Неблагодарност или какво...

  • 5 334
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Без лоши чувства,може ли да те попитам само,как успяваш да занимаваш гостите и същевременно да пишеш тук?
Иначе на твое място,това сигурно ще е последната изненада от този сорт,която ще му направя!

# 16
  • Мнения: 1 432
Е те гостите може да са избягали  Mr. Green
Шегувам се, ама и аз си го помислих  newsm78

# 17
  • Мнения: 6 604
ДА приемем ,че не му е било приятно,защото е бил уморен и т.н. Това не му дава правото да мърмори Naughty. След празника може да й обясни,че е очарован от изненадата,но да не я повтаря Mr. Green.В смисъл-жената се е постарала все пак. А и според мен той е по-ядосан,че тя е проявила"своеволие" и без да го попита е поканила гости. МАлко комплексарско ми прозвуча.
П.С. Това са си мои изводи,направени възоснова на разказаното от авторката. И най-вече от:

А аз го направих с най-добри чувства. Пък отй като почна: "Ти какво, ще мислагаш чатала на врата ли, утре кой знае какво ще ти скимне да си саморешиш" и т.н. А всъщност той така прави.


# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако ми се усмихне тъщата насреща ще съм безкрайно кисел ....

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 380
Въпросът е към мъжете, но аз напълно те разбирам. Дори да примем, че изненадата не му е била по сърце, повече от ясно е, че си искала да му доставиш удоволствие и си се постарала заради него. Все пак не го взимай твърде навътре. Може би дори не си дава сметка, че те е огорчил.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Баси тъпанаря
 
Мухльо смотан такъв 

Абе аз с моя бивш мъж се разведох и такива думички не сме си казвали един за друг.
Имаш по-сериозен проблем от гостите на мъжа ти, честно  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 940
Може да си е мечтал за спокойна вечер, само двамата. Ти си го познаваш най-добре, изненадите трябва да са съобразени с човека, за който се правят, а не с това, което би искал поднасящият ги за себе си.

# 22
  • Мнения: 2 032
Ако наистина искаш да питаш мъже, трябва да намериш форум за мъже и там да си отправиш запитването.

# 23
  • Мнения: 2 448
Баси тъпанаря
 
Мухльо смотан такъв

Абе аз с моя бивш мъж се разведох и такива думички не сме си казвали един за друг.
Имаш по-сериозен проблем от гостите на мъжа ти, честно  Thinking

Глупости, никакви проблеми няма, ядосана му е.Ние сме си казвали много по остри думи и не сме се развели.

Делте , с право се косиш, мила, и аз щях да съм бясна. Хич няма да си направя труда да го изненадвам втори път.   Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
Абе аз не казвам, че ще се разведат, сакън  Grinning
Просто не мога да го приема това да наричаш съпруга си с такива епитети колкото и да си ядосана.
Ама явно не съм права.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
ДА приемем ,че не му е било приятно,защото е бил уморен и т.н. Това не му дава правото да мърмори Naughty. След празника може да й обясни,че е очарован от изненадата,но да не я повтаря Mr. Green.В смисъл-жената се е постарала все пак. А и според мен той е по-ядосан,че тя е проявила"своеволие" и без да го попита е поканила гости. МАлко комплексарско ми прозвуча.
П.С. Това са си мои изводи,направени възоснова на разказаното от авторката. И най-вече от:

А аз го направих с най-добри чувства. Пък отй като почна: "Ти какво, ще мислагаш чатала на врата ли, утре кой знае какво ще ти скимне да си саморешиш" и т.н. А всъщност той така прави.



              Този съпруг мисля, че е от типа мъже, които са се родили за да мърморят  Grinning Ако човека обича той да решава "кой ще кара влака", много ясно , че сега ще е ядосан на "своеволията" на съпругата. Според мен, той просто си е такъв... а пък ДелтОв(И)ца  си го обича, затова се старае да му е приятно, затова и толкова години вече си го трае... А пък на ядосаната жена какви определения и минават през главата... или през клавиатурата... Grinning Нищо фатално. Ако перефразираме поговорката - мъжа си мърмори, живота си върви. На такива мъже жените им са усвоили до съвършенство изкуството да им внушават идеите си и да ги представят като негови  Peace Може би, ако ДелтОв(И)ца го беше попитала как иска да отпразнува рождения си ден, мъжа и щеше да предложи точно същото, което тя е направила.
            ДелтОв(И)ца , приятен празник и хич да не ти пука. Усмихвай се, даже довечера не го чакай да си иска секс, ами една празнична активност покажи... Grinning  Той  сега ще си мърмори, ама утре със сигурност ще се хвали, каква страхотна жена има... естествено като не чуваш, да не се възгордееш  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 278
Делтовице , разбирам , те напълно , и аз колко изненади , жестчета , подаръчета съм му направила за тия 14г. , а той ...пфу , същия досетко като твоя . Могъл е да бъде малко по - благоразумен и дискретен в мърморенето , ако е нямал настроение.

# 27
  • Мнения: 190
Ма верно е мухлъл,ша ма прощаваш...

# 28
  • малко градче
  • Мнения: 188
Ауууу, и у дома е такъв хан.Максимум през два дни гости.Вече и дъщеря ми пита -ще имаме ли гости? Ама на мен взе да ми дотяга все да слугувам,да готвя.Че  пък ние ли сме най-богатите да храня всички.При мен е обратното.Понякога аз съм замислила едно(интимна вечеря),а мъжът ми поканил гости,щото той без гости не може да живей.И ми става едно криво,съскащо ,обиждащо....
    Та мисълта ми е ,че може да е планувал друго.Не се сърди, ама при сгоден случай му го напомни и си го върни Mr. Green.
 fight

# 29
  • Мнения: 387
проблема е много по-дълбок от това, което всъщност се усеща...от къде на къде той ще решава всичко..кой и кога да ви идва на гости...ако го беше попитала сигурно щеше да се съгласи, подразнило го е това, че си проявила самоинициатива и не си зачела мнението му...еми майната му...в крайна сметка и ти си важна... ама щом и за други неща е такъв...

Общи условия

Активация на акаунт