Събирам мнения за този комплект от бебешка техника

  • 4 817
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз се чудя какво ще ми е нужно , но след днешното проучване ми стана ясно, че шишетата Avent стават само в стерилизатор Avent , а той е 160лв.-нямам микровълнова+ 82 помпа и 140 уред за затопляне....хубава сметка ще стане, но май няма как. ..Поне знаете ли колко време ще ми трябват и дали са достатъчно качествени? За шишетата знам,че си струват

Аз ги накупих всички тези уреди и после ги продадох чисто нови. Нищо от тях не ползвахме. Кърмих изключително до 6-я месец (което значи, че и вода не съм давала на бебето), а след шестия месец, когато започнах да му давам вода, вече не му стерилизирах нищо - той така или иначе пипаше навсякъде и лапаше всичко. Оказа се, че имаме нужда от само едно шише, колкото за водата, а аз бях купила цел комплект от 4 шишета на Авент...Та и шишетата продадох чисто нови. Пюретата ги топля в микровълновата - кой ще ти чака 5 минути да се топли яденето в уред за подгряване, когато бебо реве гладен...
При всички положения ви съветвам да изчакате и да не си хвърляте парите напразно. Винаги можете да си купите тези уреди след раждането на бебето, ако наистина видите нужда от тях.
Пък и не е нужно да ги взимата от магазин - можете да си ги вземете много изгодно в Продавалник, някои от уредите са направо чисто нови: http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=7

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:17 от Анонимен

# 16
# 17
Много , много ви благодаря! Няма да избързвам в такъв случай с уреда за затопляне!Видях  и помпа за 790 лв  Laughing за професионално доене явно  Joy Луда работа ! Днес отивам в някакъв представителен магазин на Чико , ако има нещо интересно ще споделя Wink

# 18
  • Мнения: X
От помпите най-добра е AVENT ISIS, ако въобще ще ви трябва помпа. Когато бебето е на изключително кърмене, на поискване, тази помпа се обезсмисля, защото бебето само си регулира количеството нужна му кърма и всъщност не остава какво да се цеди с нея. По принцип помпите са за работещи майки, които са отделени от бебетата си, за да им изцедят кърма за периода, през който не са заедно. Ако майката е постоянно с бебето, не виждам смисъл от това съоръжение.

# 19
  • Мнения: 48
здравйте, да ви кажа, че и аз се чудих за този комплект....и скоро го купих. Мога да кажа, че бебефоните си работят нормално...останалоо колкото и да се ползва все е далавера.. Money А чантата също е доста сполучлива, подобна е на тези, които се продават към хубавите марки колички- гумирана отвътре, с подложка за преповиване....за стерелизатора мога да кажа, че е с нормален размер- като парния на Авент...лично аз също се надявам да кърмя и да нямам голяма нужда от него...  Peace

# 20
zlatina, да те питам сега като е поотминало време- още ли си доволна от комплекта на Carrera. Стерилизаторът само едно шише ли събира, наистина? И стават ли за него шишетата на Avent? А той всъщност е електрически, така ли, не е за микровълнова. От уреда за затопляне, има ли нужда наистина? Доволна ли си от бебефоните?

# 21
  • Мнения: 408
И аз го гледах,сега вече нямам нужда от нито едно от нещата,но ако беше преди 2 години щях да го купя.Живея в къща и бебефон ми трябваше,заглеждах ги преди да родя.А когато се прибрах след раждането мъж ми ме изненада-шпионската камера я вързал над креватчето,а тв-то за колата,го вързал на вънка под шатрата,на следващата година взехме от малките телевизорчета.Стерилизатор,след като стопих 3 чифта шишета в тенджера си купих на чико,всякакви шишета ставаха,беше за микровълнова.От началото не ползвах МП за затопляне,а в тенджерка на котлона,след като една нощ прегорих тенджерата си купих ел.кана.
Изгодно е!

# 22
  • Мнения: 17
Здравейте на всички.
Бих искала да ви помоля да ми кажете как точно се казва комплекта на carrera. Видях го някъде в нета да се продава и се опитвам да го намеря но не успявам. Цената си спомням беше намалена на 125лв., но изгубих магазина. Съответно ако сте го взели бих искала да чуя и отзиви от уредите. Въпреки, че имам част от нещата мисля че е удачна покупка.

Общи условия

Активация на акаунт