Сини устни при скачане и бягане на 3 годишно?

  • 6 206
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
Такаааа. до лекар не стигнахме, Разстройството отмина.
Понеже й се скарах, че не иска да яде , тя се разплака и отхрачи  храчка с цвят на бордо , след това не е кашляла, спа спокойно, яде и пие все едно нищо не е било. Излязохме на разходка и нямаше мрънкането от последните няколко дни, че не може да ходи. Бягаше и се гонеше с брат си около 20 мин. Прекрасно. Сини устни не са забелязани от този момент.

# 16
Това,което описваш е доста тревожно,нищо че детето вече се чувства по-добре..Потърси друг лекар или ела в България.Здравето на децата е над всичко!

# 17
  • Мнения: 3 146
Наистина, това не е добре... Уф, все пак, дано да се чувства добре детето. Трябва си и преглуд, обаче.

# 18
  • Мнения: 1 484
Радвам  се че с  детенцето всичко  е наред.

# 19
  • Мнения: 1 610
Кой каза, че е наред всичко!
Отидохме на друг лекар и на трети. Не се отказах и слава богу.
Астма се оказа. Детето се инхалира няколкократно всеки ден.Сега се надяваме да я израсте, а да не се превърне в мъчение за цял живот.

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
и ние така бяхме -и мен луда ме изкараха паранои4ка и така  #2gunfire
ходихме в 3-та градска за сърцето но се оказа друго .Не е на цяло уто4нено и на 11март пак сме там-писна ми  ooooh!
надявам се да се оправите  Hug

# 21
  • Мнения: 1 610
Бързо оправяне и на вас. Какво се оказа?

# 22
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
оказа се 4е Тимусната му жлеза не е прибрана и притиска нещо-каквото и да зна4и това щото и неще са толкова обяснителни.Знам само 4е като ни хване нещо обикновенно го лекуваме по 2месеца и винаги е със спазми на белия дроб и на кислород в болницата  Confused

# 23
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Или аз не разбирам правилно, или не е обърнато внимание и на възпаление при вас-тази висока температура първо, след това от ушите секрет, храчка с оцветяване-не са добри знаци. Една нелекувана инфекция на ушите може да доведе до намаляване на слуха, наблюдавай и предприемай мерки навреме. И моята дъщеря е с астма, но никога не съм виждала подобни симптоми, по-скоро отхрачването и секрета от ухото говорят за проблем от заболяване, не за хронично състояние.

# 24
  • Мнения: 1 610
Ах, брат ми е бил така с тимусната жлеза и обдишванията.Не са могли да го оперират  понеже не би могъл да понесе пълна упойка.
Лъки Плам, дъщеря ми няма астма, а инфект астма. Неправилно съм го написала. Тоест освен че има инфект с който не можем да се справим, освен, че е прекарала тежка инфекция поради което са се образували секретите в ухото и храчките цвят бордо, има симптопмите на астма  а именно задъхване и недостиг на кислород.И бронхите са много чувствителни, взема един препарат казава се Singulair mini и я инхалираме със Salbutamol. В германия астматиците получават инхалиращ уред вкъщи. поема го здравната каса. Ние получихме преди 2 дни подобен и започнахме допълнителното лечение.
Това, което исках да кажа е , че сините устни се появяват понеже бронхите са verkrampft / стегнати?/ и не допускат кислород. Но това състояние е толкова кратко, например за 2 мин.Та затова ги взема всички медикаменти да се отворят бронхите.

# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Това, което описваш, е спазъм на бронхите. Радвам се, че сте получили адекватно лечение Hug

# 26
  • Мнения: 3 146
Това, което исках да кажа е , че сините устни се появяват понеже бронхите са verkrampft / стегнати?/ и не допускат кислород.
Да, при нас се казва просто, че се свиват. Тук небулизаторът не се поема от Здравната Каса и всеки сам си купува, само Сингуларът и Фликсотидът се поемат.

Е, съжалявам за инфекциозната астма, но заповядай в нашата тема - на мамите с деца с астма (всякакъв вид)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337999.msg9787293#msg9787293

Но все пак, най-важното е, че се е намерил някакъв отговор. За инфекцията дават ли ви нещо?
Сингуларът не е за инфекциозна, а за алергична астма предимно, но сигурно и за енфикциозна помага.

Общи условия

Активация на акаунт