Коледа !!!

  • 3 222
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
ууууууууууууууу, блазя ти, баровка.

добре де, тоз мъж кви възможности има, да му скорим капа.
имам и друга идея. да вземе да ти подари още няколко деца. така няма да седите пред дилемата с подаръците Winkщото ще ви изядат ушите.

# 16
  • Мнения: 712
Не виждам какъв проблема с темата. И за мен този въпрос в момента е много актуален. Едно на ръка, че майка ми ме преследва на всеки половин час когато съм и пред очите, и три пъти дневно по телефона, когато съм далеч, с въпроса: "Какво искаш за Коледа и какво да му вземем на ... (половинката ми)?" И още едно, че ако не измисля сама коледния си подарък от МиУото и не отидем заедно да го вземем, така и няма да получа нищо - просто ще отлагаме избирането някъде докъм април-май, когато ще дойде време за подаръка за рождения ми ден.
Така че - да, за мен в момента, изборът на собствените ми подаръци е голяма драма. Не за друго, а защото не се сещам за нещо, което точно в момента да искам много и да копнея да получа. Щото винаги мога да поискам още една чанта/обувки/ палто/ нов сд плейър за колата и т.н, но не съм сигурна доколко ще ме направят щастлива - това са неща, които така или иначе купуваме и не ги свързваме с най-близките. Иска ми се подаръците от тях да останат, а не да ги изхвърля след един сезон.
В този смисъл, бижуто винаги е вариант, но ми се иска да видя и други интересни идеи.
Аз, от своя страна, разреших проблема с дългото чудене какво да подариш за Коледа - просто още от август се ослушвам и ако някой от близките ми сподели, че иска нещо - записвам си го. Така вече съм почти готова със списъка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 304
аз си поръчах екскурзия до лондон навръх нова година Hug

# 18
  • Мнения: 4 138
аз пък до мюнхен. за коледа и нова година. и ще я получа Grinning

# 19
  • Мнения: 2 401
Мате, Джули, за кво говорите бре?
Аз си го измислих моя, ама нема да ме огрее, почти съм сигурна.. така, че ще чета, може да изпусне някой някоя готина идея.

# 20
  • Мнения: 4 138
аууууууууууу, да не би да не знаеш какво е спунк Crazy Shocked
за спунк говорим. хубав, тлъстичък......... с меки ушенца. живее в шише.

# 21
  • Мнения: 2 401
аууууууууууу, да не би да не знаеш какво е спунк Crazy Shocked
за спунк говорим. хубав, тлъстичък......... с меки ушенца. живее в шише.

Егати и гатанката. Я някоя интелектуалка да се включи, аз не стоплям.

# 22
  • Мнения: 400
Не съм негативна. И не се муся, смешно ми е Laughing Наистина, как очакваш непознати хора да ти дадат идея за твоя личен подарък? Аз искам миялна. Примерно. Щото имам нужда от нея. От де да знам ти какви нужди и прищявки имаш?

Хубаво де, радвам се Е, та точно такива идеи исках де, разбира се че не очаквам чудеса, просто колкото повече идеи-толкова повече вероятност да си харесам някоя...Това със съдомиялната не е никак лоша, да ти подарят дано!

# 23
  • Мнения: 400
Ха ха ха ха ха това със спунка много ми хареса! Joy hahaha Joy hahaha Спунк е готината нова думичка, която Пипи си измисля и после търси какво значи

# 24
  • Мнения: 2 401
Ха ха ха ха ха това със спунка много ми хареса! Joy hahaha Joy hahaha Спунк е готината нова думичка, която Пипи си измисля и после търси какво значи

Правилно съм преценила, че е задачка за интелектуалци това, значи.  Много е добра идеята иначе.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Спунк е отлична идея, но аз повече харесах другата, която матакосмата даде.
Ще си поръчам малка сгъваема базука.

# 26
  • Мнения: 14 654
Поискай му билетче за  "London eye".  Доволна ще останеш.

# 27
  • Мнения: 4 585




  Сложи си тая снимка в автара. Максимално допустимата височина, регламентирана в правилата на форума е 200 пиксела.

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Ако ти кажа какво искам аз, ще прозвучи по-скоро все едно мъжа ми го е написал (ама аз се разправям с тия неща в нас) - туй-онуй за компютъра, два-три обектива за фотоапарата, който ще пристигне за Нова година, хубав таблет.

Е, хайде и нещо по-женско - някакви нежни обички и дрънкулчица за синджирче.

# 29
  • Мнения: 908
тази година няма подаръци. парите отиват за благотворителност.

Най-добрият подарък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт