Тайната на дългата и здрава коса - 51

  • 43 543
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 351
а каква маска си сложи? Rolling Eyes
Миосотис червената.

# 256
  • Мнения: 1 282
А тази маска се нанася и в корените ли? Все едно шампоан?  Crazy

# 257
  • Мнения: 351
А тази маска се нанася и в корените ли? Все едно шампоан?  Crazy
Ами аз точно така я нанесох, като шампоан и в корените, постоях 2-3мин. и изплакнах.

# 258
  • Мнения: 284
Една приятелка много ми я похвали тая Миосотис, само че бялата. И съм решила да я пробвам Flutter

# 259
  • Мнения: 1 365
Да се включа и аз. За пяната - ползвам една на Малиция /много съм доволна/ и една на Интеза - тя ми оформя косата прекрасно, няма мокър ефект, но след около час-два къдриците са се превърнали в чупки и са се отпуснали...  Tired  Днес ми е 3-ти ден и косата все още не ми е мазна  Shocked , което е направо невероятно. Но при последното измиване първо нанесох балсам, а след това измих с шампоан. Полях с отвара от чемерика, завих с хавлията и постоях така около 30минутки. След това обаче беше  newsm09 - такъв обем не съм виждала - като лъв... И ми беше много смешно като мина всеки път покрай огледалото. Нямаше укротяване.  Joy Сложих от спрея на Глис да я пооформя, ама не. Сложих и обилно количество лак за коса, за да я посплеска - не и не... Дори и днес имам обем, но довечера ще мия и ще видя резултата. Ако пак е такъв, ще се снимам да ви покажа  Peace
Миосотис и аз съм ползвала и бях доволна, но всеки път си взимам друга маска...  Tired да пробвам...

# 260
  • Мнения: 1 365
Сори за спама!!!  Hug
Имам една молба - на моя приятелка децата участват в конкурс за малки звезди. Много ще съм благодарна, ако дадете своя глас за тях.    От един компютър може да се гласува само за едно дете еднократно за 24 часа.     Помогнете им да спечелят!!!     
Ето и страничките http://www.eslinemodels.com/models.php?lang=bg&cat=11&page=1 Момиченцето е третото на първи ред отляво надясно, казва се Зорница Стоименова.
http://www.eslinemodels.com/models.php?lang=bg&cat=11&page=0 Тук е синът й, който е на последната снимка на втория ред - казва се Денислав Стоименов. 

# 261
  • Мнения: 4 496
Можеше и днес да покажеш този лъвски обем. Crossing Arms Joy Hug
Ако утре го няма- к`во правим, а?А? Crossing Arms Joy

# 262
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се записвам в темата. Почнах и аз маската.
А иначе за Миосотис - ползвала съм и двете. Бялата, според мен, е по-добра.

# 263
  • София
  • Мнения: 547
Но при последното измиване първо нанесох балсам, а след това измих с шампоан. Полях с отвара от чемерика, завих с хавлията и постоях така около 30минутки. След това обаче беше  newsm09 - такъв обем не съм виждала - като лъв... 
и на мен ми е любопитно  newsm78
как мислиш, дали е от чемериката или е от балсама?

# 264
  • Мнения: 4 496
Измих си косата само с маска. Чувствам се странно... Rolling Eyes

Аз си мисля, че е от чемериката при Десси- г. Дано се окажа права.  CrazyА ако съм права- ще си взема и аз. Все пак трябва има един лъв вкъщи. Не може само Водолеи и аз- самотен Близнак сред тях. Амаха. Mr. Green

# 265
  • София
  • Мнения: 547
при първа възможност ще пробвам и аз с чемерика Peace

# 266
  • Мнения: 2 110
Чемериката има положително действие върху косата помага против косопад,пърхут и стимулира разтежа.Билката  е много отровна !
1. Докато ври билката ,  се отварят прозорците и  се излиза от кухнята, за да не  се вдишва  от изпаренията.
2. Не  се използва съда, в който   се вари, за други цели.
3. При употреба, много се  внимава да не попадне в очите  и носа! 
4. Измиват се много добе ръцете след мазане.
5. Билката се съхранява  добре опакована в отделен плик и далеко от храни и дрги билки.

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 15:47 от Си-си

# 267
  • Мнения: 4 496
 #Shocked Shocked Shocked
Даже има и смъртни случаи от фрикции по главата със запарка от чемерика: Shocked
http://medicine-bg.net/index.php?option=com_content&task=vie … 898&Itemid=38


Ето каква е косата ми, когато е изправена с четка и сешоар. И цветът е реалният!:35: Joy

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 16:14 от мис арк

# 268
  • Мнения: 2 110
Много е хубав цвета ! И косата ти изглежда супер! #Shocked
А това косата след измиването с балсам/маска ли е ? Не си личи ! Изглежда мекичка и чистичка, а ти каза ,че ти е странна !

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 17:21 от Си-си

# 269
  • Мнения: 159
Аз не бих рискувала да си приготвям отвара от чемерика вкъщи. Предпочитам да си ползвам "Себорал Форте". newsm10

Колкото до измиването само с маска...може и да е достатъчно. Но аз си мажа косата с тривитаминол/масло преди всяко миене, тоест на 3-4 дни, така че няма начин да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт