Декември при нас дойде ДВЕ ЧЕРТИ да раздаде!(1.12-7.12)

  • 13 909
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
ДОБРИ УТРО, ДАМИ
Честита ви нова тема и дано се препълни с положителни тестчета.
Багне и Снуки:Честит рожден ден на патерици.Да сте живи , здрави, много щастливи и усмихнати  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Миленка и Икка: Честита мили момичета. Лека и безпроблемна бременност ви желая
Аманитка: Имаш и моите стиснати палци за прегледа днес, дано всичко е наред ,защото ти го заслужаваш. Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig
На всички момичета хубав ден и успешна седмица

# 16
  • Мнения: 229
Добро утро , мацки.
Аманитка  чудна темичка,благодаря дано да е на късмет.Ние от вчера ловуваме щото мажо си дойде.Вече съм много по добре,защото си дойде.Разказах ми за спермограмата и всичко което е казал доки,а той каза: Каквото е казал това ще правим,така че ще има спермограма.Бях притеснена как ще реагира,но не е имало за какво.Съгласи се с пълна готовност без да го убеждавам.Мисля да си половуваме тези дни , а ще се изследваме като ми дойде цикъла.
Кристмас кафенцето изглежда много съблазнително - ще се почерпя.
Бубинка аз мисля че не трябва да се тормозиш дали е висока дозата или не - както ти е изписан така си го пий.Нали имаш листовка в опаковката - там кво пише?
Амбур пиши ме и мен към нечакащите за декември Hug
Щица fingerscrossed всичко да мине много добре и с теб и с приятелката ти Hug
Пожелявам  EFP на нечакащите и успешен улов на ловуващите.
Днес се чувствам много добре, дано поне на една от вас да повлияя положително
 Hug ви всички,лек и усмихнат ден

# 17
  • Мнения: 619
Здравейте мили мои  Hug  bouquet
Аманитка благодаря за прекрасната темичка дано да е късметлийска за всички момичета  Praynig Praynig Hug А ти да кажеш как са нещата при теб  Hug
Щица миличка стиснала съм палците за теб да има инсеминация и тя да е успешна, а на приятелката ти пожелавам леко и безпроблемно раждане и да се радва на едно живо и здраво бебоченце  Praynig Praynig Hug Hug Hug
Бубинка и на други бременни момичета с кървене съм чувала да изписват такава доза Дуфастон  Peace Надявам се всичко да е наред при теб, а ти си пий хапчетата  Praynig  Heart Eyes
деситалее пожелавам ти да не дочакаш 
Кристмас Трии мери и утре БТ за да видиш дали пада още или се покачва  Peace Спад с 0,1 не е толкова страшен, но трябва да видиш как ще е утре-дано се покачва  Hug
Пожелавам ви страхотен ден   bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро.мили момичета! Hug
Искам да Ви благодаря за хубавите пожелания.Този месец съм много положително настроена.усещам.че и насторението тук е такова.
Зори.благодаря за темичката.ще ти стискам палци.
Честит рожден ден на Багнето.със закъснение.Да си жива и здрава.много обичана!Безпроблемна бременност ти пожелавам.
Щица.много вълнуващо е това.което предстои на теб и приятелката ти.Ще ти стискам палци.мила!
Миленче.и Икка.Честито на вас за положителните тестчета.Безпроблемна бременност Ви пожелавам и пухкави пухчета на финала.
Успех на ловуващите!
Хубав ден от мен!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 245
Веселушко, благодаря ти!  Hug Ще докладвам как е утре, ако днес не ме споходи лелката.

Щица, стискам палци!

# 20
  • Видин
  • Мнения: 961


Зори, благодаря за новата темичка! Hug
Щиц, с теб съм, нали знаеш! Peace Hug
Крисмаст Трии, стискам палци и на теб! Praynig
Наво седмица-нов късмет за всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 1 247
Добро утро момичета Heart Eyes
Зори страхотна темичка Peace
успех на всички във лова  fertilization
а на тези който чакат да не дочакат и да видят  EFP
приятен ден на всички Hug
Жаки   love001

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте!

Ice Queen, радвам се за двете ти чертички  Hug.

Аманита, Щица, не съм пускала палците.

Багне, честит рожден ден на патерици. Много здраве и усмивки ти желая.

Аз много съм увесила нос, но няма да ви занимавам за да не развалям прекрасната атмосфера, която носи темичката.

Хубава и успешна седмица на всички  Hug.

# 23
  • Мнения: 2 617
Добро утро и от мен!  Simple Smile

Буминка, стискам силно палци за теб! fingerscrossed

Аманитка, хубава темичка! Пращам и на теб положителна енергия и дано новините да са добри!  Flowers Four Leaf Clover

Щица, моля се всичко да е наред с теб и приятелката ти!  Praynig

Веселушко  Hug

На нечакащите - късмет, на ловуващите - успех, а на тези като мен, които временно са извън играта - хубаво настроение!  newsm10

На всички ви желая прекрасна седмица и много хубав коледен месец!  Hug

# 24
  • Мнения: 143
Благодаря на всички за милите пожелания вчера и днес! Аз снощи си пийнах биричка, уж така, за последно и като ми се зави свят вечерта и едно сърцебиене... Сега ми е едно гузно...  Cry Повече никакви такива и глътка не искам да виждам.

икка и Ice Queen, ще си правим компания!  Hug Аманитке, хайде бързо и ти!

Момичета, гуш и много късмет по Коледа!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
Снуки, Багънцеnewsm59 (на патерици)... Бъдете живи и здрави, сладуранки! Много любов и късмет ви желая!  newsm51

Миленка, много се радвам, най-после дойде твоят момент да видиш двете чертички!   bouquet Лека и безпроблемна бременност !  Praynig

Икка, честито и на теб!   bouquet

Аманитка, чакам те с хубави новини след прегледа!  Praynig Кафеникавото зацапване може да е било и от имплантирането, така че да не е обезпокоително! Стискам ти палци!  Hug

Хубава седмица на всички!

# 26
  • Мнения: 444
Здравейте момичета!

И аз искам да благодаря на всички за прекрасните пожелания!!!

Мила Аманитка, стискам палци днес за прегледа!!! Всичко ще бъде наред! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Багне, честит рожден ден на патерици!!! Да си много здрава, усмихната и щастлива! Да имаш прекрасно бебче и следващия рожден ден да го празнувате тримата /или четиримата/  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Миленке
, честито мила!!! Много се радвамза теб, аз ти следих графиката  Crazy тайно, тайно , пожелавам ти лека и безпроблемна бременност Hug Hug Hug

Буминка, стискам палци, не сепритеснявай от изписаната доза!  Praynig Praynig Praynig

Икка, тихичко честито и на теб!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Видин
  • Мнения: 961
Миленка, Икка, честито ви две чертички!Нека е лека и безпробленна Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Ралиция, къде си, пиле? Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 1 247
Тук бе Жаки работя си
едно и също нищо ново при мен Wink

# 29
  • Мнения: 598
Снуки, Багънце,  честит рожден ден на патерици Бъдете живи и здрави  bouquet
Миленкооооооооооооооооооооооооооооо, Лека и безпроблемна бременност !   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аманитка  Praynig чакам новини и се  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт