мъжете Скорпиони

  • 12 704
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 806
Трудна зодия.  Баща ми е скорпион и имах приятел скорпион.
За мен връзката ми с скорпион беше много ограничена.  Много трудно вземат решение, доста трябва да мислят.  Непроменливи са.  Владеят над всичко, ама хич не ми допадна това качество.  Много арогантни и земни.  Грубари са и им е трудно да показват страсти, нежност и любов.  Хора без фантазия, праволинейни и непоклатими.

Баща ми като скорпион е същият като бивш приятел.  Разбира се връзката ми с татко е различна.  Пак го намирам груб и взискателен.  Скорпиона може да търпи много, но прелее ли чашата, по добре да си на далеч.
Имат и добри качества, силни са физически и като характери.  Добри приятели са, може би най добрите.  Може да се разчита на тях много.  Само не го предавайте защото тогава ще ви направи живота черен.

# 16
  • Мнения: 192
Аз като представител на зодията мога да потвърдя в голяма степен написаното . С изключение на последното мнение в частта за грубостта за това че няма страсти, любов и романтика. Както и за липста на фантазия... смея да твърдя сме хората с една от най развинтените фантазии. За приятелите и близките си сме способни на всичко...но сме и много обсебващи...

# 17
  • Мнения: 370
..но сме и много обсебващи...
вие скорпионите сте всичко друго, но не и обсебващи. Naughtyно неможе да ви се отрече, че обичате все вие да сте прави.мое лично наблюдение или поне с тези, които аз познавам. Wink

# 18
  • Мнения: 712
Бре! Имало и необсебващи скорпиони... Може, може... ама аз не съм срещала.
И друга точна думичка срещнах - арогантни. Много пасва.

# 19
  • Мнения: 1 844
и моят мъж е скорпионче Winkопределено е много страстен,много чувствителен под желязната си маска,изисква всичко и дава всичко.верен е,принципен,с голямо его,доста обидчив.рядко избухва,но ако предизвикаш гнева му е за дълго. Laughing
лично аз обичам моя скорпи..и да не забравяме,че мъжете от тази зодия се славят като най-чаровни и най-добри в леглото.. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 898
Топревнивци!!!

# 21
  • Мнения: 192
Е това последното поне за мен не важи Simple Smile
Ама съм казал на жена ми да не разбирам ако реши да хойка  Twisted Evil

# 22
  • Видин
  • Мнения: 168
Аз съм скорпион и всичко около мен е скорпион ,приятелите ми повечето,че и децата им ooooh!Бившият ми приятел, с който бях близо 10 години пак скорпион ....сегашният(пълна противоположност на бившия) бъдещ мъж  пак скорпион....Отърване няма  Joy

# 23
  • Мнения: 929
И моя мъж е скорпион. За ревност - не съм забелязала, а пък то не завеси само от зодията какъв ще е мъжа.

# 24
  • Мнения: 73
Моя е скорпион и бих казала че е много страстен и любящ съпруг и татко.Много е спокоен и човек много трудно би го ядосал,ама ядосащ ли го.........Приема трудностите и проблемите страшно спокойно,което мен понякога много ме вбесява но е човек на когото винаги мога да разчитам.Аз съм зодия дева и съм малко импулсивна и наивна но той е този,който бързо ме" озаптява" newsm62Мъжете е по специално за моя е прекрасен абе мога да говоря много хубави неща ама спирам за да не ви отегчавам само да кажа,че жените с мъже скорпиони са оцелили "бинго" е това е само мое мнение. newsm53

# 25
  • София
  • Мнения: 5 729

И да ме е ревнувал някога,абсолютно никога не го е показвал.Даже това твърдение ме учудва ужасно много иначе подкрепям мнението на ranimi с леки изменение от гледна точка на Скорпиона, с който съм от 7 години
- обича да е водещ във всяко едно начинане, трудно оставя аз да водя в нещо, което от една страна е добре, но понякога ми се ще и аз да съм водача;
- невроятен помошник в битовия ни живот е, като цяло най-гадната домакинска работа я върши той, просто така предпочита, не го каарам насила; отговорен е към семейството и детето;
С мъжете Скорпиони лесно се живее, според мен!

- Оставяме без проблем аз да съм водача и не се напъва изобщо той да води.
- Избира си определена домакинска работа и за друга не мога изобщо да го помръдна.
- Живота с него е на приливи и отливи (относно лесно и трудно),които изцяло зависят от неговото душевно състояние.Кисел ли е за нещо ,се старае и на мен да ми е кисело.

# 26
  • Мнения: 38
Хайде да споделя и аз личен опит по темата..  Blush
Срещала съм няколко момчета скорпиони до сега.. Към някои съм имала увлечения, други пък имаха увлечения по мен.. Така и в нито един от случаите не се стигна до връзка и за това съм "виновна" изцяло аз.
Като чуя за мъж скорпион и първата асоциация, която ми идва е СТРАСТ. Тия наистина могат да те подлудят... Безапелационно мъж скорпион заема първо място в класацията ми (ако се предположи, че имам такава) за най-страстна целувка (за сега). Crazy Иначе са много магнетични, обичат да флиртуват, умеят с един поглед да разчетат, какво им казва жената насреща. Когато искат да те спечелят и да покажат специално отношение, са готови на всичко. Често цветята стоят неестествено в ръцете им, но пък за това доста често ги подаряват. Обичат лукса, но не изсипват маса пари за маркови дрехи... предпочитат да ги дават за техника, джаджи, пътувания или скъп черен шоколад.. Peace В тях ме привлича възможността да говориш за всичко, открито, без цензура и задръжки, да наричаш нещата с истинските им имена.
Причината да не встъпя в по-сериозни отношения с никой от тях е, че и аз съм скорпион. Whistling И в един момент се оказва, че ние сме твърде еднакви и твърде много се познаваме един друг, без дори да сме прекарвали време заедно. Това никога не ми е харесвало, защото аз пък обичам да откривам и да опознавам постоянно човека до себе си.. newsm78
Anyway, все още продължавам да мисля, че с мъж скорпион могат да се създадат много дълготрайни и верни приятелства. Ако веднъж спечелите доверието и уважението му, той няма да ви изостави никога. Hug

# 27
  • Мнения: 71
Децата скорпиони за темпераментни,забавни и своенравни.

 hahaha Колко мекичко казано Laughing Моят брат е скорпион и е такова диване!!! Ама аз пак си го обичам. Що бой обаче е изял като малък... не че помогна  Mr. Green Обаче ние двамата си имаме една приказка: Аз мога да тормозя брат ми / сестра ми, но другите да му мислят ако се опитат!

Тежка зодия са. Ако си мек с тях - се водят. Настъпиш ли - подскачат, че и "жилят".

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Това да  но и силни лИбовници .... демек сеХса им е силна страна  Whistling (личен опит)

# 29
  • Мнения: 167
И аз в клуба на "ухапаните" от скорпион. Съгласна съм със всичко, което е описала ivafara моите впечатления са същите. Ние вкъщи сме Рак и Скорпион - и никога не ни е скучно. За мен скорпион е една от най - хубавите зодии, трудна е понякога за разбиране  /но то кой ли няма трудни черти в характера си/, но определено си заслужава всички усилия.

Редактирам се: едно от любимите ми описания за зодията: Цък

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 13:51 от Ели_

Общи условия

Активация на акаунт