Коледен подарък за майка ми :)

  • 17 906
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 412
хубав, качествен куфар
за тези пари аз поне не знам.
Успех в избирането на подаръка.
 Peace

# 16
  • Мнения: 106
извинете ще ми кажете ли някакъв сайт за подаръци,защото искам да подаря на майка си за Коледа подарък
 

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета

Днес най-после се замислих за коледни подаръци и се усетих, че макар обикновено да нямам проблеми с избора тази година ми е много трудно да реша какво да взема на майка ми. Тя е 59 и не обича подаръци без употреба така да се каже. Надали би и харесало да й взема керамично слонче за късмет например. Мислех за парфюм, но точно това й купих за ИД преди няколко месеца, а и тя си има поне 3 различни в момента. После реших, че може да й взема книги, защото тя обича да чете много. Тук също ударих на камък, защото всичко, за което съм сигурна, че би й харесало вече го е чела. Сега се чудя какво да й взема, което хем не е домашен уред, а е изцяло за лична употреба, но не е и твърде сантиментално и с образна стойност.
За подаръка съм отделила към 100-150 лева и се надявам в тях да се впиша, защото има и бащи, приятели и прочие, които чакат подаръци.
Ще съм много благодарна за идеи и предложения. Благодаря ви предварително.

~LIA~

# 18
  • Мнения: 4 187
Купи и  дамска чанта  Grinning ! Ако случайно намериш такава от хубава кожа , а цената е по малко от предвидената сума, може да добавиш шал, ръкавици или портмоне. Красив ключодържател също  Flutter!
Трудно е да се даде съвет за подарък, относно човек който не познаваш  Thinking.

# 19
  • Мнения: 1
Честно казано, точно това ми беше идеята. Щом още някой се сети за същото мисля, че наистина е добра идея. А, сега може ли да ми препоръчате марка. Аз си мислех за Принсбагс, не съм сигурна, че така се казваха, но беше нещо от този род. Други идеи?

~LIA~

# 20
# 21
  • Мнения: 1
Чантите на Nine West са готини. Аз дори имам три чанти от тази марка, но не зная дали се продават в България и още повече в Пловдив. Относно Petek, виждала съм магазина им много пъти, но все не се е случвало да вляза. От това, което мога да кажа по витрината, обаче, надали 150-те лева, които съм приготвила ще стигнат за там. Благодаря за идеите все пак. Аз продължавам да търся Simple Smile
~LIA~

# 22
  • Мнения: 4 187
Nine West, имат магазин в България , във Варна, за другите градове не знам.
В Petek има намаление, може да купиш портмоне от там, имаше комплекти с ключодържател.

Успех с търсенето !

Общи условия

Активация на акаунт