Тайната на дългата и здрава коса - 51

  • 43 517
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мис арк, имаш като единия ми телефон Flutter
Нов й е!  Wink Тя не толкова да покаже косата, колкото новата придобивка!  Whistling Mr. Green Hug

# 46
  • Мнения: 2 484
Проверих за това масло от репей. Няма го тук, в моя град.
Даже аптекарката не беше и чувала за него. Sad

# 47
  • Мнения: 3 415
Мами,я кажете някой продукт където няма да позволи косата ми да бухва при влажно време.. newsm78

# 48
  • Мнения: 1 365
Скъпият днес ми подари балсама на Глис за боядисвана коса http://www.framar.bg/product_review.php?id=30005584&from=0&a … F%C4.%CA%CE%D1%C0
Днес си направих маска със зехтин, после измих с един шампоан на Био фреш с овес, сложих си от маската на Рилкен и накрая използвах този балсам без отмиване. Косата ми засега се чувства добре. Интересно ми е утре дали оформените къдрички ще ги има и дали няма да съм като ударена с мокър парцал по главата. Ще пиша отзиви утре!!!  Peace
anastangelche, определено е много жива косичката, прическата е екстра.
Мис Арк, пристрастена съм към цвета на косата ти  Flutter

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 23:18 от десси-г

# 49
  • Мнения: 304
Здравейте красавици. Днес ще си правя маската, но съм решила да сложа и малко мед. Обикновен пчелен мед от магазина ли слагате?

# 50
  • Мнения: 351
Добро утро, дами! Слънчев и спокоен ден ви желая!
Мис арк и anastangelche , smile3501 косите ви изглеждат прекрасно! Само мога да си мечтая да достигна този вид и дължина!
Мис арк , ще кажеш ли кой е шампоана и чувстваш ли по-различно косата си? Защото аз от Node я усещам доста по-мека, не се премива и не ме сърби скалпа, но той е за ежедневна употреба, много е лек и на втория ден косата ми е вече за миене. Това не ми се получава с друг шампоан.
Снощи за първи път се боядисах със стария Кастинг №10. От 10 год. се боядисвам, изпробвала съм какво ли не, но толкова жива и мека не съм си чувствала косата след боядисване. Покри 100% белите коси, сега остава и да е  трайна и няма да си помисля за друга боя. Ще видим колко бързо ще се отмие като спирам напълно да слагам маски и масла за 1 месец, давам си пълна почивка.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 08:52 от XS

# 51
  • Мнения: 4 496
Мис арк, имаш като единия ми телефон Flutter
Нов й е!  Wink Тя не толкова да покаже косата, колкото новата придобивка!  Whistling Mr. Green Hug

Опитах се да изрежа придобивката във "Фотобукет"-а, за да махна и прекаленатата светлина отстрани, но нещо не ми се получи... А за банята какво ще кажете, а? Joy JoyJoy
Акцентът трябваше да бъде върху шампоана... Joy


XS, шампоанът е този от първия пост. Flutter

# 52
  • Мнения: X
anastangelche , много чаровна и хубава прическа, и косата ти изглежда добре!  Hug

Аз преди месец си купувах тривитаминол и не ми казаха, че е спрян....

Ето тук намерих да се продава репейно масло http://www.zvkedri.com/p_repei.html, ама не пише милилитрите.

Косата ми изглежда доста тъжна и изсъхнала, особено ако пропусна да я напръскам с Глис Тотал Рипеъра 19.  Cry

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:58 от Анонимен

# 53
  • Мнения: 351
XS, шампоанът е този от първия пост. Flutter

Благодаря, аз му се чудех, но докато умувам... вече не е наличен, ще чакам да го заредят и ще поръчам. Впечатления?

# 54
  • Мнения: 965
Si-si, Игуанка, благодаря ви за отговорите! Игуанка, на теб и за бързото включване с цените. Тоникът определено ще е първата ми нова покупка   bouquet

Това масло от репей заинтригува и мен доста. На Икаров такова няма, взех да погледна и листовката на Етерика -  Naughty
Има каквито се сетите други, само от репей няма. Не е честно!
А и не знаех, че примерно маслото от бял равнец подхранва косата, а тези от иланг-иланг, лавандула, мащерка, розмарин, салвия и чаено дърво са против косопад. Маслата от кедър и портокал пък, предотвратявали омазняването на косата.  Flutter

Как да се сдобием с масло от репей нямам идея. Освен с поръчка.. от интернет или ако има възможност в някоя по-голяма аптека, където принципно се продават масла?!  Rolling Eyes
    Облачето ме изпреварило  Wink   bouquet

# 55
  • Мнения: 4 496
XS, шампоанът е този от първия пост. Flutter

Благодаря, аз му се чудех, но докато умувам... вече не е наличен, ще чакам да го заредят и ще поръчам. Впечатления?

Впечатленията ми са за чиста, мека и жива коса, която нямаше нужда от спрея на Глис след измиването. Даже днес не съм я мила/нарочно/ и изглежда точно като вчера. Дано го пуснат пак в Ягодата, за да си вземеш!


В дрогерията нямаше масло от репей, даже жената каза, че никога не са имали. Предложи ми маска с такава съставка, но отказах. Даде ми идея сама да си направя настойка от корени на репей, но честно казано не ми се занимава на този етап. В замяна на това си взех прословутата маска с къна/този път имаше Flutter/ и една ампула с масло от орхидея/от онези пластмасовите с бяло капаче, някой ги беше показал преди време/.

# 56
  • Мнения: 5 173
Кой е този шампоан? Не можах да разбера кой от таблицата е.

# 57
  • Мнения: 4 496
Той не е от таблицата, а над нея. Но го няма вече. Ето тук беше, а сега е останал само зеленият:
http://oth.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=641&goChar=D

# 58
  • Мнения: 1 365
Здравейте, да се похваля, че съм изключително доволна от спрея на Глис за боядисвана коса. Косата днес ми е обемна като вчера, не е сплескана, а връхчетата не са сухи, както обикновено.  Peace

# 59
  • Мнения: 4
Момичета... сещате ли се за нещо, което би ми помогнало -> един от проблемите беше омазняването, по някакъв начин се справих с него, не знам как, намазах се няколко пъти с бадемово масло и май проработи... обаче както се досещате вече това не ми стига и търся начини да оправя и друго.. косата ми, примерно ако я измия днес вечерта и утре по това време някъде (към 4 да кажем) ще е спаднала, т. е. без обем, без живец... някаква разделена на кичурчета.. абе кофти работа.. та се чудя дали не можете да ми препоръчате нещо... :/ Нещо за обем ли, за живинка ли...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт