КГБ = Клуб на Готините Баби - 51

  • 22 317
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 263
И аз, и аз....ква, ква.....




Лека нощ и сладки сънища!

# 436
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
 Joy Joy Joy

А виШте аз па кво намерих. hahaha
                               Има още , ма за сега толкова. Това ми е от личния албум.  Joy Joy Joy

С Краси си умряхме от смях с тез жаби , заприлича на блато.  hahaha
Диди , а с тая торта да си подсладим душите.  Laughing

Зиче , ТЕМАааааа ,тоя фотос може да го ползваш за готварския.  Joy Joy Joy

# 437
  • Мнения: 814
Мая, радвам се да те "прочета", питах се къде си. Тя, меланхолията, е от времето, а пък и мен идващите празници хем ме радват, хем ме натъжават. Така че те разбирам, но дано бодрият дух на Коледата и на нашите приятелки преборят меланхолията Peace!
Аз като че ли най-изоставам с намирането на картинки, май съм в категорията на тези, за които Сашо Диков казваше - гледам, но не виждам, слушам, но не чувам...уж е много просто, ама като съм такова бабче-блонди! Вече ме е срам да моля дъщеря ми да ми показва кое и как... Но пък много се кефя на вашите Hug. Радвам ви се, Зиче, Дидия, Диди, жабчетата са жестоки  Joy hahaha!Жабче, ама и теб те бива Wink!
(  Само раци като мен трудно се намират и те все едни... ooooh!)
Ще пошетам още малко из форума, моят Стефчо и на работа и ще гледам да полегна по-късно, та поне да поспя до сутринта без книга в ръката.

# 438
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Арита , раци да искаш.  Peace
И тоя албум го имам.  Joy

Майче  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 439
  • тук и там
  • Мнения: 312
Дидка,при нас още нищо не се говори за това/кариерното развитие/.Аз работя в малка градина от четири групи.В момента директорката ни е в майчинство и ако се въведе навсякъде, най вероятно ще стане когато тя се върне.Аз съм временно,но си представям какъв скандал ще избухне,щом за едно диференцирано се бяха изпокарали.
Аз май ще си лягам.

Искам още веднъж най  сърдечно да ви благодара за милите думи и хубавите пожелания към Петинка.
Следобяд в 17 ч.ще празнуват с деца,а тази вечер празникът продължава с приятели и близки.Деди е там,навярно е на върха на щастието си.Аз се радвам от тук,но ми е много мъчно,че не съм при детето в този момент.
Уж щяха да ми се обадят...Детския празник мина,другият е в разгара си,мен ме забравиха.
Добре,че сте вие момичета.Благодаря,че ви има.Обичам ви много,много.

Зиче,повдигна настроението ми тая твоя кикерица, а на Дидка много сериозна и важна принцеса.
Лека нощ,мили момичета,и спокойни сънища!
Малееее,какво правите бе хора.Чакайте да публикувам.Тъкмо да натисна и все някой ме изпреварва.Сега и с тези жаби на Жабка.Фърлих им едно очо,но след това ще ги разгледам,че пак да не ме изпревари някой.

# 440
  • Мнения: 7 382
                  Жабче,ето ти и това.Много им се кефя на тези жабки-царици свещици! Laughing
              

                  Майче,стегни се и никаква меланхолия.То и аз тия дни съм така ,ама всяко ЗЛО за ДОБРО! Ето щом сина е влязъл в час ще се наложи и снахата да го последва  Laughing И дано около Коледа и Нова година младите се поразходят по гости , а на теб да дадат внучето.След това като видят свободата си ще ти го пращат по-често.Желая ти го от сърце!
                   Гледам и Дудка /нали беше при другата баба/ не е същата.Играе сама,стои сама и сякаш е сменена. Sick Преди ходеше и бърбореше постоянно.Пеехме,танцувахме,рисувахме и всичко .Миг не можеше човек да се обърне,а сега  Sick сам самичка  и .....а бе направо е оставена сама да се занимава.Най ме е яд на хора,които си мислят ,че децата трябва да стоят сами и да не им пречат.Като не бърбори и не чурулика чак сърцето ме боли.Ама сме се заели с дедито да си върнем момиченцето.Направо побеснявам  #Cussing out поглежда кой влиза и вместо да се впусне както преди и да ти се хвърли на врата вика само ....ти си Диди или ти си мама.Само на дедито се хвърли на врата и взе да го целува и да го гали и да вика - ти си моито дядо. Laughing
                   Арита ,и аз съм раче! Laughing

# 441
  • Мнения: 23
Майче, дано се сбъдне скоро надеждата да си гушнеш човечето! И си стой при нас - ние те разбираме и подкрепяме!
Момичета, лека и спокойна нощ!
И утре един хубав и успешен ден! Hug

# 442
  • София
  • Мнения: 1 739
Лека нощ момичета! Пускам овцете за броене...

# 443
  • Мнения: 7 382
                      Арита,ето ти  раче  Laughing


                      А най-често срещаните картинки с раци са следните  Laughing Laughing Laughing:



                     Аритке,видя ли ,миличка  Joy Joy Joy Вървим най-вече с лимон и бяло вино! Joy Joy

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЙ СЕГА Я ПУСКАМ ГОТОВА Е ОТ ДВА ДНИ  Peace

# 445
# 446
  • Мнения: 814
Дидия, прочетох преди време, че си раче, аз много ги обичам, рачетата, ама повече рибките, нали дъщеря ми и внучката са рибки Wink. Ще си копна едно раче за портрет Wink.
А за малката сладурка ми е мъчно, интересно е, че децата имат невероятното усещане към нас, възрастните. Как би ти прозвучало от устата на едно дете /като нашите внучета/ да казва за една от бабите: "Тази не ми е п"иятелка" и да не дава да я докосне, а останалите дядовци и баба да ги гушка и търси. Няма видима причина, "не приятелката" също я обича, но такава е естествената реакция на детето. И след всеки такъв контакт то е променено като поведение и психика. Не исках с тази пост да започна новата тема, но ви желая по-скоро да си върнете детенцето и радостта в очичките и сърцето, а ръчичките му силно да ви гушкат.

Общи условия

Активация на акаунт