Постите ли?

  • 1 857
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
Никога не ми е минавало през ума да постя.Напоследък около мен доста хора постят,но го правят като тип диета за тялото.

# 31
  • Мнения: 14 490
Коледните пости започнаха преди доста време. Вие постите ли? Издържали ли сте 40 дни само на постна храна? Как ви се отрази това на организма?

правила съм го преди години, ефекта е страхотен според мен.

# 32
  • Мнения: 2 407
Не,не мога без сирене и кашкавал.

# 33
  • Мнения: X
Зимата ми се вижда много неудачно време за пости. Пробвах веднъж да го карам без месо и животински пОрдукти.... Как да се отрази на пордот като мен? Първо се чудех какво да ям по цял ден, с което апетитът ми се засили трикратно. После....направо се изгубих в превода досущ като ония прословути constipated potatoes Tired, само че освен constipated и пълнени.

# 34
  • Мнения: 14 490
бутински, чипс може да се яде.
локумени вафли също Mr. Green
не знам за времето - и коледните, и великите пости са все през зимата. великите са още по-кофти от тази гледна точка щото са края на зимата

# 35
  • Мнения: X
Е как че се пречистим с тоз чипс ? Остава и колата да е позволена и направо може да ме заколят за празниците и да ме пекнат с лимонче в устата.

# 36
  • Мнения: 12 666
Не, не виждам смисъл.
Не вярвам, че човек може да се промени за 40 дни.

# 37
  • Мнения: 14 490
Е как че се пречистим с тоз чипс ? Остава и колата да е позволена и направо може да ме заколят за празниците и да ме пекнат с лимонче в устата.

ми позволена е, що?
пречистваш се от животински мазнини. пък и в крайна сметка постите все пак имат религиозна цел да го нарека, не отслабване. това е допълнителен ефект

Общи условия

Активация на акаунт