Как да стегна корема?

  • 2 200
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250
Здравейте.

Отворете някоя анатомия и разгледайте мускулите.

В долната част на корема посоката на мускулните влакна не е вертикална. Затова излязоха едни дискове за въртене преди години, защото основно въртенето в кръста стяга долната част на корема. Само с коремни преси ще направите плочки преди да стегнете долната част.

Аз намерих една книжка, много стара е, но има страхотни упражнения.
Но нямам достатъчно финанси да си купувам стягащк кремчета и кожата ми е отпусната там, пък има и подкожни тлъстинки.
Упражняването с обръч е добро, от гледна точка на масаж, а за постоянно стегнат корем носете ластичен колан (не е задължително да е много стегнат) - едно време като играех балет беше задължителен. А пък ако сложите обикновен колан, ще имате ограничител на количеството погълната храна...

# 16
  • Мнения: 3 164


]

Е, щом си адашка ще ти кажа  smile3503

Диетата - каквато и да е. Добър вариант е НВД-то,

. .



.:

Биби,благодаря ти-много си изчерпателна,но ей това НВД ме хвърля в потрес #Crazy-как да го разшифровам Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 155
НВД - ниско въглехидратна диета  Laughing
Във форума има много за нея. Ето ти последната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34500.0

# 18
  • Мнения: 779
Присъединявам се към препоръката на Оранжево небето за обръча. Мноооог помага а и подобрява кръвообръщението ( за стегната кожа) и храносмилането ( за здрав стомах и профилактика на колит).
На мен коремът ми е много "стегнат" сутрин преди да хапна или пийна нещо. Но само няколко залъка или глътки са достатъчни да заприличам на бременна в 4-5 месец. Някой ако ми каже това как се оправя, ще го благославям цял живот Hug (дано решението да не е да не приемам нищо Mr. Green)
И при мен е същото, но аз го отдавам на малките ми размери ( и съответно малкият стомах). от 1 чаша вода се подувам, баси #Cussing out. А сътрин съм като манеканка Mr. Green. И къв е извода - никакво ядене за да не се надува? Не става тъй  Naughty. Само да допълня, че коремните преси не помагат в този случай. Моя приятелка има перфектен корем ( даже плочки има), но като си хапне и " влиза" в 5-тия месец Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт