Нека люта зима вън да вее - АВГУСТинчето и вкъщи може да вилнее!

  • 13 514
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 595
Ния това е по програмата за детегледачките, към която дадох линк  Peace но майчинството няма да е 3 години, а ако ти си на работа може да наемеш някой по тази програма да ти гледа детето....само ако ти си на работа

# 31
  • Видин
  • Мнения: 685
Ния това е по програмата за детегледачките, към която дадох линк  Peace но майчинството няма да е 3 години, а ако ти си на работа може да наемеш някой по тази програма да ти гледа детето....само ако ти си на работа
Eеее, аз тъкмо се зарадвах, че ще мога да завърша и няма да се наложи да върша 100 неща. Но ще видим, дано тези от горе решат да го направят наистина 3 години Praynig

# 32
  • Мнения: 1 258
Добър вечер!Лулумба,дано бързо се оправи Сашето Praynig
Пиванова,и моето детенце е свикнало с мен много.Ако не ме вижда в стаята започва един неописуем рев.все едно го дерат жив.сърцето ми се къса като го чуя,даже до тоалетната не ме оставя да ида. ooooh!
Да ви се оплача.Днес ходих да пия кафе в една комшийка и Пламен си игра с ключовете ми.пъхна ги някъде и не можахме да ги намерим от 14 до към 18 часа.Извиках си ключар да ми отвори и ми взе 40 лв. за 3минути работа.сега трябва да спим на отключена врата понеже сме сами, Tiredсамо се моля някой да не влезне унас,че съм ужасно шубе.и само като тропне нещо и се оглеждам като мишка в трици.страххххх ви казвам.... #Crazy

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Добро утро. Хайде по едно кафенце за разбуждане.


Ние спахме горе-долу. За мен - горе, за Саши - долу. Той много се въртя цяла нощ, скимтя, мрънка, плака насън...явно го сърби много. Sad Аз обаче от второто хапче АБ доста се позакрепих. Отокът на лимфните възли се се почти прибрал, гърлото ми е успокоено и вече преглъщам с по-малка болка, едното ухо се оправи, другото все още ме наболява, но общо взето нещата вървят към подобрение. Обаче Сашето незнам какво да го правя и как да му помогна. Цялото му пише е в пъпчици, кожа не се вижда. Вече има много и по тялото. Лицето и то е цялото в пъпки. И го сърбииии... Мажа със спирт, облекчава го за известно време. Пудря, също носи облекчение. Мажа и фенистил гел, но и това е до време. И така през половин-един час се пудрим или мажем с нещо. Ама няма как, така ще е докато не избие и последната пъпчица и не започне да завехва. Което ще рече още 2-3 дни мъка. Tired

# 34
  • Мнения: 1 554
Добро утро Simple Smile

Лулу много неприятно Tired дано скоро има облекчение Praynig Hug

# 35
  • Мнения: 222
Добро утро!

Лулу-нямам думи, неприятна история! Радвам, се че и при теб нещата затихват! Благодаря за кафенцето!
Мама терорист-кофти е така с тези ключове, аз за това не ги давам на Перси.


Хубав ден на всички!   bouquet

# 36
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ле-ле, че съм патка заспала... ooooh!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНДРИАН НА МАРИЕТА И АНДРЕА НА ПОЛИ!!! ДА СА ЗДРАВИ И ОБИЧЛИВИ ДЕЦА И МНОГО, МНОГО ДА РАДВАТ СВОИТЕ МАМА И ТАТИ!!!

# 37
  • Мнения: 3 595
Честити Именници! Да са здравички и винаги усмихнати!

Лулу освен да ги редуваш, мазане, пудрене и ваната  Thinking Като спрат да избиват вече не е така сърбежно, но пък се почва падането на коричките Tired

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Иви, ако знаеш само тези корички какъв са ми проблем в момента.  ooooh! Не мога да спра Теди да не ги чопли и маха преди сами да са паднали. Със Сашко мисля, че ще е по-лесно. Ама да стигнем до този момент де. Ще пробвам и с редуване, дано да има повече ефект.  Praynig

# 39
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!!!

И ние не спахме.Ивон се събуди в 3 ч с плач.Взех я при нас,въртя се,плаkа,гъна се,какво и беше незнам.Заспа в 5:30 TiredНо поне спа до 8:30.
Напоследък заспива вчер омотана в юрганчето,пада едно гушкане на ъгълчето.Много е сладка,но какво я боля тази нощ-незнам.

Сега и навън не можем да излезем,с тая гадна мъгла.Ще досъберем дрехите от гардеробите да ги носим на разни Домове за сираци и възрастни хора и май това ще ни е заниманието.Дано следобед се пооправи. 

Лулу,браво на теб HugА милия Сашунко,дано мъжки понесе сърбежите TiredМилото,сигурно място не може да си намери.Ивон като беше със шарка, я държах чисто гола и имаше ефект,не се спарваше в тея пампи, ама сега е студено. ooooh!
Иначе точно от тея корички като на Теди,сега имам белези по брадата.Ама ходи обясни на 4 год. дете Crossing Arms

Ето, да видите как заспива Ивон и каква шапка и шал и взех:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9150247
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9150244
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9150243

# 40
  • Мнения: 1 380
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА  АНДРЕА НА ПОЛИ И АНДРИАН НА МАРИЕТА !!!
adriana dи ти си именничка нали?Честит имен ден мила.....  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 361
Лелееееееее,вярно бе BlushМай още спя Joy newsm38  party023 newsm24 beer2 beer Popcorn cook-хайде,почерпете се Heart Eyes

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ей, вярно, че си имаме и именничка. Embarassed

АДИ, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА, МНОГО УСМИХНАТА И МНОГО ОБИЧАНА!!!


Много са хубави шапката и шалчето на Ивонката.  Peace А със завивката е толкова мила.  Hug
Между другото, и Сашко така заспива. Амам от бебе. Но си гушка пелената от комплекта за изписване. И все още само с нея заспива. Grinning

# 43
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!
Благодаря за пожеланията, ама ние си празнуваме на Архангеловден, че нали е кръстен на дядо си и баща си Ангел.
А отделно самото име има на 26 август - св. Адриан и Наталия/а той е роден късно вечерта на 25 - дойде си и с името Grinning.../

Лулу, айде вече да е избила и последнтата пъпка на Сашун Peace! И да ти кажа, ти сигурно знаеш де, ама нали като бъдеща свекърва да си мърморя  Mr. Green - варицелата много срива имунитета - пази ги сега повече, давай витамини.
Сашунката можеш да му киснеш пишето в бледорозов разтвор на калиев хиперманганат - много облекчава /личен опит - нали и аз я карах преди 2 години Whistling, наистина по гениталиите е голям кошмар ooooh!.../

Честит имен ден на именниците   bouquet ! Да са живи и здрави!

# 44
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Здравейте, момичета, много пишете  ooooh! не мога да ви насмогна  Laughing Laughing

От снощи и Симон е хремав - последния предкътник се беше надул от него ли е какво е не знам, но цяла нощ плака, и си показваше бузката с пръстче. Но не можа да спи хубаво от хремата и сега сме  smile3507 smile3507

Общи условия

Активация на акаунт