Неудобен въпрос :да спрем ли с бебеправенето временно

  • 2 379
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
наистина,посетете лекар.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Според мен пак сте с гъбички. Идете на лекар и двамата, и след излекуване продължете с бебеправенето.

# 17
  • Мнения: 2 270
Според мен пак сте с гъбички. Идете на лекар и двамата, и след излекуване продължете с бебеправенето.
Peace
ако вече не е станало бебето (графиката ти гледах) Wink

# 18
  • Мнения: 52
Мисля, че не е кондиоломи, по-скоро гъбички, но със сигурност трябва да посетите лекар, както са ти казали момичетата, за да сте по-спокойни  Peace

# 19
  • Мнения: 40
за ваше успокоение направете консултация и преценете сами и най важното остава думата на док . Peace

# 20
Да питам и аз нещо .....

# 21
Нещо писах и изчезна сори за непълния пост  Embarassed исках да питам следното нещо - моя приятел боледуваше преди 1 год много сериозно от ангини и инфекции на горните дихателни пътища и беше лекуван със мн силни антибиотици, след това обаче му се появиха едни бели петънца по кожата на главичката на пениса и така вече почти 7-8 месеца са си там, не го сърбят или пък да има някакви други проблеми. Четох някъде че това е така нареченото - витилиго . Въпроса ми е къде да го накарам да ходи на лекар или пък дали нещо др знаете за този проблем защото искаме да си правим бебе. на мен ми няма нищо иначе - 2 пъти годишно ходя на гинекологични прегледи и цитонамазки, даже преди 1 седмица бях и всичко си ми е в нормата....

# 22
  • Мнения: 27
Витилигото е липса на някакъв пигмент в организма, вследствие на което на места се появават петна, които не са оцветени с цвета на кожата. Мъжът ти трябва да отиде на кожен лекар. Ако се окаже това, няма никаква причина да не започвате с бебеправенето. Изпратих моят мъж на кожен лекар в понеделник във връзка с гъбички / за пръв път му е / . Очаквах лек отпор, но ...не се впечатли особено.

# 23
  • Мнения: 27
А относно моят проблем : излязоха гъбички и АГ - то ми каза, че не са опасни при бебеправене, а също и за плода, ако има такъв.

Общи условия

Активация на акаунт