Ползвате ли електрическо одеяло вкъщи?

  • 20 032
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Не ползвам, нямам и не искам да имам. Миналата нова година свекърва ми нещо полудя да ни купува такива. Едва я разубедих.

# 31
  • Мнения: 3 215
Ползвала съм преди много години,но не бих си купила сега. Доста е опасно,ако си заграят и станеш на студено - има голяма вероятност да ти се схване кръстът.
И аз съм зиморничава, но намерих решение на проблема "студени крака" - без подобен на ей този термофор никъде не си лягам  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 103
Миналата година ползвахме-бях много доволна  ,но сега си направихме парно и съм ги прибрала.

# 33
  • Мнения: 4 202
red shoe, за ТОВА се сетих в момента, можеш да звъннеш и да попиташ, мисля че съм виждала и в Практикер.


mentolka, благодаря много  Hug

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много рядко вече и никога за да спя с него.
Само да се стопля...

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
притопля матрака преди лягане.

# 36
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ползвала съм преди много години,но не бих си купила сега. Доста е опасно,ако си заграят и станеш на студено - има голяма вероятност да ти се схване кръстът.
И аз съм зиморничава, но намерих решение на проблема "студени крака" - без подобен на ей този термофор никъде не си лягам  Mr. Green

Откъде тази прелест? Че трябва да е 30градуса, за да са ми топли ръцете и краката, имам проблем с оросяването.

# 37
  • Мнения: 5 932
Обичам да спя в студена стая,но в топло легло LaughingЗатова  в много студено време го включвам около час,преди да легна и после изключвам.Чудесно е.
Вредно е и за сърцето и за разширени вени да спиш на включено одеало.За други вреди не зная.

# 38
  • Мнения: 3 215
Ползвала съм преди много години,но не бих си купила сега. Доста е опасно,ако си заграят и станеш на студено - има голяма вероятност да ти се схване кръстът.
И аз съм зиморничава, но намерих решение на проблема "студени крака" - без подобен на ей този термофор никъде не си лягам  Mr. Green

Откъде тази прелест? Че трябва да е 30градуса, за да са ми топли ръцете и краката, имам проблем с оросяването.


И аз съм така. Този го купих от Лондон,но и в нашите аптеки има - последно видях за 3лв.Само гумени имаше,но ти можеш лесно да го "облечеш" с парче от  поларено одеало, стар пуловер, булана (в повечето бг домове все още се намира) и т.н. Много добре задържа топлината - пълня го с вряла вода преди да си легна и до сутринта още е топъл  Peace
Ето идеи: http://images.google.com/images?gbv=2&hl=en&q=covered+hot+water+bottle

# 39
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Чак сега загрях за какво говориш  Mr. Green Аз мислех, че е маншон, а то било съвсем друго. Ех, мили детски спомени, баба ми топлеше една тухла увита в хавлия и ми слагаше в леглото  Mr. Green Ще потърся по аптеките, мерси за линка  Wink

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:58 от Сиренце

# 40
  • Мнения: 3 215
 Joy Ми то и маншон можеш от същите материали да си направиш май  newsm78

# 41
  • Мнения: 4 292
Никога през живота си не съм ползвала.

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Joy Ми то и маншон можеш от същите материали да си направиш май  newsm78
А, не нищо няма да правя аз съм от кръжока "Пречат ми ръцете"  Mr. Green Ще потърся, дано намеря ако не, ще потърся да поръчам в нета.

# 43
  • У дома !
  • Мнения: 700
Преди време използвах и то денонощно,много е готино да си легнеш на топличко.....
Чувала съм,че тези които са варненско производство са добри,а моето беше именно такова......но го оставих на мама Laughing
Единственото,което забелязах и то си беше моя грешка,а е и логично.......че като заспивах на него на сутринта се чувствах гроги и винаги бях вир вода.........така,че изключвайте го преди да заспите!
Иначе е ацки удобно,може да го носите навсякъде...на село,на планина....е само трябва да има електричество там където ще сте Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 9 850
Само електрическа възглавница за болежки, но откакто ми каза лекарката, че така повече се възпаляват ушите, не ползвам. Иначе не се бях сетила да си затоплям леглото с него, ама то и нямам одеало... Някакви идеи откъде може да се закупи от София?

Общи условия

Активация на акаунт