С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака КОЛЕДНОТО забавление!

  • 9 853
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 23
Здравейте!
Боги, пусни още едно кафенце, че след бай Милко Калайджията снощи мноооого ободряващи напитки са нужни  Shocked
Мария, тази сутрин ви бием по точки на ставане - 6.30!!! Но сега пък спим и после ще поизлезем. Дано видим някой от вас, че много съм се затъжила за всички ви.
Хайде до скоро.
О, едно питане към разбиращите майки по спец коледни ефекти - искам да направя една снимка на Йоани с коледни мотиви, която да изкарам на фотото. Къде да търся такива модели?

# 241
  • Мнения: 30
Ето го и моето джудже :
http://storage3.album.bg/b08/dsc00232_33026_9683155.jpg
http://storage3.album.bg/6a9/dsc00231_fc71e_9683154.jpg
Щях да пиша, ама то се настани в мен и иска да слуша песни.

# 242
  • Мнения: 84
Chels, много ти е сладко и засмяно джуджето Simple Smile
Вени, ако не ти се занимава - прати ми една снимка на Йоанка и ще ти направя рамка. Аз обичам да се занимавам.
И междо другото, не знам как ви е минал банкета снощи, защото Тошко като се е прибрал спяхме вече, но днес два пъти мина покрай мени изобщо не ме видя. Какви сте ги вършили снощи?!?!?  :lol Mr. Green

# 243
  • Мнения: 23
Боги, благодаря за отзивчивостта за снимката. Сега ще потърся снимчица на сърничката и ще ти пратя. А за снощи, незнам какво са правили от икономикса, но спечелиха много награди от томболата  Mr. Green Аз си тръгнах рано, рано, щото бай Милко много ми е извън кръвната група  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 244
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 194
 HugЗдравейте момичета!Ние днес станахме рано но отидохме на доктор,че аз напоследък се притисних,че Вилияна пие много вода и пишка много!И понеже имаме диабетик в семейството-се поуплаших!!! ooooh!Но Слава Богу всичко е наред!Направиха ни изследвания и се оказа ,че детето си е жадно просто! Mr. Green
chels,ама много хубаво джудже си имаш!!!!! Grinning Grinning GrinningСкица е ! Laughing
Боги,вие с Вени ме стреснахте с тия банкети!Като си помисля ,че и моя мъж утре е на банкет и ще си дойде с главоболие,а аз мислех да правим предпразнично грандиозно почистване! Thinking Crossing Arms
Марийче,пак сме се разминали!
Сисе,ти снимки щеше да ни пускаш newsm78
Наталче, newsm47 newsm62 Гинкото,а? Joy
Айде целувки на всички и да слушкате! Hug

# 245
  • Мнения: 30
Благодаря за комплиментите!
Благовеста, ако не е нахално може ли и на мен да направиш снимка в рамка, че много, много искам, а въобще незнам как става. Ако не те затруднявам де... Blush
janushkaa и аз се бях притеснила, че малкия пие много вода, ама явно си имаме жабчета.
Ейй, пак се настани в мен, днес не ме оставя да пиша

# 246
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета  newsm03 Ние от вчера сме на свищовска земя , дори вече успях да видя някои от вас   newsm44 Гласим подаръците, аз си почивам, а Вики дивее с баба си  smile3534
Нямам търпение да ви видя всичките в неделя  smile3503

# 247
  • Мнения: 84
Chels, мятай снимката на пощата ми  Peace Ще ти я напиша на лични.
Рали, добре дошла! Simple Smile

# 248
  • Мнения: 23

Момичета, моля да подкрепим фонда за асистираната репродукция!
http://www.bgpetition.com/fond-asistirana-reprodukcia/index.html

# 249
  • Мнения: 30
Боги, пратих ти снимка. Много благодаря !!! Hug Hug Hug

# 250
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 194
 PartyДобро утро момичета!И аз един ден да съм ранобудна! Partyпускам ви една кайвенце с капчица любов! Heart Eyes

Аз станах рано ,че да спретна мъжо за банкета!И той щастлив замина!Ама нямам търпение да стане утре,че да се видим и да се разведрим!
Рали,Вики,добре дошли на наша земя! Hug
Хайде мацки ставайте! Peace
Пожелавам на всички ви прекрасен,емоционален и лек ден! Hug

# 251
  • Мнения: 84
Добро утро!
Ооо, Яни, ти си станала посред нощ днес  Mr. Green
Ние сме на работа и днес, но ми е едно съботно.... Настройвам се за банкета довечера Simple Smile
Вени, подписах се  Peace
Chels, чак сега забелявам, че децата ни са с много малка разлика. Сигурно сме се виждали по градинките но не се сещам кои сте. Така че - айде на срещата да се представите  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 84
Chels, картичките:
http://media.snimka.bg/1618/009490738-big.jpg
http://media.snimka.bg/1618/009490740-big.jpg
Която си харесаш.
Ще ти ги пратя на мейла.

# 253
  • Мнения: 883
А тези картички на фото ли ще ги вадите? Защото са квадратни. Ще се орежат ако са на фото.

# 254
  • Мнения: 30
Боги, направо са страхотни картичките. Много ми харесват!!! Още един път мерси Hug
Няма как да сме се виждали, защото аз от около три години живея в Дебелец, иначе съм от Българско Сливово и съм учила в Свищов, даже и в академията Wink Иначе с  удоволствие бих дошла на срещата, ама ще се прибираме чак по Коледа.
Аз днес имам нужда от тройна доза кафе, защото съм гледачка и на братовчедчето на Марти. В нас е някакъв хаос, няма къде да стъпя.
Пък и времето тук е гадно и не става за разходки, направо Crazy
Сега тук са хит някакви играчки- говорящи папагали, като им кажеш нещо и те го повтарят по два пъти. Запазих един за подарък на детето на кръстниците, че то е на пет години и има всичко. Много се чудих какво да му купя, дано това му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт