EXFOLIAC Лосион против акне?

  • 4 669
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте на всички, и аз ползвам същият продукт на него пише че съдържа още:
салицилова, гликолова киселина и в този ред дали влияе негативно на плода по време на бременността! Чували ли сте за негативите от използването на такива продукти?
Благодаря!

# 16
  • Мнения: 51
Здравейте на всички, и аз ползвам същият продукт на него пише че съдържа още:
салицилова, гликолова киселина и в този ред дали влияе негативно на плода по време на бременността! Чували ли сте за негативите от използването на такива продукти?
Благодаря!
  Според мен няма да има проблем!Приложението е външно!

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 62
И аз си мисля че няма проблем, но ако сте гледали на скоро по новините за козметичните продукти се изказаха че именно кремовете и мазилата проникват 100 пъти по бързо в кръвта отколкото ако съшитият продукт се поеме орално.
Аз съм в 8 месец и постоянно ми регистрират контракции - малки но според лекарите не на време. Днес ще спра лосиона да видя дали ще намалеят!  Cry (ацки много съм притеснена)

# 18
  • Мнения: 51
  Извинявам се,ама то тогава инжекционните лекарствени форми трябва да отпаднат от номенклатурата на лекарствата!И в спешните центрове няма да правят инжекции,а ще мажат с кремчета!Според мен няма никаква логика.

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Simple Smile Знам ли на какво да вярвам в този свят объркан сигурно си много права, а аз ще пробвам и ще ви кажа ако има обратен ефект!
Благодаря за вниманието !

# 20
  • Мнения: 420
ако го има някоя от вас и вече не го използва,моля да ми пише...просто съм пробвала много продукти и незнам дали да рискувам да си взема този.. Thinking

# 21
  • Мнения: 3
аз си го купих , преди два дни, но като го използвам след това около 10-15 минути много ме щипе кожата, нормално ли е това.
Да, заради гликоловата киселина е основно, не се притеснявай. Аз на Ексфолиак ползвам нощното кремче Акномега 100, много съм доволна, като се мия преди това с гела за измиване. Сутрин се мажа с Далацин Т. В комбинация е добре, предписани са ми от дерматолог след дълго лечение на акнеични пъпки, появили се след предизвикани от  Лептен екземи на лицето. Ползвала съм и Гликол = Гликолова киселина под формата на крем - чиста. Тя изгаря епидермиса, изсушава го, той се излющва и отдолу се появява нова и здрава кожа. Ако някой реши да ползва Гликолова киселина така в чист вариант да не я ползва самостоятелно! Тя се маже в тънък слой на лицето вечер, а сутрин се използва слънцезащитен крем минимум 80-ти фактор, тъй като Гликола продължава да действа и усилва ефекта си от светлината и слънцето! Такъв крем е на Биодерма, има и лек матиращ ефект, противовъзпалителен, доволна бях от него. Не се препоръчва лечение през летния сезон, лечението е агресивно! Дано съм помогнала!   Hug
(мн се разписах  Embarassed )

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 09:18 от deeed

Общи условия

Активация на акаунт