Съвет за марка адаптирано мляко.

  • 2 781
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
"Аптамил" много прехвален ми се струва, а имам познати, които не са доволни от него, други пък го хвалят много. Т.е. всяка марка си има привърженици.
Не знам, честно казано малко на симпатии ги посочих тези марки млека. А защо "Нутрилон" никой не го е посочил? Казват, че е по-мазно мляко от "Нан". Аз започнах с "Нан", защото в болницата ни дадоха от него.
Даже "Фризолак", от който най-често се оплакват мамите, се дава в някои болници, а и доста се купува.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 338
И моя син е с Лактана Био и съм много доволна Peace

# 17
  • Мнения: 240
И моя син е с Лактана Био и съм много доволна Peace

И моя син много го харесва.

# 18
  • Мнения: 6 390
ориентирам се за АМ Peace

# 19
  • Мнения: 117
И моя син е с Лактана Био и съм много доволна Peace

 Peace
Също препоръчвам горещо Лактана БИО.  Това е нашето мляко и ще го пием май още дълго време. Всяка сутрин и вечер си искаме "моето мляко". Но и аз съм доволна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Моето дете беше на Нутрилон!

# 21
# 22
Първо кърмих после минах на фризолак, на своя глава минах на лактана био, груба грешка..........
Направи ни жестока алергия и сега пак на фризолак ама HA.
Тъй че не мисля, че е толкова добро колкото го изкарвате.

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ние сме на НАН.Доволна съм.

# 24
  • Мнения: 79
След като пробвах Лактана Био и Розов Хип и не ги искаше сега сме на НАН и съм много доволна.

# 25
  • Мнения: 120
"Аптамил" много прехвален ми се струва, а имам познати, които не са доволни от него, други пък го хвалят много. Т.е. всяка марка си има привърженици.
Не знам, честно казано малко на симпатии ги посочих тези марки млека. А защо "Нутрилон" никой не го е посочил? Казват, че е по-мазно мляко от "Нан". Аз започнах с "Нан", защото в болницата ни дадоха от него.
Даже "Фризолак", от който най-често се оплакват мамите, се дава в някои болници, а и доста се купува.

Дъщеря ми е захранена с Нутрилон - разви ужасна алергия към кравето мляко и лекарката каза, че е от АМ. Синът ми вече 2,5 години пие Аптамил - 1,2,3 и го приема отлично. Никакви алергични и други проблеми.

# 26
  • Мнения: 79
За Аптамил нищо не мога да кажа ,защото не сме пили май единствено него но от Нутрилон цял месец имахме разстройство и акаше зелено.Докато разбера,че е от млякото мина доста време.

# 27
  • Мнения: 53
Когато ни изписаха от родилното, захраних с Нутрилон,но не наддаваше. Тогава минах на Аптамил .Той подейства на дъщеря ми много добре и до днес  й правя безмлечни каши с него, тъй като не иска да го пие в течно състояние. Всяко дете се повлиява различно.

# 28
  • Мнения: 171
Celia Develop Peace

# 29
  • Мнения: 4 335
Ние сме на НАН.Доволна съм.
И ние PeaceДенис отказва всяко друго АМ ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт