Седмичен фотошопски конкурс - 3

  • 3 626
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Честито Никки,
Благодарим ти за новия конкурс,
 СтраОтни задачки -закачки си избрала.
 Сега остава да си открадна малко времеее и музата поне за малко да ме навести Rolling Eyes.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
цамбур Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Румка, разбира се, че рамката ти може да участва Grinning. Обаче мисля, че си достатъчно добра фотошопърка, а и китът на Никки също е хубав, за да можеш да направиш красива рамка и без изобщо да използваш допълнителни елементи. Хеле пък тези два клъстъра на Джофия, които са си напълно достатъчни като материал за една рамка /е и едно фонче ще трябва Wink/ Аз не виждам много от кита на Никки, пък целта е все пак да се познава, че рамката е правена с него  newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Фончетата са о т Никки, текстовете, музикалните ното, под снимката има петолиния, металните елементи, цвете ,  на което  промех цвета
Ами това е плюс снимката и двата елемента. Ако нямаше условие да не се ползват други да, може бих направила. Както си решите.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Отговаря ли на условията - отговаря Grinning Какво да му решаваме. Рамката е наистина много хубава Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Румка не махай рамката, остави я да и се полюбуваме малко  Praynig

# 21
  • Мнения: 657
Хм, ще се пробвам и аз (ако намеря време Tired).

Я кажете повече за календара, че досега не съм правила. newsm78 Непременно ли трябва да е със снимки? А някаква тема, идея? Или на всеки каквото му дойде на ума... Wink Какъв е подходящ размер за такъв тип календар, за да се вижда добре като се зумира? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Румка и защо я свали сега newsm78 Какви са тези пози напоследък... Вчера се изказа, че може би сме те загубили, защото една от нас те беше цитирала, а впоследствие се разбра, че било с най-добри чувства... Сега ни обвиняваш в дребнавост и знаейки, че си спазила условието питаш дали да си оставиш рамката. И аз и никки ти казахме да я оставиш и че е много хубава, но явно само защото аз изразих и някакво друго мнение - хоп, махаш я. И не мисля, че има дребнавост и злоба в този форум. Има много мнителност напоследък.

 А кикитът и особено уърдартът са разкошни Heart Eyes. Вече се развихрих Grinning

mimchence, аз бих заложила на А3. Избираш си го при отварянето на новия документ

# 23
  • Мнения: 2 818
Май в цялия форум витае една мнителност, я да погледна какво казват звездите, сигурно е от тях  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 875
извинявам се за тъпия въпрос, но какво точно се подразбира под 'два допълнителни елемента' - два броя елемента (дори и да са едни и същи, например две еднакви копченца), или две вида елемента, т.е. 3 еднакви копченца плюс още нещо си? някой разбра ли ме?  newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 443
momo, и аз се замислих за същото. Но по-скоро са два елемента независимо дали са еднакви или не Simple Smile

Здравка Желязкова от село Стомана , поздравления за първото място   bouquet Напълно заслужено  Hug Кита твой ли е? Много ми харесва  Heart Eyes

Аз този път имам време да участвам и в двете категории и много се вълнувам  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Да, прави мнителна съм, но съм супер изнервена пред предстоящия ми държавен изпит, уча като скъсана, нямам време да рамкирам, и само който прави това, може да ме разбере какво искам да кажа.Исках да комбинирам вариант да участвам в конкурса и да използвам нещо ново, като елементи и то пак заради ограниченото време да ги използвам.
Вчерашното ми изказване беше по повод нещо, което наистина го разбрах така, никъде не ми личеше, че е с добри чувства.
Днес махнах рамката , защото не че не харесвам кита на Никки, но не ми дойде идея как да го използвам. Явно не ми е мястото за участие сега, не и с такава напрегната програма.
Сори за спама, и лека  нощ! Приятна и спорна работа!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Румка, успех на държавния Peace

# 28
  • Мнения: 258
Китът на Ники е чудесен! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
А какво ще кажете да започнем да работим освен с един кит и с една снимка? Така може би ще си стимулираме фантазиите за оригиналност, но на равни начала. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт