1/4 ни остана само, за да се гушнем с теб през ФЕВРУАРИ, мамо!

  • 14 470
  • 289
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 66
ири_ис, добре дошла.. както е казала толо: по-добре късно отколкото никога!!!

Чакам снимки от пловдивската среща!!! както и на пораснали коремчета Simple Smile

desika, а няма ли начин да работиш от вкъщи?
Че като те знам, че си дребничка, представям си за какво става дума в Г.Т.  Confused

За записа на тоновете - на мен никой нищо не ми е записвал още... следващия час при Ж.К. ми е на 15-ти, когато ще ми дават 45-дневния болничен, но дали ще ме преглеждат нямам идея... и май това ще е...
Мисля че поне една микробиология трябва да ми пуснат...

За течението - и аз имам, но не е кой знае какво... след 4 месеца с гъбички ми се промениха съвсем критериите  Crazy

Хайде, отива да проверя дали не се е излюпило някое януарче вече и после да гушкам котката, че съвсем съм го изоставила откакто по-рядко се прибирам при майка и татко

Отново ви пожелавам хубав ден  bouquet и ви  Hug

# 121
  • Мнения: 56
Здравейте!
Desika, спокойно, не се притеснявай, всичко ще бъде наред Peace Мен Рая как ме рита от време на време, без да иска детето, но си е бая силничко.
k.penkova, можеш да пиеш Стодал и Тавипек, едното е хомеопатично, както Деси ти е писала, а другото са билкови хапчета, аз също ги пия в момента. Препоръчвам ти също така мед с лимон, приятно е, особено когато лимона е повечко Wink Надявам се скоро да се оправиш Praynig
carbo, честито ти осмо квадратче, и нови покупки и отпуска Laughing Да пишеш, да не се размързеливиш сега Wink
ladymax , надявам се да не е нещо сериозно Praynig
Мен снощи зверски ме стегна коремът, не знам контракции ли бяха, що ли, на всичкото отгоре хремата ми взима здравето, тази нощ ще спя в хола, че през нощта така хърках, че се събудих #Crazy
За килограмите не се косете, сутринта пих кафенце с една съседка и се заговорихме на тази тема, та тя сподели как е качила 40кг #Crazy Така че вие с вашите 10-13кг, къде се ръгате в А група Wink
Слънчев ден на всички и чакаме снимки от Пловдив Sunglasses

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ей - сега бях в ноемврийската темичка и гледах снимките на бебешорите, та ми стана толкова хубавичко, чак си заплаках от кеф Cry Много са хубави!
Desika, аз именно по тая причина още преди 10 дни излязох в болнични! Не казвам, че и в къщи е лесно да скучаеш по цял ден, ама поне на бебешока чувствам, че му е по-добре!

# 123
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте коремчета!
Да ви се похваля вчера си украсих елхата.
И видях бебчо, хубавото е че и таткото имаше малко свободно време и дойде с мен.И то защото ходихме до КАТ за да си вземе талона,но не беше пристигнал след 1месец Shocked,казаха му след 2 месеца да отиде.Все едно ги пращат с пощенски гълъби.Това е държавата ни- редиш се на опашка и си губиш времето за да провериш дали ти е пристигнал талона вместо да може да се проверява по интернет.
Сега за бебо-Тежим 1640г. обърнал се е с главата надолу и вече знам какво ме ритка в дясно отстрани.Според мен ще излезе малко по рано пък и върви по-голямо като за 31 седмица.
Сега излизам на разходка,че доста съм се застояла в нас и ще се побъркам вече.

# 124
  • Мнения: 649
Carbo Няма начин поне на тоя етап да работя от вкъщи. Тук такива неща не се толерират. То дали ще пътувам за работа или защото съм тръгнала нанякъде - по всяко време може да се случи. Но просто не мога да го разбера това мислене в България, че на всяка цена трябва дасе буташ и блъскаш.

Малкото сладур4е най-накрая се разритка, та в момента се чувствам доста по-спокойна.

Аз също от време на време поглеждам Януарките да видя там от кога ще започнат. Щото мине ли тоя месец от следващия и ние се нареждаме на опашката.

Момичета това, че бебетата вървят по-големки не означава, че ще родите по-рано. Не се навивайте така, че после става гадно. Имам пред очите си пресен пример. На братовчедка ми така от 3 Декември и преместиха термина на 27 Ноември, после беше на 16 Ноември и в момента все още чака бебка да реши да излиза. От един месец е в очакване и не се чувства много комфортно честно казано. Всичко идва от настройката - с това изместване на термина и всички лекари като и обясняваха как по-рано ще роди , тя си беше психически готова от миналия месец.

Larakroft1
супер, че си украсила. И аз мисля да изненадам милото с Коледна украса като се върне от командировката.

Добре дошла на iri_is  Hug

# 125
  • Мнения: 806
Завърнах се от доки, ето го синът ми в подписа  Heart Eyes
Много се развълнувахме.

# 126
  • Мнения: 649
Албенче голям красавец си имате -пу-пу да не са му уроки.

Хей момичета къде забегнахте всички, каква е тази активност  newsm78
Пловдивските мами сладко си гукат сега, ами останалите къде са?

# 127
  • Мнения: 1 797
Тук сме, папкаме Grinning

Албенче, голям кротан изглежда сладурът Hug

# 128
  • Мнения: 806
Благодаря Момичета - много е сладък, искам да го нацелувам.  Hug

И аз папкам, че сега и десертче папкам (шоколадче)

Май повечето момичета са на срещата, уф, че им завиждам.

# 129
  • Мнения: 89
Албенче,страхотна снимка!Аз все още не съм имала такава!Дано в понеделник ми се усмихне щастието.
Наистина днес активността е много слаба...Времето е хубаво и явно всички са навън.Сутринта и аз направих една голяма разходка и свърших малко работа,а сега май е още по-топло.

# 130
  • Мнения: 356
Здравейте,мами!!!!
Искам да ви питам записа на тонове различава ли се от този който ти пускат на сърчицето при всеки преглед?
Добре дошла на новата мама!!!!  bouquet
Бени,много сте готини! Hug

# 131
  • Мнения: 95
Албенче,пу пу сладко синче имаш ти...да ти е жив и здрав Simple Smile
Десика,радвам се че си по добре Hug
Аз съм ма 4 Д утре...и ще видим нашето бебче .. Simple Smile
Момичета,аз понеже от тези хормони май понякога съм много разсеяна...та днес ударих на един светофар една кола.... Cryе не е нищо, но много се изплаших.Колата имаше теглич за ремарке и  това май предотврати по големи щети...ох дано не случва на никого.
Чакаме снимки от Пловдив Laughing

# 132
  • Мнения: 806
dessi06 Случва се, вие да сте добре, само това е от значение.
Аууу ще се видите утре с бебо.  Деси да ядеш шоколад преди това, че да е будно детето.  Иначе ще се ръчкате докато се събуди. 

naiema Записите на тоновете се различават малко.  Слагат ти една две машинки от които едната регистрира сърцето а другата контракции.  Може да има мами с по големи знания по този въпрос от мен.

толо Ще чакаме резултати в понеделник за вас.

# 133
  • Мнения: 226
Албенче разкошно ти е синчето. От сега му личи че ще е сърцеразбивач  Sunglasses
naiema различно е. На мен не са ми го правили още, но гледах как записват на едно момиче, когато бях в болницата в началото.
Продължава доста време. Незнам колко точно, но горе долу за колкото изтича една система на бърза капка. И тоновете се чуват през това време. Много е приятно.

# 134
  • Мнения: 95
Албенче,благодаря ти за инфото за шоколада....ще си хапна,тъкмо има и повод Laughing
naiema, когато на мен  ми правиха запис на тоновете продължи към 20,25 минути,сложиха ми 2 като слушалки и едната показва тоновете на бебето,чуваш как мърда и как се обръща,а другата беше за моите контракции..е не знам дали  нещо ти обясних,ако другите мами знаят повече да пишат.Като изживяване е много сладко,седиш си и слушаш как бебко се движи натам насам...

Общи условия

Активация на акаунт