С тиква, картофи или моркови да захраня?

  • 6 080
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 020
Започнах с ранните моркови на ХИП. Вярно е че запичат, в такъв случай, избери тиква, но рано или късно ще й даваш и моркови, и картофи, така че все ще трябва да ги опита.

# 16
  • Временно
  • Мнения: 788
Тъй като и моята дъщеричка беше доста трудна с изхождането започнах с тиква. Peace

# 17
  • Мнения: 313
И аз започнах с тиква.  После морков и картоф.

# 18
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Започнах с ранните моркови на ХИП. Вярно е че запичат, в такъв случай, избери тиква, но рано или късно ще й даваш и моркови, и картофи, така че все ще трябва да ги опита.

Peace
Да допълня само че при моят син след хранене 1-2 седмици с пюрета изхождането стана изключително регулярно.Преди това акаше през ден през два откакто сме на пюрета 2-3 пъти на ден Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
От тези трите бих избрала тиква - това беше и първия зеленчук, който му дадох. (А захранването започнах с оризова каша)

# 20
  • Мнения: 564
Аз захраних с тиква +картоф   Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
Няма значение, все са ок. Синът ми картофи отказа категорично. На тиквата се мусеше. Моркови ядеше с огромно удоволствие.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 006
Аз започнах с тиква с картоф.

# 23
  • Мнения: 591
Аз захраних с картоф  Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
картоф,морков,тиква-в този ред
Peace

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 101
Аз захраних първо с тиква, след това дадох морков и след това почнах да и давам тиква с морков на Ганчев. Даже личната лекарка ми беше казала да дам от първия път тиква с морков заедно.

# 26
  • Мнения: 2 132
От зеленчуците дадох първо тиква. Най-много я харесва и я предпочита пред морковите и картофите Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 263
Не мисля, че толкова трябва да се притесняваш за запичането.
Щом започне да яде храна този проблем ще изчезне.
По скоро трябва да прецениш кой вид зеленчук дразни по малко стомаха на бебето.
Аз лично бих ти препоръчала сварен картоф смесен с АМ. Peace
Цитат на: Elwing
(А захранването започнах с оризова каша)
И аз. Wink

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започнах с картоф

# 29
  • Мнения: 4 335
Аз захраних с морков.И Денис акаше на два,три дена,след захранването започна редовно.

Общи условия

Активация на акаунт