ДЕКЕМВРИ - Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 19 186
  • 563
  •   1
Отговори
# 495
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи, в къщи аз сглобявам, не чакам мъж

А и строителните работи аз извършвам.

Така че се захващай и не му се ядосвай.

# 496
  • Мнения: 1 040
ДОБРО УТРО АЙНУР ПОДКРЕПИХМЕ АКАНЧО ХУБАВА Е  Peace

# 497
  • Мнения: 2 425
Благодаря ти emа-диди  Hug

# 498
  • София
  • Мнения: 2 357
гласувах  bouquet и на мен ми хареса  bouquet

# 499
# 500
  • Мнения: 1 037
Браво на Акан, хареса ми и гласувах! Hug

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 11:49 от Vivi

# 501
  • Мнения: 919
Айнурче,гласувах Hug
Разгледах и снимките,че тоз ерген срамежливия ,не успяхме да го видим у вас Wink LaughingДобре че нашата мома изяви желание да отиде да го види. smile3521

Габи,сглобихте ли вече? smile3503Още чакам да ми пратиш заглавията на филмите. Laughing
Аз направих списък на мъжо и го пратих да пазарува.Днес ми е свободен ден и от утре се започват наново гостите. Grinning
На Нова година ще се събираме у нас ,така че ще мога да надничам и във форума. lovekiss

# 502
  • Мнения: 2 425
ajeliya , Краси  Hug

Разгледах и снимките,че тоз ерген срамежливия ,не успяхме да го видим у вас Wink LaughingДобре че нашата мома изяви желание да отиде да го види. smile3521
Whistling какво да го правя, срамежлив  Mr. Green. На мен няма да се е метнал де  Naughty Mr. Green

# 503
  • София
  • Мнения: 4 888
Краси, в Клюкарника има една тема за филми на ужасите. Аз там чета и после си свалям филмите, за които са писали другите мами, че си струва да се гледат. Ако искаш ела там, за да сме си заедно. Simple Smile

Нищо още не сме сглобили. Много се ядосвам, ама това е положението. Мен не ме бива за такива неща, и искам или не, трябва да чакам някой друг да се включи в тази дейност. Всичко си седи в кашони в коридора, а от днес освен кашони, там седи и един матрак и рамката му.

# 504
  • Мнения: 919
Whistling какво да го правя, срамежлив  Mr. Green. На мен няма да се е метнал де  Naughty Mr. Green
Ааааа,няма да е на теб,със сигурност. Laughing Hug

Краси, в Клюкарника има една тема за филми на ужасите. Аз там чета и после си свалям филмите, за които са писали другите мами, че си струва да се гледат. Ако искаш ела там, за да сме си заедно. Simple Smile

Мерси,сега ще я потърся Hug

# 505
# 506
# 507
  • Мнения: 3 540
И от нас ,Акан си има вече глас! Hug

Тази сутрин,се заканих ,че ще се откажа от услугите на БТК и не щеш ли след 2 часа пристигнали и сменили модема ,а уж нямаха свободни часове!  Mr. Green

# 508
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Прецака ми се компа, сега нямам и кирилица дори кликайки на кредора, та копвам и пействам от word.

# 509
  • Мнения: 3 540
Dorothy,и при мен се случват такива неща,разбирам те ,много е неудобно! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт