Как да реагирам на лъжливи обвинения, казани зад гърба ми?

  • 2 535
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Жалко наистина, че мъжа ти ти няма достатъчно доверие.  Confused Ако го нямаше този проблем, хората обичат клюките и заедно с мъжа ми бихме им спретнали една пиперлива, че сме поканили въпросния господин за тройка, но сме останали много разочаровани от неговите възможности в леглото и физически данни. Естествено щяхме да го споделим под сурдинка с молбата , че не искаме да го злепоставяме и гледай какво става.  Twisted Evil

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сега се сетих още нещо, абе мъжа ти що не вземе да го сложи на място тоя
мним любовник, дето ще ходи да ти рови по нещата като мишка, да вземе да му изръмжи.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
...
Започвам да си мисля, че господина сам разпространява подобна невярна информация
...
И аз мисля така. На твое място, на следващата сбирка бих повдигнала въпроса пред цялата компания. Бих ги попитала, защо се носи този слух, кой го разпространява и защо му вярват.
Колкото до съпругът ти, не му се сърди. Ясно е, че си имате доверие. В момента зрънцето на съмнението е посято и е нормално в един момент любопитството да надделее. Сигурна съм, че ще се разберете, щом се обичате.

# 19
  • Мнения: 25 610
Ако трябва да говорим какво всеки би направил в тази ситуация,следващия път,когато се съберете с компанията(много добре ще се получи и ако мистър Комплексиран е там),с иронична усмивчица ще кажа на всеослушание,че съм "поласкана" от факта,че някой си въобразява връзка с мен,но също така всичко си има граници.

Ами. По-добре е да се изтъпани пред него и да му зашие един як шамар с думите: "Абе, пръдльо, ти що лъжеш, че съм спала с теб?  #Cussing out"
После да си седне самодоволно до милото, за да се наслаждава на реакциите. И добре да си отваря очите, че тези приятели никак не ми се виждат читави. Мъжлето пък - хич.  Thinking

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
То добре, да му изшие един, ама милото съвсем на мухльо ще заприлича Confused

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
По мое мнение - минало е времето, когато е трябвало да реагираш. Сега каквото и да правиш, ще се тългува кофти. Не е трябвало да стоиш и да чакаш да отмине - стратегията не струва.

# 22
  • Мнения: 25 610
То добре, да му изшие един, ама милото съвсем на мухльо ще заприлича Confused

Ти го каза!  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 38 498
Ако трябва да говорим какво всеки би направил в тази ситуация,следващия път,когато се съберете с компанията(много добре ще се получи и ако мистър Комплексиран е там),с иронична усмивчица ще кажа на всеослушание,че съм "поласкана" от факта,че някой си въобразява връзка с мен,но също така всичко си има граници.

Ами. По-добре е да се изтъпани пред него и да му зашие един як шамар с думите: "Абе, пръдльо, ти що лъжеш, че съм спала с теб?  #Cussing out"
После да си седне самодоволно до милото, за да се наслаждава на реакциите. И добре да си отваря очите, че тези приятели никак не ми се виждат читави. Мъжлето пък - хичThinking

Сийка! Сийка! newsm44

Ама преди да се изтъпани пред него, да удари едно за смелост!

# 24
  • Мнения: 543
Ами. По-добре е да се изтъпани пред него и да му зашие един як шамар с думите: "Абе, пръдльо, ти що лъжеш, че съм спала с теб?  #Cussing out"
После да си седне самодоволно до милото, за да се наслаждава на реакциите. И добре да си отваря очите, че тези приятели никак не ми се виждат читави. Мъжлето пък - хич.  Thinking

Е, хайде, кажи сега, читавото мъжле с ритници ли да го подкара?

# 25
  • Мнения: 25 610

Е, хайде, кажи сега, читавото мъжле с ритници ли да го подкара?

Ако е първосигнално говедо - може и с ритници.
Ако е мъж на място, може и по други начини.
А може и да се кефи, че толкова известна личност задиря жена му и да проверява пощата ѝ не от ревност, а за да има с какво да се хвали на приятелите и колегите си.
Всичко може.

# 26
Момичета, споделих накратко за какво иде реч, но като цяло има доста подробности.... "Мъжлето" ми, както си позволяват да наричат съпруга ми някои от Вас е много възпитан и с положение в обществото човек. За него юмруците и ритниците не са средство за решаване на подобни проблеми. Въпросния господин няколко пъти си е позволявал да му се обажда по телефона и открито да му заявява, че е голям късметлия с жена като мен. Съпруга ми няма общи теми за разговор с него - като цяло го мисли за смешник(въпреки, че е известен). Да не говорим, че първия път когато ни представиха, аз се изказах доста неласкаво за въпросния човек. На живо изглежда странно и доста смешно според мен. Кака Сийка е права като казва, че скриването на подобна информация може да рефлектира в/у мен като негатив... Когато човек може да говори свободно и спокойно за всичко което го притеснява с най-близкия си човек, то не е за да го дразни - в тази ситуация е по-скоро, за да е наясно, че няма от какво да се притеснява. Това не е наша компания - познаваме само мъж и жена, които по някакъв начин са свързани с нас. Допускам вероятността тези клюки да се разпространят и усещам, че това причинява дискомфорта на съпруга ми. Неговата гледна точка е, че с шашав човек не можеш да се оправиш - въпросния господин се държи като недорасъл тинейджър и развява огромно самочувствие заради факта, че е известен...
Како Сийке - бракът ни съществува достатъчно дълго(13г.), за да се познаваме отлично и да си вярваме достатъчно, но явно с недобронамерените клюки човек не може да се справи. Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 16 036
Гафче, само не ми е ясно - не е ваша компания, но винаги сте с тях при събиране. Защо? Имаш семейство, не може да търчиш винаги в компанията на разни, защото познаваш 2 от тях.
Като ви поканят - кажете, че имате предварителна уговорка с роднини. ? - 3 пъти като им откажеш ще спрат да ви канят. Ако не се ласкаете от поканите, естествено.

# 28
Aisha не веднъж не сме ходили на сбирките им точно поради тази причина - тяхната компания. Не е възможно всеки път да им отказваме, защото сме се сродили с тях - но мисля, че след като компанията им се забавлява за моя сметка, накрая точно така ще стане - ще спрем да ходим на важните за тях тържества....

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Най сетне,светлина в тунела.....
В подобни отношения няма роднини,няма приятели,все пак всичко се гради на взаимно уважение и доверие,в противен случай всеки по пътя си....

Общи условия

Активация на акаунт