1/4 ни остана само, за да се гушнем с теб през ФЕВРУАРИ, мамо!

  • 14 424
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 806
Фокси Аз не бързам, той бебо още се пече в фурната, не е готов, нека малко да си обиколи нивата  hahaha като питка и тогава да излиза.  Но аз съм нетърпелива да го видя.  Татито му вече се гордее много с наследника, а вашето тати сигурно хвърчи в небесата.

Cutesmallcat
Искам автограф!  Hug

# 16
  • Мнения: 86
Привет красиви момичета, пожелавам една хубава седмица на всички. 4естито на Всички бъдещи мами за техните празници. Да попитам как мина лекцията в неделя ако някой е ходил и дали ще има нова дата. Много исках да дойда ама ме е срам да си призня се успах... Embarassed И понеже рядко ме се случва да се наспивам... реших че е за добро.   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 977
Mia66, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!  nbirthday    Здрава,обичана и много щастлива!!!

Мартеничка, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА !!! Желая ви много любов,уважение,романтични мигове и всичко най най!!!

Здравейте на всички,темата е страхотна,много сладурско заглавие  Simple Smile
Да ви кажа мен вече не ме е страх от раждането,т.е. много ме е страх,но искам по-бързо да минава,защото не издържам тази тежест и не се чувствам вече никак добре,егоистично е малко,но си искам тялото само за мен Simple Smile А и нямам търпение да се видя с бебо.Аз му обяснявам,че до 09,01 трябва да остане в корема ми и после ще го чакам възможно най-бързо да излиза,не е нужно чак до края на деветия месец да се крие на топло нали така.  Wink

# 18
  • Мнения: 139
Привет и от мен, май изпуснах 1 темичка...

Mia66, Честит Рожден Ден!!! Hug  bouquet, да си много здрава и много щастлива, да те обича и да ти помага татито, и да си видите съкровището през февруари, то да е сладко, хубаво, пухкаво, здраво бебче!

Ние сме добре, всичко е екстра, рита си здраво бебока, не почива..
Вчера ходих на зъболекар, сложи ми нова пломба на счупения зъб. Каза ми, че нямам кариеси, всички зъби са ми здрави...но като спра да кърмя да ходя, да ми извади мъдреците. Аз, ама болни ли са, Той: не, но само ти пречат. Аз, ама не ми пречат, добре са си. Той: Абе тук ги вадим, излишни са. Аз: Аз съм тук за малко и после ще си ходя в Бг, там не ги вадят, ако са си здрави, пък и викам, си ми трябват. Той ми вика, неее ще дойдеш!! Да видим как ще ме накара Wink.

Та така с нас. Вече ми се иска да завали снежец тук, ама няма да е скоро, като гледам...А ми е едно коледнооо...

Албенче, аз имах проблеми, но пробвах на Фокси метода със сушените кайсии и много помага Hug. И сутрин прясно мляко, задължително.

Мами, дайте някоя рецепта за пълнен шаран за Никулден.  Решила съм да се прибвам. До сега не съм правила, но тук няма мама и тати да ни напълнят, та ще викам неволята.

# 19
  • Мнения: 806
hetera Точно така е!  Най важното е да е там до 37 седмица после можа да излиза бебо.  И аз се чувствам като теб.  Искам си тялото обратно.  Искам да не ме боли гърба, да си легна по корем и да не ми се нацепва нищооооо!!!!
Може да сме малко егоистки, не знам.  Моля се и бебчо да е добре.  Ти как ще раждаш?
И мен ме е страх от раждането, не щеше да ме е страх повече, ако щях да раждам нормално.

ioli Аз разбрах от какво ходя до тоалетна... Диня! Промива ми червата изглежда.  Сега задължително ям всеки ден.

# 20
  • Мнения: 242
Албенче...нашия тати е толкова щастлив,че не си отлепя ръката от корема ми hahaha Кара всичко живо около нас да ми пипа корема,когато бебешорите се размърдат.А те мноооого мърдат и почти постоянно. Crazy Много ме съжалява, милия,защото килограмите ми са изцяло отпред,а не са разпределени по равно Joy Още малко количка трябва да си взема,да си нося корема...
Е, и аз много искам да ги видим вече и едвам ще издържа до края на януари  Praynig Дай,боже!!!

# 21
  • Мнения: 806
Фокси хубаво е, че килцата са на коремчето.  Аз качвам равномерно, което ме плаши.  Знам обаче колко сигурно ти тежи с двамата юнаци.
Радвай се, че риткат.  Знаеш, че са добре.  Аз откачих 1 седмица като не усещах бебчо.  Но сега и той играе постоянно.
Много се радвам, че тати е щастлив.  Това те прави и теб щастлива.  И да премахнеш всичко други тревоги за които си говорихме миналата седмица.

Стискам палци малките врабчета да издържат до края на Януари.  Hug


Момичета гледам, че всички сме по зъбари!  Пийте много калции поне 600мг на ден.  Бебо дърпа сега много.

# 22
  • Мнения: 171
Добро утро и от мене...днес не го ли даваха слънчево,така се бях настроила,че като станах и чак се разочаровах,искам слънцееееееееее
Аз днес съм на зъболекър,уж за последно,та да видим да не изкочи нов кариес.

# 23
  • Мнения: 689
Добро утро, момичета  bouquet!
Честито на празнуващите!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 977
Албенче, при мен не се знае,малко ми е ниско плацентата,утре съм при моята лекарка и тя ще каже дали се е вдигнала,ако се е вдигнала ще раждам нормално,ако ли не със секцио.Да ти кажа мен ме е страх от секциото повече  hahaha Явно всеки си има различна фобия,всъщност най-много ме е страх от въпросната епидорална упойка,затова ако всичко е наред ще си раждам нормално и без упойка.

ioli
,не го е срам да ти иска здравите зъбчета,ужасно прозвуча,като са си добре защо да ги пипа.  Shocked  Явно сме много посещаващи зъболекар,аз да се похваля,че ми остана едно малко кариесче,оправят го в сряда и после всичко ще ми е ОК.То е направо чудо,че за цели 10години не ходене на зъболекар имах само две паднали пломби и едното кариесче  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 15
Добро утро сладки бремелинки!

МИЯ66 - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!  bouquet
Една свещичка повече гори,
Една сълза в твоите очи блести
Не, ти не си една година остаряла
Ти просто мъничко си помъдряла!!!


Мартеничка, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА !!! Желая ви много любов,уважение,романтични мигове и всичко най най!!!
Честита ви годишнина!
Нека дните ви минават
обсипани с цветя и зов!
И нека вечно във вас живеят
НАДЕЖДА, ВЯРА и ЛЮБОВ!


Момичета, за срещичката в Годзила - бройте ме там съм. Само че аз ще дойда към 12,10 най -  вероятно, че в 12 ми почва обедната почивка и 10 мин ми трябват да стигна пеша до вас. Очаквам с нетърпение да се запознаем.

Относно обратното броене:
още 22 работни дни
още КОЛКОТО БЕБО реши до срещата ми с него! ПРосто ако знае таз душичка как я чакам да я гушна, ама да не бърза за сега, да си стои на топличко и тъмничко, че още ремонта не сме отвършили в къщи.

# 26
  • Мнения: 242
ioli ето ти две рецепти,специално за пълнен шаран,които намерих в моите рецепти.Не съм ги пробвала,но съм убедена,че ти ще ги приготвиш отлично:)

Пълнен шаран
Порции: 1
180г. риба
60г. лук
сол
черен пипер
15г. сухо грозде(стафиди)
20г. фъстъци
10г. брашно
20г. масло

Начин на приготвяне:

Вътрешността на шарана или друга голяма риба се изчиства през хрилете, внимателно се разтрошва гръбната кост, която се изважда заедно с част от рибеното месо, без да се разкъсва кожата. Запържва се лук, слага се рибеното месо, ръсят се сол, черен пипер, стафиди и фастъци. С тази смес се напълва рибата през хрилете, оваля се в брашно и се пече на скара или на тава от двете страни. За да не се залепи, скарата или тавата се намазват с масло. Така приготвената риба се поднася със салати или с някакъв сос.

Пълнен шаран 2
1 шаран с тегло около 1 кг
100 г ориз
олио
брашно
сок от половин лимон
1 малка глава лук
магданоз
червен пипер, черен пипер, сол

Начин на приготвяне:

 Почистваме и посоляваме шарана. Сваряваме ориза в подсолена вода до омекване, прецеждаме н прибавяме лимоновия сок. Изпържваме ситно нарязания лук в олиото , прибавяме ориза, изпържваме, добавяме червен пипер, черен пипер, ситно нарязан магданоз и пълним шарана с получената смес. Зашиваме рибата с бял конец, овалваме в брашно и печем в олио в силна фурна. При това веднъж обръщаме шарана. Поднасяме с маруля.

И един линк за рецепти за Никулден

Дано да съм ти била полезна Hug

bibi_iv ние вече си те броим,душицо! Hug Искаш,не искаш...това е положението Mr. Green
 
 

# 27
  • Мнения: 139
Фоксии, страшна си, благодаря много.
Втората рецепта ми допада повече, може би ще приготвя нея.
Първата е за виртуози, не си представям как точно съпружеството ще се справи с почистването през хрилете, като до сега никога не е чистил риба, по никакъв начин Crazy

# 28
  • Мнения: 805
Здравейте!
Всичко най-хубаво на Mia66!
Много любов, разбирателство и уважение на Dessi06!

На мен ми остават 12 работни дни тази година и... за съжаление ще трябва да работя и през новата - до 17. януари иначе майчинството ми намалява драстично...(тук се излиза 28 дни преди термин, а моя на консултацията е на 14 февруари). Ще взема да си родя на бюрото...
Ама хайде - да сме живи и здрави!
Иначе много ми омръзна вече да съм бременна - както Албена каза - искам си тялото обратно!
Но пък му се вижда края....

# 29
  • Мнения: 806
Момичета ходите ли на 4Д да гледате бебо?  Ние сме утре на запис 30мин и снимки.  Ще се гледаме  baby_neutral  Много се надявам бебо да се покаже целят и да не е срамежливко.

Кога е Никулден?  Аз съм зле с датите?  

Общи условия

Активация на акаунт