Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз съм за !  Peace
Не знам дали сте напазарували вече за празниците, но аз оглеждам за подарък за половинката и искам да ви покажа 2 сайта, от които си пазарувам редовно - http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume__category.html и http://www.strawberrynet.com/800/staticIndex/swfragIndex_1.htmlSimple Smile Може да сте чели темите в На пазар. Цените по принцип са доста по-изгодни от Бг, а в момента са напускали такива коледни намаления, че станах разногледа. Всичко ми се ще !  Crazy
 Така че ако решите да се сдобиете с някое парфюмче за Коледа,  santa2 мога да ви го поръчам, още повече че от втория сайт ползвам отстъпка.  Flutter Няма смисъл да пълним гушите на алчните бг търговци.  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 750
Ами ходят само мамите от Плевен и то много рядко, защото са заети. А иначе ни се уби ентусиазма, защото се разбра, че почти нищо от нещата не стига до дечицата - леличките си прибират яко. Много кофти се почувствах.

# 17
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Хайде и аз в новата тема Hug
Имам нет на работа, така че ще съм редовна/надявам се/.
Аз имам предположения за две съфорумки ,но повече клоня към едната.Когато реши ще си каже сама.
Празниците още не са планирани при нас,както винаги.

# 18
  • Мнения: 1 768
По  Българско Mr. Green


По Немско Mr. Green

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 01:24 от *ВЕСИ*

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Честито на именниците !   bouquet
Първоначално имах идея бебокът да се казва Никола. Таткото реши, че било селско име. Все едно той е от Париж.  Crossing Arms Сега не мога да си представя да е друго различно от Теди, но все пак е хубаво име, българско.
Разбрахте ли скъпите ни управници как прецакаха бъдещите майки с майчинството ?  #2gunfire Добре, че свърших вече тая работа.  Crazy

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!

И аз да се разпиша в темата.
Днес  ще ходя  за коледни подаръци.
Миренка, интересува ме този сайт с парфюмите и по точно как става поръчката, колко бързо идват поръчаните неща, доколко е сигурно и т.н?
Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави и с гордост да си носите името!
А, и да кажа, че не съм аз бременната  Simple Smile от форума.

Лек ден!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 890
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326601.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333331.0

    Това са двете теми в "На пазар" - достатъчно е да прегледаш само първите им страници, обяснено е подробно. От първия сайт идват за 7 - 10 дни, от втория чувам, че се бавели повечко, особено сега преди Коледа.  Rolling Eyes Моите впечатления са, че от фрагранса е по-изгодно, но пък както казах, от ягодката ползвам отстъпка 7 %, от която ще се възползвате. Другото предимство на фрагранса е, че доставката е безплатна, а в ягодката е 10 % за парфюмите и безплатна за другата козметика.
   Пакетите пристигат препоръчани в пощата. Получавате известие и отивате да си ги вземете. Досега за толкова време само веднъж ми се случи да не ми пристигне една пратка, и хората много бързо ми върнаха парите по картата, макар и да не са виновни за крадливите бг пощаджийки.  Twisted Evil
   Ако си харесате нещо, ми пращате парите по сметката ми (изчислено в курса на $ за деня) и ми давате адрес и аз правя поръчката. И чакате скъпоценното известие.  Party  Парфюмите са 100 % оригинални,това го гарантирам. Аз отдавна не пазарувам от бг магазини, отделно че ми излиза и по-евтино.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 768
Троянки,май стабилно поливате Никул ден?! Mr. GreenНяма ви никакви днес.

Какви коледни армагани измислихте за  децата? Grinning
Нали заглавието ни е такова сега,а още не сме обсъдили кой какво. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 337
А, и да кажа, че не съм аз бременната  Simple Smile от форума.

Давайте да почнем по обратния ред. Който не е бременен да си каже и то ще си покаже най-накрая.  Mr. Green
Пу-пу-пу и аз не съм.
Следващата моляяяяяяяяя.......

# 24
  • Мнения: 1 768
И аз не съм.  PeaceАдашката и Ани също потвърдиха,че не са. Grinning

Светлетето????? Thinking Laughing

# 25
  • The O.C.
  • Мнения: 61
И аз не съм.Две ми стигат Grinning
Подаръци за нова година- за Дани -голям трансформер,за Теди -кукла.Ще ги получи Дани в детската градина от дядо Коледа.
Елхата я украсихме преди седмица,Дани има една малка и всеки ден я пренарежда.От 1-ви декември отваряме коледен календар с бонбони всяка сутрин,голям кеф му е.
 

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 16:47 от s_vetla

# 26
  • Мнения: 1 768
Ани,честит имен ден!Бъди здрава и много щастлива! Grinning

# 27
  • Мнения: 1 768
Нелка,честит имен ден и на теб.Здравето и щастието да са винаги с теб. Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 890
   Честит имен ден на двете ни Анита !!!  newsm67 Здраве, щастие и всичко най-добро !   bouquet

# 29
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз да се запиша в новата тема.
Първо благодаря за пожеланията, честит имен ден и на теб Ани.И второ - и аз не съм бременната Grinning
Подаръците за децата са планувани вече, даже на Поли и подариха предварително един/страхотна книжка с чудесни илюстрации на животни.
Хайде чао , приятен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт