какво става в региона

  • 1 363
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ужас,ужас...направо като ви 4ета и ми настрьхва косата.
Тук като ,4е ли е пове4е разпространено домашното насилие Sad,много гроно зву4и "разпространено",но е то4но така.По4ти всеки ден сьобЩава по телевизията за нов слу4ай и ново убийство CryУжас......

# 17
  • Мнения: 2 292
в немския регион Баден Вюртемберг

Vivita, ти остави кой какво крал, ами кажи в кой край на Баден Вюртемберг си (ако не е тайна де), че ако има въzможност да си спретнем една среЩичка  cheers Drunk и да обсъдим новините на живо Wink
Wink Grinning

Здравей Биба - в северния край сме - ако си около Хайделберг, Маннхаим или Карлсруе все ще е в 60 км. околовръст. Иначе през уикендите се разхождаме и по-надалече понякога ходим около щутгард , Франкфурт, или из шварзвалд, но напоследък с тези огромни задръствания по магистралите не сме мъпдали толкова.

що се отнася до семейното насилие - и тук почнаха да съобщават какви ли не страхотии като например преди месец-два някакъв из шварзвалд беше откачил и беше убил жена си и двете им деца и бабата и дядото и се беше самоубил, а миналата седмица - някаква мащеха убила 4 годишно момиченце като го накарала даизяде нещо с огромно количество сол и то се отровило от солта, имаше и някакви наоколо които бяха убили  момиченцето си от глад,  като не намирали за необходимо да харчат пари да го хранят - то така отслабнало че не можело да иде на училище и затова никой не забелязал докато умряло от глад ...  абе всякакви ги има.

Но това което ме притеснява мен са точно някакви тинейджърски  и подобни престъпления, кражби, побои, трошене на каквото им падне - някой беше запалил и разтопил телефоните в центъра на селцето да измъкне парите ... уф също така в последните 2 години страшно се замърсиха улиците и край улиците хвърлят се боклуци в градинките  Sad

# 18
  • Мнения: 4 244


Здравей Биба - в северния край сме - ако си около Хайделберг, Маннхаим или Карлсруе все ще е в 60 км. околовръст. Иначе през уикендите се разхождаме и по-надалече понякога ходим около щутгард , Франкфурт, или из шварзвалд, но напоследък с тези огромни задръствания по магистралите не сме мъпдали толкова.


Вивита, дай на ЛС едни координати да ти дойда на гости че нали съм айляк, а не си ми и далеч
Бибче - ние с Тедсан сме замислили да заформяме купон в края на месеца ама чак в Фрайбург, та ако искаш и ти да отскочиш за малко до там  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 292


Здравей Биба - в северния край сме - ако си около Хайделберг, Маннхаим или Карлсруе все ще е в 60 км. околовръст. Иначе през уикендите се разхождаме и по-надалече понякога ходим около щутгард , Франкфурт, или из шварзвалд, но напоследък с тези огромни задръствания по магистралите не сме мъпдали толкова.


Вивита, дай на ЛС едни координати да ти дойда на гости че нали съм айляк, а не си ми и далеч
Бибче - ние с Тедсан сме замислили да заформяме купон в края на месеца ама чак в Фрайбург, та ако искаш и ти да отскочиш за малко до там  newsm78

здравей Фиданке,  през седмицата няма никой в къщи от 8 до 8, но  Wink ако искаш може да си определим един уикенд и да се срещнем някъде да се поразходим - има страхотни места за разходки около Newstadt , което е някъде между мас и вас (доколкото разбрах Саарбрюкен). Не знам дали си падате по екскурзии и пикници но можем да спретнем някой готин пикник  там - катоп разгледах грин гаида на мишелин там има една област която сме почнали да обикаляме, но има още за разглеждане, ние гледахме от замъка Трифелс наюг, но на север има още интересни места. може да си организираме нещо.
а ако Тедсан реши може и някой път да се видим за екскурзия и пикник  из шварцвалд - ние често ходиме но само в северната част до Фройденщадт - на юг още не сме се разхождали, но гледах че там има някакво много интересно езеро и област за разходки.

Ако решите нещо или пишете във форума или на е-маила ми в профила си съм го записала да се разберем. по цял ден си вися в службата с интернет така че ще ги прочета бързо, докато в къщи няма никой    Wink

# 20
  • Мнения: 4 244


здравей Фиданке,  през седмицата няма никой в къщи от 8 до 8, но  Wink ако искаш може да си определим един уикенд и да се срещнем някъде да се поразходим - има страхотни места за разходки около Newstadt , което е някъде между мас и вас (доколкото разбрах Саарбрюкен). Не знам дали си падате по екскурзии и пикници но можем да спретнем някой готин пикник  там - катоп разгледах грин гаида на мишелин там има една област която сме почнали да обикаляме, но има още за разглеждане, ние гледахме от замъка Трифелс наюг, но на север има още интересни места.
Аз съм до Саарбрюкен, и тоя край около Нойстадт много ме кефи
Вие ходили ли сте до Холидей пакр в Хасборн? То е там наблизо
За тоя замък не знам нищо  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 292


здравей Фиданке,  през седмицата няма никой в къщи от 8 до 8, но  Wink ако искаш може да си определим един уикенд и да се срещнем някъде да се поразходим - има страхотни места за разходки около Newstadt , което е някъде между мас и вас (доколкото разбрах Саарбрюкен). Не знам дали си падате по екскурзии и пикници но можем да спретнем някой готин пикник  там - катоп разгледах грин гаида на мишелин там има една област която сме почнали да обикаляме, но има още за разглеждане, ние гледахме от замъка Трифелс наюг, но на север има още интересни места.
Аз съм до Саарбрюкен, и тоя край около Нойстадт много ме кефи
Вие ходили ли сте до Холидей пакр в Хасборн? То е там наблизо
За тоя замък не знам нищо  newsm78

 Wink не в парка не сме ходили, защото ме е страх от въртележки а до колкото разбрах там има само въртележки, но всяка есен ходиме на супер панаир с винен празник в Бад-Дюркхайм (Bad-Dürkheim) - голям панаир и е много готин - септември се провежда в два поредни уикенда мисля беше . А и около Нойщадт септември октомври продават из селцата страхотно наливно ново вино - всеки уикенд мъкнем пласмасови бутилки нанатам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт