ДЕКЕМВРИ - Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 19 137
  • 563
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 872
Сигурно би било интересно да работя като дядо Коледа.

Мда, преди месец и нещо проверявах за коледното тържество за програма,но цените които предлагаха хич не бяха прилични.
Направи ми впечатление, че посещение на Дядо Коледа по домовете за около 15-20 минути е 160 лв., като ме уверяваха че това са миналогодишни цени и ако се плати преди първи ноември. Интересно е май да се работи като Дядо Коледа... Колко ли адреса могат да се обиколят?!

# 16
  • Мнения: 4 585
Нямах предвид финансовата страна на въпроса, въпреки, че е респектираща. С колкото повече дядо Коледи и поръчки разполагат, толкова по-оптимизиран маршрут могат да им направят.
Явно работят на принципа  +Ден година храни+
Имах предвид емоцията да влезещ в непознат дом, децата да благоговеят пред теб, домакинята да те почерпи с някоя курабия, да се чукнеш с таткото с едно малко уиски - такива работи.

# 17
  • Мнения: 446
Много весели темички сте подхванали ... Grinning
Всяка година карам децата да пишат писма до дядо Коледа, после ги запазвам. Официалната версия е, че ги превеждам и пращам по е-майл. Много е весело после да си ги припомням.
На баткото дето вече не вярва съвсем обяснявам, че подаръци могат и родителите да купят, но дядо Коледа носи по-важни неща - здраве, късмет, успех, само трябва да си поискаш.
Пожелавам ви от всичко това по много, ще поръчам на дядо Коледа да ви донесе.
До скоро.

# 18
  • Мнения: 2 242
Първо, срам не срам... Think, с голямо закъснение - пожелавам ти да се сбъднат всички пожелания! Заслужаваш го!   bouquet

Дааа. Коледа е един от най-хубавите празници и за нас! Сега бихме били безкрайно щастливи ако можехме да чуем Владко че иска нещо. А колко ли ще се радваме на първото писмо до Дядо Коледа...?

# 19
  • Мнения: 3 743
Я да се разпиша в новата тема Wink
Think, приеми и от мен закъснели пожелания за празника! Желая ти здраве и всичко най-хубаво  bouquet

Габи, къде ми се губиш напоследък Hug Аз също съм в отпуска, може да измислим нещо да се видим Simple Smile

За подаръци още не съм мислила, този път нямам никаква идея какво да купя на Марти Rolling Eyes


# 20
  • Мнения: 779
Я да се разпиша в новата тема Wink
Think, приеми и от мен закъснели пожелания за празника! Желая ти здраве и всичко най-хубаво  bouquet


oх и аз така ..и аз ..

Think и от мен   bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 504
Привет и от мен в новия и последен месец за тази година!

Който пише писма ето ви и друг ВАРИАНТ, ИДЕЯ

 Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 585
Чао, и спокойна вечер!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Днес украсявахме елхата.Малко снимчици от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=314574&pid=9194664

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Валенце, много рано! Макар че и на мен ми се иска да сложа от сега украса, пък и дребната все ме тормози. Започвам да се замислям, през почивните дни дали да не я свърша тази работа.

...
Габи, много си убедителна, нави ме. Чакам писмото.

Ама желания ще изпълняваш ли? Ако "да" аз също да ти пратя писмо, а?  Embarassed По - скромна ще бъда от дъщеря ми, обещавам!

# 25
  • София
  • Мнения: 9 860
Ааа,що да е рано? GrinningГрадината им вече е украсена,улиците са украсени,магазините..както ми каза Мими само ние не сме си украсили.Ама пък да се изфукам с новия ми апарат-това са ми първите снимки с него. Flutter
И с подаръците съм готова...остава да идва Коледата вече.

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз подаръците на Бояна започнах да купувам, че една година закъсняхме и в последния момент се сблъсках с празни щандове и двойни цени  Crazy та имам кофти опит. За нас - не знам дали сме слушали достатъчно... Е, все по нещичко дребно ще има, но няма да е баш това, което ми се иска... Във Вълчо ми е надеждата  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 585
Хо хо хо хо! Мери Крисмънс! Ако Пършинга е искал Пършинг, ти на Майбах ще кандисаш?
Валенце, много са ти пораснали девойките.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 860
Багодаря,Вълчо!Растат децата.И аз раста Mr. Green,все по нашироко.Здраве да ми е. Blush

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хо хо хо хо! Мери Крисмънс! Ако Пършинга е искал Пършинг, ти на Майбах ще кандисаш?


 Това за "да" ли да го разбирам  Flutter
 Майбах не щЪ! Виж, как те улеснявам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт