Разходка?

  • 3 161
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 910
миналата зима(беше на няколко месеца) не сме излизали всеки ден,ако е студено,вали или мъгливо сме си били в къщи,но сега излизаме всеки ден

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 101
Всеки ден си излизаме. Даже днес  излязохме като имаше слънце, а се прибрахме в мъгла. Добре че винаги и нося чувалчето и найлона на количката

# 62
  • Мнения: 3 034
сега ми стана ясно за мъглата, мерси   bouquet

# 63
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ами ако е мъгливо, ветровито и кално Blush не я извеждам. През другото време се старая поне половин час да я разходя

# 64
  • Мнения: 27
Ако почна да изреждам  ще  повторя предните мнения... но признавам има дни, в които просто не ми се излиза никъде и сме си оставали у дома... случвало се е точно да я облека и да стане време да се прибираме, преди да сме излезли дори...
 

# 65
  • Мнения: 4 753
И аз пропускам мъгла и дъжд - има къде по-приятни занимания вкъщи от това да го опаковам в скафандър и да не може да мръдне в количката...

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не е задължително да извеждаш бебето в лошо и неприятно време.
Ако толкова държиш да е на въздух и 15 минути на терасата/двора ще свършат работа.

# 67
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 681
Не е задължително да се извежда детето всеки ден. Аз извеждах дори и в мъгла, защото не ме свърташе със свекървата вътре!

# 68
  • Мнения: 3 453
Няма как трябва да се климатизира.Извеждам го стига да не духа силен вятър и да няма мъгла.

# 69
  • Мнения: 2 132
Ако не е много неприятно навън излизаме. Иначе си играем в къщи Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 336
Излизаме навън всеки ден и изключение на дните с мъгла, дъжд/пороен, без да спира/ и вятър. Тогава си стоим в къщи и си играем, занимаваме се с нещо Simple Smile

# 71
  • Мнения: 332
Не е задължително да извеждаш бебето в лошо и неприятно време.
Ако толкова държиш да е на въздух и 15 минути на терасата/двора ще свършат работа.
Абсолютно  Peace
И ние пропускаме лошото време, при мъгла, дъжд, под 0 градуса, вятър и виелици пазим къщата  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 098
Излизаме всеки ден. Не бих го извела единствено в мъгла. Откакто е роден сме пропуснали има няма 7 дни.

# 73
  • Мнения: 1 372
Облечи го и го изведи на терасата. Ние пропускаме само когато вали или има мъгла, но и тогава поне за кратко сме на балкона.

# 74
  • Мнения: 1 219
да винаги сме навън.Спира ме единствено мъглата и бурята.Иначе ниските температури не ме плашат.Обличаме се много добре и студа не е проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт