

# 26
  • София
  • Мнения: 592
Привет и от мен.
Пак си иаме чудна темичка  Hug
За коремчето - на мен отдавна ми личи!!! Сутрин по-малко, но си е видимо
За кащлицата - разбърква се в равни части сок от лимон, мед и зехтин, пие се на глътки когато се сетиш. При мен помогна.
Иначе мен ме гътна пак грип и съм си в къщи. Имам ужасна хрема, зачервено гърло и увеличени лимфни възли. Преди малко спуках капиляр при секненето, но май спря да кърви

# 27
  • Мнения: 143
v_lubomirova казват че,като влезеш в четвъртия месец т.е.13г.с. гаденето спира но при всеки е различно Peace

# 28
  • Мнения: 9 814
v_lubomirova, добре дошла.
Вече си включена в списъка.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 8
v_lubomirova добре дошла.
На мен корема изобщо не ми личи. Аз и от преди на съм имала много плосък корем и може би затова. Но пък също и не спрях да повръщам и свалих 1 килограм. Но ще си наваксам по нататък.
За кашлица - разбъркват се равни части зехтин и мед, след това се добавя и малко ракия. Това ми е помагало на мен.

Общи условия

Активация на акаунт