www.Promod.fr-27

  • 17 904
  • 366
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 304
Хайде още малко остана,само остава да си сложа 1 countdown ticker да отброява дните до намаленията Joy,ама вече ще е прекалено.Аз даже не съм си харесала кой знае колко неща,но сезонните намаления са 2 пъти годишно-ще се поръчва няма как ooooh! Joy

# 331
  • Мнения: 9 095
те дано да пуснат размерите, иначе все ще харесаме кво да купим ooooh!

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз съм се наточила, заредила съм картата, инструктирала съм приятелките си /да си харесват по-отрано/ и въобще.....Чакаме! Laughing
От както не ми пратиха едни поръчани неща на предишното зимно намаление вече на нищо не мога да се надъхам!!! Rolling Eyes

# 333
  • Мнения: 378
аз нали съм все наопаки, още днес ще поръчвам, все жизненоважни неща Joy

# 334
  • Мнения: 402
те дано да пуснат размерите, иначе все ще харесаме кво да купим ooooh!
Даааааааааа, отново няма размери за миньони. Не знам защо става така, но много се ядосвам. Аз не пазарувам толкова често и по много оттук, но съм си набелязала едни рокли. Да, обаче, от тях вече няма размери за мен, да не говорим че 2 от тях вече са изчерпани съвсем. Надявах се поне едната да мога да си я купя, но ако до утре или другиден не се появят XS-ки, просто не знам. Явно като започват по-рано намаленията в другите сайтове всичко свършва, докато дойде време за френския. Много е несправедливо това #Cussing outТеди, хайде да се оплачем, а!

# 335
  • Мнения: X
Така беше и при предните намаления - от най-хубавите неща свършваха размери или се изчерпваха тотално още преди да пуснат солдите във френско. Още не мога да прежаля една рокля и една ризка с бюстие от миналата зима, бях се влюбила направо.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 16:37 от Анонимен

# 336
  • на пистата
  • Мнения: 5 907
и аз напълних картата и чакам Wink

# 337
  • Мнения: 378
някой има ли боти или ботуши номер 40, да ми измери стелката  Praynig

# 338
  • Мнения: 1 313
Аз да ви кажа не разглеждам сайта от сега и не се глася много за нищо, защото знам, че може да не остане. Ако много харесам дреха никога не чакам намалението Embarassed Само една година в Манго харесах яке, което на следващя ден знаех, че ще е на 1/2 от цената и изчаках Laughing

# 339
  • Мнения: 4 916
някой има ли боти или ботуши номер 40, да ми измери стелката  Praynig

Аз имам боти р-р 40, но мога да ги измеря чак утре.

# 340
  • Мнения: X
Момичета, някой беше ли вземал това палто http://www.promod.fr/manteaux/manteau-chaud-en-feutrine-sable-R5 … 0048056N1O2.html? Имам някакъв спомен, че май било много тъмно, но не съм съвсем сигурна дали за него ставаше въпрос?

# 341
  • Мнения: 115
Снощи поръчах това http://www.promod.fr/chemisiers/bustier-satine-a-carreaux-carrea … 60154205N5T2.html, за да не изпусна БД. Надявам се да е така хубаво, както на снимката.

Искам да попитам нещо - на разпродажбата ако намалението на дадена стока е да кажем 50%, очаква ли се в следващ етап да стане повече? Има ли някакви етапи, както в Ларедута, или процентите се запазват от първия до последния ден?

# 342
  • Мнения: 402
Снощи поръчах това http://www.promod.fr/chemisiers/bustier-satine-a-carreaux-carrea … 60154205N5T2.html, за да не изпусна БД. Надявам се да е така хубаво, както на снимката.

Искам да попитам нещо - на разпродажбата ако намалението на дадена стока е да кажем 50%, очаква ли се в следващ етап да стане повече? Има ли някакви етапи, както в Ларедута, или процентите се запазват от първия до последния ден?
От моя скромен опит знам, че намаленията тук не са толкова големи както в Редута, първо. Да, има етапи, но не при всички дрехи. Сякаш по време на седмичните промоции има по-изгодни предложения, отколкото сега. По принцип не всички дрехи ги намалят, точно това ми направи впечатление и на летните разпродажби, и вчера като разглеждах немския сайт. Накрая остават само не особено интересни модели, които вече са доста намалени  Close
Теди, извинявай, че си позволих да дам отговор преди теб Simple Smile, все пак ти си най-осведомена, и обикновено ти даваш тази информация, надявам се, че са ми  правилни наблюденията.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 12:36 от Lora30

# 343
  • Мнения: 402
Така беше и при предните намаления - от най-хубавите неща свършваха размери или се изчерпваха тотално още преди да пуснат солдите във френско. Още не мога да прежаля една рокля и една ризка с бюстие от миналата зима, бях се влюбила направо.
И аз не мога да прежаля един елек и една жилетка от летните намаления, но какво да направя, като за момента цените ми идват малко височки Sad. Наистина, ако се хареса нещо, най -добре е да се купува, а не да се чакат намаления. Аз се надявам, като тръгна на работа, да мога да си пазарувам така.

# 344
  • Мнения: 115
Lora30, благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт