Клуб "полицeйска съпруга"-2

  • 40 045
  • 654
  •   1
Отговори
# 75
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
За МВР няма 13 заплата!От кой ли зависише това?
Но от къде намериха за служителите на затвора 13 ,че и 14?
Те в коя държава са?
Нали кризата все в устите им е оправдание?
Аре писна ми вече #Cussing out
[/b]
Добро утро Wink
Смешно ми е и си се смея, но пък не съм изненадана Joy hahaha
Щях да съм изненадана, ако имаше, а иначе нищо ново под слънцето, държавицата да къта пари да има за пенсии и социални помощи, ние ще емигрираме ипак ще се оправим.  Joy

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
За МВР няма 13 заплата!От кой ли зависише това?
Но от къде намериха за служителите на затвора 13 ,че и 14?
Те в коя държава са?
Нали кризата все в устите им е оправдание?
Аре писна ми вече #Cussing out

Vali, дарлинг, не вади на кьоравия окото  Mr. Green
Всичко е от икономии на ФРЗ - 12 % съкращения и 30% вакантни длъжности,
за които няма желаещи, щото е много хубаво да се работи в панделата за 500 кинта  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 259
А моя като е на улицата ,там е много спокойно ,а?
И тук с връзки става работата за пандиза,кви 30 % свободни места?

# 78
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Няма да споря с теб. От твоята камбанария нещата изглеждат по един начин, от моята по друг.
Не искам да сравнявам придобивките на двете места, защото всички сме в кюпа с ла*ната,
но мога да кажа, че в системата на наказанията не се получават тримесечни бонуси като в МВР ... примерно  Sunglasses
За връзките си в голяяяяяма грешка, особено когато става въпрос за сержантски места.
Вярвай ми. От първа ръка го знам Wink  Реват неграмотните като ги порежат на теста за интелигентност  Laughing

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Извинете, ама тримесечните бонуси не могат да се сравнят с 13та и 14та заплата. Не омаловажавам работата на надзирателите, но и на полицаите на улицата не им е добре. Всеки ден се занимават с измет, същата като в затвора. Само че в затвора могат да бият без последствия, а тези на улицата ги съдят. Както и да е - работата си е работа. те са получили 13та и 14та щото са друго министерство. Заслужават си я, както и военните, но не биваше да делят останалите.

# 80
  • Мнения: 83
Здравейте и от една Надзирателна "съпруга" (т.е. мойто униформено е от ГДИН). Гледам  за заплатите си коментирате, та и аз така. Без значение дали има 13,14,15 заплата за 12 години стаж в системата с последното увеличеие да взимат 700 и нещо е смешно. Истина е че арестите и затворите взеха 13-та заплата през ноември, сега са им превели още някакви 100-на лева отгоре за декември и се чака да се сметне излишъка, за да се види дали няма и по една брутна да им преведат, но те са към министерство на правосъдието. Но от личен опит знам, че други привилегии нямат-имат една хижа на Витоша на която често ходим, но за море и дума не може да става (имало някаква станция на Златните ама иде се дореди, пък и да се доредиш-излез там на ресторантче), няма никакви допълнителни доходи/бонуси през годината.
Съгласна съм, че не трябва да ги делят-още повече че трябва да са едно цяло. Само това за боя нещо не е точно така-между затвора и следствието има огромна разлика. 

# 81
  • Мнения: 123
Момичета,тази сутрин Цветан Цветанов хвърли "бомба" в студиото на Бареков - полицаите на протест!!!
Поводът - условия на труд и заплащане.
Цялото интервю го гледах го в сайта на БТВ.
Де да видим!!! newsm78
Може и на нашата улица да изгрее слънце. bowuu

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Да, и аз го гледах и се моля с две ръце да се организират нашите момчета, че вече не се издържа на това унижение  Tired

# 83
 SadМили дами и аз като вас сьм ощетена тази година нашето тате е на работа в навечерието на Новата Година не стига че това ами с тази 13-заплата направо ни ськрушиха .Браво на нашите оправници измиха си рьцете с МВР и нека спят спокойно че няма да има дадат вьзнаграждение #Cussing out

# 84
  • Мнения: 752
докато открия отново темата и те станали 6 страници.

# 85
  • Мнения: 1 259
.......И НЕ НА КОРУПЦИЯТА....... Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Приемате ли нови членове в клуба  Simple Smile и да попитам какво мислите за  протеста, за  който се говори? Тъй като съпрузите ни нямат право на ефективни стачни действия , ние дали няма да можем да им помогнем  Thinking

# 87
  • Мнения: 2 259
Шугар,добре дошла Hug.
Те не могат да стачкуват мъжлетата ни,но ние ако не стачкуваме поне да задръстим пощата на министерството с протестни писма.Тез дни ще им река 2 приказки  как се живее с 600лв. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 0
Определено трябва да  направим нещо, защото положението стана вече нетърпимо  newsm61

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 850
sugar77 , освен морално, друг начин не виждам да им помогнем. Всъщност има -  #2gunfire #2gunfire #2gunfire по министъра, тая мижитурка

Общи условия

Активация на акаунт