Започване на ясла през зимния сезон

  • 2 673
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
ще го пускам март месец,няма как трябва да се върна на работа Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Пуснах го на 15-ти септември. До сега е отсъствал 2 пъти - веднъж заради кашлица - 3 дни и веднъж конюнктивит -4

# 17
  • Мнения: 5 391
Имам горчив опит с пускане на ясла през есента...това би ме спряло да го направя и през зимата.

# 18
  • Мнения: 2 960
Ако имам избор отговора ми е НЕ !
НЕ-тъй като имам избор Peace

# 19
  • Мнения: X
Ами то.....ако се налага къде ще ходя  Grinning
Голямата пуснах средата на март и бях много доволна, но тя и не е боледувала по принцип. Малката, живот и здраве, ще тръгне септември - октомври.

# 20
  • Мнения: 238
Ако ми се налага - да. Големия точно така се случи и тръгна на ясла Декември месец. За цялата зима боледува само веднъж, но той по принцип се оказа здраво дете. Пу! Пу! Пу!
Сега малките ще гледаме евентуално да е на есен. Не ми се иска пак да рискувам зимата. Чак пък такъв късмет не очаквам да ме споходи два пъти.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 607
Само в краен случай, при много спешна ситуация бих си пуснала детето зимата........Общо взето при нас това е ставало - 1 път пролетта и 2 пъти есента.....

# 22
  • Мнения: 4 447
Да, нямам избор. Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 3 827
Галка, в другата тема забравих да ви честитя мястото. Пожелавам на Гого да е здрав и бързо да се адаптира  Praynig.

# 24
  • Мнения: 9 441
Аз съм на мнение,че не е много удачно детето да тръгва на ясла през зимата.Най-добрият вариант е пролетта Thinking

# 25
  • Мнения: 363
Живот и здраве   6те тръгне през януари или февруари!Просто така се налага!Ина4е дору и през пролетта да тръгне,нали после пак идва зима Peace

# 26
  • Мнения: 498
Зависи.Например Кирил го пуснах на ясла на 10 януари 2007.Не ми е боледувал зимата,но той по-принцип боледува рядко.Дай-боже и за напред.Ана обаче не мисля да я пускам зимните месеци.Много често боледува.

# 27
  • Мнения: 2 334
Ако зависи от мен не бих я пуснала ,но май ще се наложи Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
по отношение на вирусите, дали ще е през ноември или през март - все е тая.
пролетта не е по-малко натоварен с вирусни заболявания период от зимата.

е, най-добре ми било да тръгват през май-юни, ама това рядко се получава Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 479
Мисля да рискувам и да пусна малкият ми син сега.Ще пробваме,пьк ще видим. Wink

Общи условия

Активация на акаунт