Нов НАН 2

  • 7 527
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 316
Има ли видима разлика в кутиите ThinkingАз каквато сьм блейка Embarassed
Новият НАН 2 е със сива капачка /стария - със златиста/
На новия пише "Адаптирано мляко на прах за втора кърмаческа възраст, съдържа желязо" "От 6-ия месец"
На стария НАН 2  "Висококачествено преходно мляко Над 6 месеца"

# 16
  • София
  • Мнения: 1 185
Има ли видима разлика в кутиите ThinkingАз каквато сьм блейка Embarassed
Новият НАН 2 е със сива капачка /стария - със златиста/На новия пише "Адаптирано мляко на прах за втора кърмаческа възраст, съдържа желязо" "От 6-ия месец"
На стария НАН 2  "Висококачествено преходно мляко Над 6 месеца"

Не е ли обратното? newsm78 Старият НАН 2 е със сребриста, а новия със златиста капачка!

Сина ми не направи разлика! Пие си го!

# 17
  • Мнения: 1 572
Новият НАН 2 е със сива капачка /стария - със златиста/
На новия пише "Адаптирано мляко на прах за втора кърмаческа възраст, съдържа желязо" "От 6-ия месец"
Това е НАН 2 който ползвам от юли месец - това не е ли старият?Има ли по-нов ?

# 18
  • Мнения: 4 335
Има ли видима разлика в кутиите ThinkingАз каквато сьм блейка Embarassed
Новият НАН 2 е със сива капачка /стария - със златиста/На новия пише "Адаптирано мляко на прах за втора кърмаческа възраст, съдържа желязо" "От 6-ия месец"
На стария НАН 2  "Висококачествено преходно мляко Над 6 месеца"

Не е ли обратното? newsm78 Старият НАН 2 е със сребриста, а новия със златиста капачка!

Сина ми не направи разлика! Пие си го!

Точно така е да PeaceСтарият е сьс сива капачка,новият сьс златиста PeaceТоку що купих за прьв пьт.
А в самото АМ няма никаква разлика,сменена е само кутията

# 19
  • Мнения: 4 020
Иве, има разлика в състава. Аз вече изхвърлих последната кутия от стария, но наистина има. Както и да е - малката го хареса, а за мен това е най-важното   Grinning

# 20
  • Мнения: 316
извинявам се на всички мами, които съм объркала с тези капачки!
Явно на мен са ми продали първо от новия НАН 2 и досега ползвах със златиста капачка, а този който купих вчера е със сива...  newsm78Затова ви пообърках, а исках да помогна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт