Кой е летял с чехите?

  • 2 189
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Аз тогава свирках за делегация по посрещането, ама никой не се отзова, пък и ти скоро се регистрира.

Нищо, ама за другия път да си знаеш. Grinning
Ша знам и ша свиркам по навреме  Mr. Green

Розе - то нека да е малко летището!
Ама е с 2 деца и познай колко ръчен багаж ooooh!
Аз като знам какви фльонги извъртях тогава  #Crazy само за да стигнем навреме  още се препотявам

# 16
... Недей да плашиш Хондичка.  Wink...
Ама аз не се пуаша. Wink Laughing. Най-много да ни привикват по високоговорителя  Twisted Evil Mr. Green

# 17
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ама е с 2 деца и познай колко ръчен багаж ooooh!
Аз като знам какви фльонги извъртях тогава  #Crazy само за да стигнем навреме  още се препотявам
Wink Сигурно не е лесно. Но поне не е сама.

# 18
  • Мнения: 1 072
Дават, аз летя София-Прага-Талин за 2по 2 часа и все пак хранят с ядене, а не закуска..

# 19
  • Мнения: 1 238
Тинка, аз летях с тях през март до България. Даваха санвичи, бонбонки, бисквитка и някакво ликьорче.

# 20
... и някакво ликьорче.
Оха, ако знаеш как ми светнаха очичките като прочетох това последното  Embarassed Laughing
Българите например карат да си плащаш каквото и да е било пиенето - безалкохолно или алкохолно. Те даваха само една малка пластмасова чашчица отгоре запечатана с фолио за пиене като за без пари.

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хриска,не съм летяла с 4ехите,но от това което 4увам напоследък като отзиви от разли4ните авиокомпании оставам с впе4атление ,4е има какво да се желае по отноШение на коли4еството а и ка4еството на храната която се предлага на борда. Така,4е за по сигурно вземи си малко "суха храна за изпът" най_ве4е заради муШморо4ките. Аз миналата година така направих Thinking

# 22
...Така,4е за по сигурно вземи си малко "суха храна за изпът" най_ве4е заради муШморо4ките. Аз миналата година така направих Thinking

Абе аз съм нагласила (тоест предвидила) да взема разни дребни нещица, но гледам да си намаля ръчният багаж до минимум - каквото мога да изрежя Grinning

# 23
..... Като количество - за мен беше достатъчно (но аз и не ям много). Но като се замисля сега май наистина е по-малко Thinking.
Абе за децата да има. Аз и по дни мога да не ям Grinning.

# 24
  • Мнения: 4 244
Има и нещо друго - ако им става лошош по път не им трябва много да се тъпчат. Те и затова май порцийките са толкова малки в самолетите.
Аз на моите сега им бях приготвила малко ябълки и сокчета за пиене.
Не са яли много, ама са пили много  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 399
Абе хора храната нали я спряха в полетите под 2 часа. Поне големите авиокомпании, а за чехите не знам. Хонда, вие нали нямате полет над 2 часа, все пак сте с прекачване и така и двата стават по-къси. Големите поне за такива разстояния дават едно мизерно Milky Way, ама от тия най-малките. Останалото се плаща.

И хич не се притеснявай, това летище не е голямо. Не го сравнявайте в Мюнхенското изобщо. В Mюнxен така е направено че трябва много време и с деца и без деца, просто там не е компактно, а се ходи без край. Да ви кажа аз хич не обичам да летя от там, уж е малко, а имам чувството че разстоянията са по-големи отколкото във Frankfurt.

# 26
.... Хонда, вие нали нямате полет над 2 часа, все пак сте с прекачване и така и двата стават по-къси. ...
Абе май ще има два часа и косур. По това дето са ни изпратили пише, че излитаме в 14.40 и кацаме в Прага в 18.05 (ще има предполагам поне 1 час часова разлика)....после час престой и другият полет, който пак излиза, че ще е повече от 2 часа

# 27
  • Мнения: 4 244
Абе хора храната нали я спряха в полетите под 2 часа. Поне големите авиокомпании, а за чехите не знам.

Верче не знам за това за полетите под 2 ч
Зимата като летях бях с Луфтханза и даваха само един сандвич.
А от Мюнхен до Люксембург имаше по един кроасан

А моите вчера като летяха Саарбрюкен Бургас са имали закуска

# 28
  • Мнения: 4 399
А от Мюнхен до Люксембург имаше по един кроасан

А моите вчера като летяха Саарбрюкен Бургас са имали закуска

А това храна ли е? Те даваха доста повече. Освен това имай пред вид че от Мюнхен до София полета e около 2 часа, затова ви се е усмихнало щастието. Аз нали съм доста централно разположена, летя до повечето места в Европа с по един Milky Way.

Чартърите не ги коментирам, те са по други правила, а и това Бургас-Сааpбрyкен пак е над 2 часа.

# 29
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Абе хора храната нали я спряха в полетите под 2 часа.
Аz имах предвид, че дават нещо zа ядене (сандвич и др. подобни), а не че храната е от готвените.

Общи условия

Активация на акаунт