Препоръчайте ми шампоан

  • 9 514
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 323
Schwarzkopf - Gliss Kur   Aroma Shampoo

в момента съм с такъв, супер е! 

И аз в момента съм с такъв. МНОГО ми харесва, косата ми изглежда много добре, а ароматът е страхотен.  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Снощи си взех за честа употреба /иначе - два пъти седмично - Селсън блу, противопърхотен/ Naturia на Rene Furterer - цена в аптеката на Билла в Люлин - 15.50 лв., при препоръчителна - 16.20 лв. Опаковката е от 300 мл, в туба. Препоръчва се за честа употреба, като мек шампоан, за да се редува с тези, които се ползват по медицинска индикация /както е в моя случай със Сенсибио-то/. Ползвах го още снощи - измива добре, косата, като изсъхне, има блясък и е "жива", без да съм слагала балсам. Не ми дразни скалпа или кожата на лицето /което при мен се проявява в близките половин до един час време след употребата на козметичния продукт/. В следващите дни ще докладвам как стои въпросът с честотата на омазняването Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 274
Gliss Kur    - най-страхотния шампоан, който съм срещала!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 38 523
Прозрачния Пантен защото обичам шампоани. които изчистват косата!

# 19
  • Мнения: 12
za svetla kosa polzvam shampoan i balsam na Gliss Kur Shwarzkopff...mnogo sam dovolna

# 20
  • Мнения: 6 472
Ееее сега ще ме накарате да пробвам и аз Gliss Kur Shwarzkopff Laughing
Преди години си бях взимала някакъв шампоан на Shwarzkopff  и хич не ми понесе Sad От тогава не съм си купувала техни продукти, ама ще взема да пробвам Gliss Kur. Туко виж съм си харесала нещо по- поносимо за семейния бюджет Money

# 21
  • Мнения: 1 999
Аз пък съм голяма фенка на марката Garnier - на шампоаните и маските, като и на боите им за коса. Много съм доволна от тях, косата ми също! Много е мека и хубава, а и мирише страхотно след като се изкъпя.  newsm03
На второ място ти препоръчвам Lореал!

# 22
Nai-dobriqt shampoan, koito sum izpolzvala e Gliss Kur, su6to taka i shampoanite na Pantene. Iz4istvat kosata, pridavat obem, (dori i tezi, koito ne sa specialno za obem), izkliu4itelen blqsuk  i mekota. Izpolzvala sum shampoanite na Shauma i Elseve, no vuob6te ne mi haresvat, kosata mi se ozmanqva mnogo burzo...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Зависи от цената, но за мен са добри Фито, Алкмен, на Орифлейм има един нов за застаряваща коса, но мия действа добре, а моята не е застаряваща  Joy

# 24
  • Мнения: 5 299
Шампоан+маска за коса YunseY, маската е 13 лв, ш-на - 11 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5 317
Доволна съм от Елсев. Peace

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Вмомента ползвам Luciy но съм много доволна и от Gliss kur,а маската ми е Denis

# 27
  • Мнения: 2 759
  Гарние, Лореал, Алкмен.. Хем не са много скъпи, хем са гот! Не видях някой да споменава шампоаните на Bilka. И аз не съм ползвала, но съдейки по антицелулитния им крем, мисля, че можеш да ги опиташ!

# 28
  • Мнения: 3 010
Последно си взех един, който до сега не бях виждала с костен мозък, италиянски, казва се Евелон, Парисиенте. Много ми допадна и е евтин.

# 29
  • Мнения: 3 267
Аз съм най-доволна от VO5 И Елсев. От балсамите любим ми е на Гарние. Моята коса е също нормална към суха.

Общи условия

Активация на акаунт