www.Promod.fr-27

  • 17 870
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ей, не сте ме забравили значи.
Шушонке, за постоянно сме, свърши се с френското приключение, започваме немско.
Нищо че откакто сме в Немция обикалям основно болниците, а не града, пак ми харесва тук.

# 16
  • Мнения: 1 303
Напоследък много ми се бавят доставките Sad Една поръчка чакам(не е за мен) от четвъртък кисне в Унгария и не мърда нищо на сайта на UPS Close,а пише доставка днес..Дразнещо е,ама нали не било гарантирано..

Получих тези дънки:

http://www.promod.fr/pantalons/jean-blue-delave-straight-denim-R … 230079985N11.html

Хубави са,плътни,38-ми взех

# 17
  • Мнения: 416
      Да похваля и аз този панталон - http://www.promod.fr/pantalons/pantalon-d-homme-droit-gris-R5230 … 6N2STA19C084.html , на мен много ми харесва, материята е страхотна, мекичък, стои много добре, не е много плътнен обаче (някой беше питал).
   Страхотно се връзва с това - http://www.promod.eu/jackets/felt-wool-fitted-jacket-grey-checks … 0057206N39P3.html
   стои добре, вталено е точно като на снимката..

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се запиша и аз в новата темичка...... Hug

Сбъдваща мечти , много липсваше с твоите наблюдения и коментари! Дано стоенето вкъщи скоро има един  прекрасен  край! Rolling Eyes
lorena , от едно известно време го гледам този панталон и му се чудя!Много ли е тъничък... newsm78
Искам и аз нови намаления на пуловерчета и рокли!!! Wink

# 19
  • Мнения: 115
Честито на всички!
Гущерица, дънките изглеждат много хубави!
Да ви кажа какво ми се случи преди малко, пуснах си поръчката, всичко изглеждаше наред, има я в Suivi et historique de commandes. Обаче кошницата ми си остана пълна и пари от картата не са блокирани.  #Crazy Имам ли поръчка или нямам, според вас? newsm78 Че и не беше за мен, а за една приятелка, смених адреса на доставката.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 857
Гущерица, правят ли ти чупка дънките на коляното и широки ли са ти крачолите?

# 21
  • Мнения: 1 303
Гущерица, правят ли ти чупка дънките на коляното и широки ли са ти крачолите?


Дънките са тип слим и са ми малко по-тесни от колкото на манекенката, правят чупка на коляното Peace Не са ми широки крачолите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 156
Може ли да участваме във френската игра? Не е ли само за французи?

# 23
  • Мнения: 378
Веселка, това са ми любимите промодски дънки!

# 24
  • Мнения: 1 303
Веселка, това са ми любимите промодски дънки!

Като се замисля и за мен това са най-сполучливите Heart Eyes До сега все взимах разни ширококрачолести,които не ми стояха добре.. Rolling Eyes

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
и аз да следя Мисля към края на месеца да отскоча до Солун и там да се възползвам от намаленията в Промод

# 26
  • Мнения: 197
Хайде и аз вътре.
Гущерица, това ли е точния цвят? Много ли са тесни крачолите и по принцип този номер ли си вземаш за панталони?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 857
Гущерица, правят ли ти чупка дънките на коляното и широки ли са ти крачолите?


Дънките са тип слим и са ми малко по-тесни от колкото на манекенката, правят чупка на коляното Peace Не са ми широки крачолите Simple Smile

Надявам се да не го приемаш като спор, но според мен модела е много далеч от слим.
Тези дънки поне на мен ми харесва как стоят от талията до малко над коляното, надолу са ми широки, но това са типичните прави дънки.

# 28
  • Мнения: 378
Да, наистина, това са си типично прави дънки и стоят чудесно, като леко издължават фигурата даже, изобщо не са слим.

# 29
  • Мнения: X
Може ли някой да даде реални снимки на тези прословути дънки, че и аз им се навих май Laughing? Ако може и облечени, че да добия по-ясна представа Praynig.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 12:25 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт