Дънки от Бенетон...

  • 6 141
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
ми това с намаленията си зависи от пазара в различните държави. Пък и марките имат различно реноме. Том Тейлър, Бенетон и Пепе например в Англия се водят доста по-обикновени и евтинки от дреги марки например, а тук в България повечето хора ги имат за много скъпарски. Аз съм ходила само на екскурзия де и може да не са ми съвсем верни наблюденията. Но като гледам хората, които пазаруват съм останала с такива впечатления. А в Гърция не видях нещо кой знае колко да е по-евтино. За Испания съм съгласна че правят големи намаления и в Италия също.
Пък трябва да се отбележи и това, че повечето марки правят всичко, а някой от дрехите им определено куцат. От Бенетон съм си купувала разни неща, но определено мисля, че дънките не са добри, нито като качество нито като дизайн. Има по-добри марки за дънки специално.

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
не мисля бенетон и сисли са  престижни марки.... най обикновена конфекцийка... Поне тук се смятат за такава.....

# 17
  • Мнения: 2 407
Сагласна съм със Сл. Хич не са престижни даже,най- обикновени за всеки потребител,но не и в Бг разбира се.Аз не ги харесвам много и дънките са се с високи талий.

# 18
  • Мнения: 1 014
да, вярно е това, аз премерих всичките модели почти, за да си харесам и да ми лепнат, но все пак открих моя модел де...Съгласна съм, че има по-добри марки за дънки, но дрехите им не са лошо качество по принцип, има добри попадения, особено детските

# 19
  • Мнения: 68
Съгласна съм,че повечето модели са им доста кофти...аз нося предимно дънки с много ниска талия и тези,които си харесах са такива и са единствените като модел  с ниска талия...само,ще ме е яд ,ако направят коледно намаление скоро...и незнам дали да не изчакам...знае ли някой кога почват коледните намаления в бенетон..

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
не мисля бенетон и сисли са  престижни марки.... най обикновена конфекцийка...

 Peace

# 21
  • Мнения: 68
Така е...Никой не е казал,че са кой знае какво...Въпроса е кога почват намаленията в Бенетон...преди коледа или след нова година?

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Що бе, в Зара има наистина намаления. Истински. И те свалят цените постепенно. Аз това лято например се разпрах от купуване. Пр. дънки - 12 лв., пола - 8 лв., блуза - 5 лв. Купувала съм буквално и каквото ми трябва и каквото не. После подарявам.

# 23
  • Мнения: 3 909
не мисля бенетон и сисли са  престижни марки.... най обикновена конфекцийка...

 Peace

Точно така е. Аз веднъж се опитах да кажа нещо подобно (мисълта ми беше, че скъпо за нас - българите - не означава непременно свръх елитна марка, но веднага бях нападната за случайни грешки при писане http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335184.15 Впоследствие погледнах публикациите на редакторчето ми и видях, че обича да посписва по теми за часовници Мис Сиксти и тн как имала и как пак щяла да има и работата ми стана ясна. Не е за ядосване работата. Това са си факти. Иначе и аз харесвам тези фирми, но не се вдавайте така по тебелите, защото не всички тебели са от магистрали. Има и от второстепенни пътища.  Laughing Laughing Освен това нека сме наясно (предполагам, че като фенове на Бенетон повечето го знаете, но да си го кажем) - И Сисли, и Бенетон, и Плейлайф, и Килър луп - всичко са линии на една и съща група. http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http: … enetton%26hl%3Dbg (Преводът е малко кофти, но е явтоматичен - нямам вина)

# 24
  • Мнения: 660
Дънки на Бенетон имам само 1 чифт,единствените които ми харесаха и бяха с ниска талия,ноември ги купувах,бяха 165 лева,не са евтини,дори никак,и уж ги мерих,ама понеже имаше само 1 най малък номер и си ги взех.Е познайте,после вкъщи като ги сложих,се оказа,че единият ръб е леко крив,личеше си или поне аз го виждах и ми се набиваше на окото.Качеството им на дънките не ми харесва,е извинявайте ама 165 лева за криви дънки,баси. Outta Joint...От другите им дрехи,като блузки и потници и за детето съм доволна,прилични са.На Сислей са по хубави нещата,поне според мен,купувам си доста от там.
А за това,че не са СКЪПАРСКА И ЕЛИТНА марка е ясно,те са си среден клас навсякъде по света,за ежедневно и за средностатическия човек,но за нас са си скъпи,за нашия стандарт.
И много се смея на изказвания ама те са евтин клас,само бедняци ги носили навън,абе всичките тука сте Виктория Бекъм или Мадонна и носите само Версаче,Валентино,Долче Енд Габана и още много дизайнерски колекции,не знаех,че форума и в България е пълно със жени,които не са им проблем и си ги носят тези марки  ежедневието и си пазарят все от тях.Е направо само комплекси в тоя форум,казвам го за 10000000000000 път това... ooooh!

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:22 от анаморф

# 25
  • Мнения: 139
Аз лично въобще не харесвам дънките им,а и с номерациите е по-странно Peace

# 26
  • Мнения: 3 909
Дънки на Бенетон имам само 1 чифт,единствените които ми харесаха и бяха с ниска талия,номври ги купувах,бяха 165 лева,не са евтини,дори никак,и уж ги мерих,ама понеже имаше само 1 най малък номер и си ги взех.Е познайте,после вкъщи като го облякох,се оказа,че единият ръб е леко крив,личеше си или поне аз го виждах и ми се набиваше на окото.Качеството им на дънките не ми харесва,е извинявайте ама 165 лева за криви дънки,баси....От другите им дрехи,като блузки и потници и за детето съм доволна,прилични са.На Сислей са по хубави нещата,поне според мен,купувам си доста от там.
А за това,че не са СКЪПАРКА И ЕЛИТНА марка е ясно,те са си среден клас навсякъде пом света,за ежедневно и за средностатическия човек,но за нас са си скъпи,за нашия стандарт.
И много се смея на изказвания ама те са евтин клас,само бедняци ги носили навън,абе всичките тука сте Виктория Бекъм или Мадонна и носите само Версаче,Валентино,Долче енд Габана и още много дизайнерски колекции,не знаех,че форума и в България е пълно съсъ жени,които не са им проблем и си ги носят тези марки  ежедневието и си пазарят все от тях.Е направо само комплекси от тоя форум,казвам го за 10000000000000 път това... ooooh!

Анаморф, не зная към кого го отправяш това, но тъй като аз съм писала преди теб...да се изясним. Не казвам, че са долнопробни, а точно това, което и ти. Цитирам "те са си среден клас навсякъде пом света". Среден клас не значи долнопробно. Не се казва това, а само, че не са тая елитария, за която минават у нас само защото стандартите са ни други.

# 27
  • Мнения: 660
ю
Цитат
Анаморф, не зная към кого го отправяш това, но тъй като аз съм писала преди теб...да се изясним. Не казвам, че са долнопробни, а точно това, което и ти. Цитирам "те са си среден клас навсякъде пом света". Среден клас не значи долнопробно. Не се казва това, а само, че не са тая елитария, за която минават у нас само защото стандартите са ни други.
ццг
Не нямах предвид теб,а дами които във всички теми се изказват колко са" елитни "разбииш ли Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 909
ю
Цитат
Анаморф, не зная към кого го отправяш това, но тъй като аз съм писала преди теб...да се изясним. Не казвам, че са долнопробни, а точно това, което и ти. Цитирам "те са си среден клас навсякъде пом света". Среден клас не значи долнопробно. Не се казва това, а само, че не са тая елитария, за която минават у нас само защото стандартите са ни други.
ццг
Не нямах предвид теб,а дами които във всички теми се изказват колко са" елитни "разбииш ли Mr. Green

О, това ли? Ами може би като имаш и то като имаш от отдавна и някакси свикваш с това имане и си приказваш ли приказваш така сякаш всички знаят какво е. Мисълта ми е, че може и неволно да го правят. Макар че срещнах и аз, по други теми, разни уж случайно споменати токчета на Криция, кремове Ла Пиер (не съм убедена, че правилно се пише, но това се дължи на факта, че тази козметика е адски далече от моята вселена, просто е безумно скъпа, никога няма да мога да си я позволя и даже не съм виждала на живо - само съм чела- и затова не знам как се пише). Та гледам ги, че мноо се изхвърлят. Някои открито обиждат. В една тема срещнах някакво безумно писание на гост отправено към момиче дето нещо си попитала за Тера Нова. Ау!!! Че престъпление. Абе нека всеки си живее според стандарта, ама по-спокойно, не мисля, че толкова пък трябва да се демонстрира. Що се отнася до "елитните" дами...разбирам за какви случаи говориш. Вместо да ми се надъхват някои такива може просто да споделят малко от личния си опит, нещо от рода на "Даа, купих си това, хора, хубаво е, ако имате възможност купете си - качествено е." Ама разни "Мъжа ми ми купи, после пак ми купи..ах..ах" наистина малко е снобарско. Не всеки може да живее така така че за какво сте във форума? Да ми се хвалите или да си говорим, да споделяме опит?
Т'ва сега беше встрани от темата, но няма как...

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
за вси4ли  които са Тома неверни... жалко 4е не пазя касовата бележка
преди двве седмици си купих, ппанталон за работа, 15 евро,  няколко блузки за дъ6теря ми по 2 и 3 евро, дънкова пола пак за нея 4 , това на  бенетон и 4ерна копринена риза на сисли за 9....

за съжаление тази година, може би заради кризата  хубавите не6та свър6иха много бързо.....

Общи условия

Активация на акаунт