Малко ми е объркано..:-/

  • 2 942
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
saxophone  да , точно като придърпване го усещам

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дано е положителен следващия тест. Praynig
И да пишеш после.

# 17
  • Мнения: 2 172
Сега ще ти вдъхна малко кураж  Wink На вторият ден от закъснението тетса ми беше отрицателен.След още 3-4 дена си направих втори,но и той беше отрицателен.Но след 15-20 минути (когато уж е невалиден вече ) го погледнах ивидях една мноооого бледа втора черта,ама толкова бледа,че само с въображение можеше да се види.По-скоро беше като отражение.На следващия деннаправих трети тест и той по същия начин.След 20 минути отражение  Crazy Изчаках още два ден и направих четвърти последен тест,който вече беше ПОЛОЖИТЕЛЕН въпреки,че чертата пак беше ужасно бледа,но определено по-видима  Whistling
  Оказа се (аз си знаех де) ,че овулацията ми е била 2 дена преди да ми дойде,така че нивото на хормона още е бил много нисък и затова не е отчитало  положителен резултат.Изглежда невероятно,но е факт,така че не губи надежда  Wink Успех  Peace

# 18
  • Мнения: 1 796
Стискам ти палци да се похвалиш след следващия тест Peace

# 19
  • Мнения: 164
И аз мисля да си направиш втори тест,защото и с мен беше така след като ми закъсня с 3 дена при направен отрицателен тогава тест се оказа ,че съм бременна....

# 20
хем ме успокоявате и радвате, в същото време не смея да се радвам, за да не се разочаровам отново. ще изчакам още малко(ако имам нерви) и ще нашравя нов!

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
хем ме успокоявате и радвате, в същото време не смея да се радвам, за да не се разочаровам отново. ще изчакам още малко(ако имам нерви) и ще нашравя нов!
Представям си какво ти е.
Стискам палци да видиш двете мечтани чертички! Hug

# 22
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Втората ми чертичка беше толкова бледа ,че си правих 3 теста.И 3те излизаха така.Към този момент ме делят 2 седмици от термина.Стискам палци Praynig

# 23
  • Мнения: 1 121
И моята втора чертичка и двата пъти беше адски бледа, едвам се виждаше.

Само не разбирам защо си губиш времето с тия тестове, а не си направиш кръвен? Може в лаборатория, в частна клиника, може и в държавна болница, което ти е най-близо Peace

# 24
  • Мнения: 2 521
И при мен втората чертичка беше бледа Peaceнаправи си още един тест,но аз мисля че си бременна HugДано да съм права Praynig

# 25
  • Мнения: 22
Моя тест за бременност също беше с бледа чертичка почти не се виждаше и приятеля ми каза че си измислям и че нямало чертичка.Като отидох на лекар ли каза че сам бременна и колкото и да е бледа чертичката има ли я значи има бременност затова отиди на АГ.
Желая ти успех и ще стискам палци. Praynig

# 26
  • Мнения: 559
От всичко което пишеш и аз си мисля, че си бременна. Дано да съм права и да не са празни надежди  Hug
Моят също беше с бледа чертичка. Даже си мислех, че ми се привижда  hahaha

# 27
  • Мнения: 9 973
изчакай 48ч. и пак тест

# 28
  • Мнения: 4 434
Стискам палци при следващия тест Hug

# 29
ами хайде тогава ще ви пиша утре, когато си направя повторно теста..че така хубаво ме зарадвахте с някои от отговорите си , че вече взех да се радвам на нероден петко, а май ми е рано още:)

Общи условия

Активация на акаунт