www.Promod.fr-27

  • 17 899
  • 366
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм влизала отдавна в темичката...

Честита Нова година на всички, нека е много успешна!

Сбъдваща мечти, честита ти дъщеричка! Да е жива и здрава, много красива и още повече щастлива! Hug

На 7-ми ли почват намаленията? tedd, нали мога да се поръчвам чрез теб по време на намаленията? Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 1 304
Аз открих сезона с тази рокля:

http://www.promod.fr/robes/robe-imprimee-baba-imprime-vert-R6200033530N3.html

От Промод ми дадох 10% намаление за една поръчка,поради известно немърливо отношение към моите писма относно изгубената ми пратка,но след последното ми особено заядливо писмо се размърдаха малко та чак и 10% отстъпка получих:D

# 302
  • Мнения: 9 095
Светле, винаги Heart Eyes нали знаеш Wink

Веселка, браво за 10те %, аз още ги чакам за една пратка да се размърдат Crazy

# 303
  • Мнения: 1 304
Светле, винаги Heart Eyes нали знаеш Wink

Веселка, браво за 10те %, аз още ги чакам за една пратка да се размърдат Crazy
Много беше бавна комуникацията-все чакали UPS да кажат,пък на мен от In-time  още преди 2 седмици ми казаха че пратката е потънала някъде из Унгарските дебри..И след последния им отговор на поредното запитване-какво става с тая проклета пратка,те ми дават информация за съвсем друга,която получих онзи ден  #Cussing out И като им написах,че това е най-невежото писмо,което съм получавала и т.н изведнъж се разбра,че пратката е загубена и че ще се връщат пари-станаха доста чевръсти за нула време и получих 2-3 писма в рамките на 1 ден Sunglasses

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Много здраве, успешни покупки и винаги пълни карти!!!

# 305
  • Мнения: 378
ЗА МНОГО ГОДИНИ!

http://www.promod.fr/chaussures/low-boots-en-cuir-et-tricot-noir … 290084001N13.html
тези боти някой поръчвал ли ги е? дали са топли отвътре, подметката има ли поне малко грайфер?

# 306
  • Мнения: 115
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
На 07.01 стават точно 15 дни от последната ми поръчка. Дали има риск да си изгубя правото на БД, ако поръчам на 07.01?

# 307
  • Мнения: 1 313
Честита нова година и от мен!

Дано покрай работата ми остане време да разгледам намаленията и да си поръчам нещо Grinning

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
На 07.01 стават точно 15 дни от последната ми поръчка. Дали има риск да си изгубя правото на БД, ако поръчам на 07.01?
Що си правиш опити да разбереш а просто не поръчаш ден два по рано

# 309
  • Мнения: 1 304
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
На 07.01 стават точно 15 дни от последната ми поръчка. Дали има риск да си изгубя правото на БД, ако поръчам на 07.01?
Да,поръчай някоя дреболия-има и за по 3 евро иначе после 30.. Tired

# 310
  • Мнения: 115
Благодаря ви, ще поръчам, няма да рискувам!  bouquet

# 311
  • Мнения: 5 873
chockolina,Честит Рожден Ден!  newsm59

# 312
  • Мнения: 930
колко големи стават намаленията и общи поръчки ли правите newsm78

# 313
  • Мнения: 9 095
колко големи стават намаленията и общи поръчки ли правите newsm78

разпродажби- 60-70%, незнам за другите момичета но аз не правя общи поръчки, направо на адрес  Peace

# 314
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на chockolina!

Общи условия

Активация на акаунт