Хайде да стопим малко килца с плодове (2 част)

  • 4 832
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мацки, точно минус 4 килограма съм   animal085   261uu 
Аз продължавам до пълна победа, защото втори път едва ли така ще се засиля.
Едни круши ме крепят  Laughing

# 76
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Azade страхотен резултат. PeaceЗа колко време ги свали тези 4кг. newsm78

# 77
  • Мнения: 72
Azade  и аз се интересувам за колко време постигна резултата,Анита ти до къде  стигна с твоята диета ?
Аз искам до 5 януари поне да не качвам! След това се стягам здраво , а и февруари/ март ми е най-лесно да съм на режим.  bouquet

# 78
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ами аз от 2 седмици не съм на никаква диета.Мисля до Нова година да си дам почивка и от 3.01. да започвам някоя диета.Само,че не съм решила коя. newsm78

# 79
  • Мнения: 72
и аз не съм на диети и т.н. нядавам се само не кача много по празниците
аз обаче ще почна от 5 - понеделник
Мисля си за НВД Simple Smile разбира се съобразено с принципите на "ултраметаболизъм" Hug  bouquet
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! santa2 Close-mas: Nature Snowman baloni

# 80
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Извинете момичета, че се забавих с отговора, но знаете ги мойте проблеми със зъбите, та така- лекари...
За три седмици грубо ги свалих - с две прекъсвания по за два дни - плодове и течности беше режима...Задържам ги успешно.

# 81
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Момичета, къде се изгубихте? Аз сутринта на Бъдни вечер бях - 5кг, вече за събаление съм - 2, ама са ми постоянни  Mr. Green
От първи започвам японската диета с яйцата, защото  макар да качих някое и друго кило продължавам да поддържам висок боен дух.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 282
За много години, мимичета!

За съжаление, и аз качих малко килца по празниците. Днес съм на плодове, не съм решила колко време да карам пак на редуване на плодови дни, но ми се иска да се справя с качените килца така, а после да се замисля за някаква диета, за да махна другите килограми. Може би ще подхвана пак Дюкан, но за сега не се чувствам готова за него.

# 83
  • Мнения: 46
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Днес започвам с плодовете има ли желаещи...??

# 84
  • Мнения: 164
Хей мацки, за много години живи и здрави и готини фиданки да станем. Помните ли ме, аз малко ви бях позарязала, но от понеделник мисля пак да плодувам, ще има ли някой с мен за компания.

# 85
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз от днес пак подкарвам плодовете. Други желаещи ?

# 86
  • Мнения: 72
mmmmmmm май нещо и аз се позамислямм  , но може само да ви подкрепям

# 87
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета ,много ми се иска и аз да започна диетата,но имам голям апетит.нали ще ставам мама WinkТака,че засега само ще ви чета. Peace

# 88
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Анита, честита бременност.Аз не знаех Sad, ти може отдавна да си казала Sad
Пожелавам ти леко бременеене, живо и здраве бебче, а всичко останало - после.  bouquet    bouquet    bouquet

# 89
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен аз от днес започвам сама ли съм или  newsm78. Ани е честито много се радвам за теб  Hug, лека бременност и да ни държиш в течение  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт