Big Brother 4 - Краят наближава

  • 65 475
  • 1 768
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 786
Избираме по малкото зло... Grinning при Ибанина проблема е обратим ще го изкъпим мумичету ще го преобличем ша оправим корените и ще лъсне ама как да измием злобата и фалша...."е няма как да стане ...сещаш ли се" както казва Нат...Снощи така леко ги настройваше Венци мамиту и Дани...а русото дори и да ме дразни един път не го видях да казва тази е такава.. тази е онакава....нямам фаворит само знам че не искам мамитуу да спечели.

 Peace

# 76
  • Мнения: 0
...отивам на работа и ви желая на всички хубав и успешен ден Heart Eyes ....предполагам като се върна ще има да четаааа...сещате ли се за какво стааа въпрос...аре многу ва обичъм ...тъй да знайти...да сте живи и здрави Grinning

# 77
Ей, момичета всички сте готини, но yanos ми е слабост!   bouquet  bouquet  bouquet

В един форум, понеже от 10 човека само аз не харесвах Натка получих бан по IP за нарушаване на правилата на форума  Laughing Laughing

 Joy Joy
Аз продължавам да си работя и стига вече с тази мазна коса!70 страници само за това е достатъчно! Joy

# 78
  • Мнения: 794
Бабата е голямо зло! Уж добричка, маме това, маме онова, да сте живи и здрави, а само чака да види нечий гръб, и айде... Вчера обясняваше на Жоро да не взимал Таня, че голяма беля щял да си докара, трябвало да вика майката на Таня да им шета. Тя не че от злоба го казвала, ама да не кажел после Жоро, че мамето не го била предупредила! А иначе пред Танчето й е повече от майка! Може и да са верни нещата, които казва, ама е гнусно това, че знае, колко Таня е влюбена в Жоро, и зад гърба й настройва още повече жоро срещу нея! Гнусна душица има тя!

Забелязали ли сте, как слуша със зяпнала уста, когато се говори на тема секс! Направо ще й изкочат очичките, че дори се и обажда и се смее! Нали е набожна мюсюлманка и дори забрадката не маха, бе-е-е! И все търчи да осиновява - Мартин, сега Венци! Айде, нема нужда!  Sick

И сега, с риск да ме нападнете пак  Mr. Green, ще ви споделя още нещо. Виждали ли сте снимката на Нат от визитката й в сайта на ББ4? Как само върху лицето й е изписано характерчето!!! Ето я:

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:56 от asja

# 79
  • Мнения: 4 447
...отивам на работа и ви желая на всички хубав и успешен ден Heart Eyes ....предполагам като се върна ще има да четаааа...сещате ли се за какво стааа въпрос...аре многу ва обичъм ...тъй да знайти...да сте живи и здрави Grinning

Сега не пишеш по слух, та да имаш оправдание за уникалния правопис  Crazy Mr. Green

# 80
  • Мнения: 385
Аз не искам нито една от двете да си ходи, интересни са. Не ги разбирам съквартирантите защо не номинират Самието, може би защото не я считат за конкуренция на финала. До сега тя трябваше да е изхвърчала, но...  Crossing Arms

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хоп и аз в новата темичка. И се връщам да ви дочета.

# 82
  • Мнения: 312
Аз не искам нито една от двете да си ходи, интересни са. Не ги разбирам съквартирантите защо не номинират Самието, може би защото не я считат за конкуренция на финала. До сега тя трябваше да е изхвърчала, но...  Crossing Arms


Ами и продуцентите трябваше да се погрижат за това. Добре го измислиха онова, където всички бяха номинирани и вота беше положителен. Така поне изхвърчаха хора като Влади, който също иначе щеше да се промъкне напред, без да бъде номиниран. За съжаление, явно скучните хора се оказаха прекалено много. За това отново са си виновни хората, които са ги избрали на кастингите.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 833
Добър ден    bouquet

# 84
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Брей,голямо чистене голямо чудо тази сутрин.....
Как никой не се сети да прибере измитите съдове преди да се чистят огледалата над мивката..... Simple Smile

# 85
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Запис  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 385
При положение, че се явяват хиляди хора на кастингите, как не можаха да изберат между тях 20 човека, да са интересни, интелигентни, красиви. Хем да ти пълнят очите като гледаш, хем да ти е интересно разговорите им да слушаш. А то к`во - Танчето - мързи я та и се плаче чак, само лежи и спи; Самието - без коментар; Денислав - много му подхожда Пенислав на него, защото той само тази си част изтъква (имам чувството, че самочувствието му се гради само на външния вид и сексуалните му възможности); Венци - не знам как да го коментирам, защото него почти не го показват и не мога да си съставя мнение. Останалите - Даниела - гнуссс и на вид и на поведение, прекали тотално; Жоро го харесвах аз, ама напоследък с поведението му към Таня не мЪ кефи, вярно, че и тя сама си е виновна, но пък той доста поводи и даде и сега си изопачава думите, абе наранява я и това не ми харесва. Наталия се промени доста, обаче въпреки изцепките и аз поне я харесвам - хубава е, забавна е и е малко лудичка. Иванина - красиво е момичето, но доста пошло и на поведение и на вид, долнопробна и е красотата.

# 87
  • Мнения: 2 963
Иванина за интимна хигиена ли говори или така ми се струва  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 14
Хоп и аз скачам тук Hug
Седмицата за мен започва много яко - разбрах,че ще взимам стипендия Mr. Green Вече и аз имам повод да почерпя Wink




Довечера пък ще ми е двоен празника  с тия номинации лице в лице smile3508 С нетърпение ги чакам  Sunglasses

# 89
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Здравейте и в новата тема  Peace


Ибанина вън !  smile3513

Да ходи някъде другаде да си вее мазната коса и да показва колко е глупава и елементарна, да демонстрира нечистоплътност и плиткоумие.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт