Коледата наближава, ЮНСКО бебе своя пол узнава!Тема №9

  • 13 018
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 475
Gydelichkova, кажи му и ще си разрешиш проблема,ще видиш, как като ходи да си купува нещо, винаги ще те пита дали искаш и ти, аз съдя по моите колеги,  като съм казала на целия свят още от първия ден, сега нямам такива проблеми, колегите винаги всичко ми предлагат, каквото си вземат и аз естествено не отказвам на никой, девойките в банката, които ни обслужват фирмата, и на тях се похвалих веднага  и като ходя там, а аз ходя почти всеки ден, като ме видят и веднага ми наизваждат отгоре на гишето, най-различни лакомства да ме черпят, чак ми става неудобно от другите клиенти! Crazy Crazy Crazy Blush Но така е навсякъде, където ходя по задачки, хората знаят за мен  и винаги ми предлагат и аз естествено на никой,не отказвам, яшничка съм си! newsm48

# 61
  • Мнения: 753
С дрехите е деликатен въпрос, аз дънки никога не съм харесвала и без да съм бременна Simple Smile Сега и дума не става да си купувам такива за случая!
 След седмица отивам в Премаман за панталон с еластична горна част и това ще е Simple Smile Дано намеря. А чорапогащници сега не мога да търпя и за пола за жалост не можа и дума да става. Да живеят разкопчаните копчета и ципове за сега Simple Smile

# 62
  • Мнения: 247
Придърпванията ниско долу  ги имам и аз, но са само от лявата страна така ме болеше в началните седмици- боли ме когато стана рязко или направя някое движение рязко.Надявам се да не е нищо сериозно,но когато отида на ЖК ще питам докторката.

# 63
  • Мнения: 136
somebody, то и аз съм ящничка, дори понякога живея за храната. Но останах с впечатление, че на теб не ти се трупат килцата  Simple Smile А аз съм предразположена към напълняване и ако се отпусна, работата е загубена.
Все още почти никой от фирмата не знае за положението ми, освен двете ми шефки и 3 колежки. Имаме няколко злобарки тук, които дори си мисля, че кълнат и малко се притеснявам специално от тях и може би, затова още крия. Едната от тях е бездетна и сигурно допълнително е озлобена към тези неща. От вчера дори заради тях освен със синьо оче против уроки ходя и с червен конец и една иконка в чантата.
Също крия и от суеверие. И ми е доста трудно хем с такива проблеми като храна да се справям, хем да обяснявам защо съм напълняла толкова бързо... Но май на колегата днес ще му кажа, той не е от злобните, а и живот и здраве, догодина точно той ще поеме работата ми...
  

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 8
Докато ви изчета и то станало обяд.
За пола и аз още незнам. На лекар съм чак към края на месеца. Дори още не съм се обадила да се запиша. Другата седмица ще се обадя.
И аз имам понякога придърпване, но това става само като стана рязко. Иначе съм добре.
Искам да ви питам как си усещате гърдите. Понеже ми е първа бременност и ми е притеснено. При мен са много твърди и доста ме болят. Лявата е по твърда и болезнена от дясната. При вас как е?

# 65
  • Мнения: 1 059
Няколко дена нямахме нет, а вие даже нова тема сте пуснали. Сега се записвам и почвам да чета какво сте писали Simple Smile

# 66
  • Мнения: 165
С дрехите засега реших проблема с едни джинси за бременни с широк колан - много са ми удобни и не ми се смъкват, защото имат регулиращ допълнителен ластик Simple Smile
И мен главата ме боли ужасно от около 2 часа, пих само едно кафе и се надявам да ме отпусне..точно както го описвате - болят ме очите и тила, много е кофти, ако не ми мине до час отивам за парацетамол.
При мен гаденето май понамаля, нищо че вчера сутринта повръщах пак - вече е по-поносимо, през деня се чувствам що годе добре:)
Тони_81 и при мен едната гърда е по-болезнена, мисля, че е нормално:)

# 67
  • Мнения: 283
Сега се връщам от лекар и съм доста уплашена.Каза ми след преглед на видеозн,че бебето не било достатъчно пораснало за тази седмица в която съм.Преди 2 седмици когато ходих за последно всичко беше ОК и бебето беше 4 см,а сега...Даже не ми казаха колко точно е пораснало и колко точно трябва да бъде.Казаха ми,ако получа кървене да ида веднага,иначе другата сряда пак там да се види как се равива.Нямам още картон,никакви иследвания не са ми правени....какво мислите вие,да ида ли при друг лекар,страшно ли е,че бебето не е достатъчно пораснало....много съм объркана и така ми се плаче.

# 68
  • Мнения: 1 475
Не се притеснявай, desperation, може и да е лекарско недоглеждане, а може и овулацията да ти е била по-късно и по-късно да е станало оплождането, аз на твое място бих потърсила още едно лекарско мнение, и не бих отлагала до следващата седмица!Само не се самонавивай, че има проблем, и  не плачи, а отивай да те види и друг доктор!

# 69
  • Мнения: 9 814
Веднага иди при друг лекар.
Не си първата, нито ще си последната, която е плашена така от некадърни доктори.  #2gunfire
Дано всичко е наред, важното е ти да си спокойна.

# 70
  • Мнения: 0
На мен с първото ми дете ми казаха че плода не е достатъчно голям и не отговаря на седмиците ,и ми изписаха да пия гликоза.На следващия преглед всичко беше наред.Надявам се и при теб всичко да е наред. Praynig
Относно дрехите са останали два панталона които ми стават,защото са спортни и широки.

# 71
  • София
  • Мнения: 215
Desperation,иди за второ мнение задължително.С мен се случи същото миналата седмица и предполагам как се чустваш.

# 72
  • Мнения: 24
Desperation и аз мисля, че задължително трябва да те види и друг лекар и също като somebody смятам, че оплождането може да е станало по - късно. При първата ми бременност така ме уплаши една лекарка като каза, че плода бил със забавена сърдечна дейност, с прегънато положение на главата и т.н. Веднага отидох при друг лекар и той отрече абсолютно нейната диагноза, каза, че ако всичко това е вярно трябва да прекъсна бременността. Бях толкова уплашена, така  се притесних, но слава богу, нищо от това не беше истина. Разбирам как се чувстваш, но се опитай да се успокоиш! Стискам палци всичко да е наред с малкото човече, успех и горе главата! Peace

# 73
  • Мнения: 1 475
Чакайте да ви покажа, корема си, чак се  плаша вече от себе си

http://media.snimka.bg/1475/009205824-big.jpg

Доста голям ,а, като за 11г.с/сега си го снимах с телефона/!!! #Crazy

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 14:32 от somebody

# 74
  • Мнения: 753
Desperation, стискам палци и аз. Иди наистина и при друг лекар и се опитай до тогава да не го мислиш, изчакай да чуеш и неговото мнение. А иначе как се чувстваш последните дни?

Общи условия

Активация на акаунт