Отговори
# 240
  • Мнения: 1 152
Честито на Стаси! Нека Албена да е жива, здрава и послушна и много да ги радва!

Аз докато бях на записи и ново бебе! Хе-хе... Laughing

# 241
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТО СТАСИ! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!!!

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Анели Зиги    bouquet Hug!Благодаря Ви!Сега се чух с АГ-то по ЖК.Каза , че кода , който и диктувам от направленията не бил за цитонамазка.Няма да правя да не съм се притеснявала  Hug !Направлението било за влагалищен секрет, който ми го взе вече, но направлението е останало в мен.Тази от информация ме е объркала  Blush , че е цитонамазка!

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 326
Цитонамазка по ЗК има само в началото на бременността. В 9 месец се взима само влагалищен секрет. Wink

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Цитонамазка по ЗК има само в началото на бременността. В 9 месец се взима само влагалищен секрет. Wink




 Peace Благодаря!Да така е !Разбрахме се с доки  Simple Smile


Сасано    bouquet Благодаря!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 16:36 от rrhh

# 245
  • Мнения: 1 152
С този линк можете да проверявате в направлението какви изследвания ще ви правят.

Цитонамазка по ЗК има само в началото на бременността. В 9 месец се взима само влагалищен секрет. Wink

Точно.  Peace

# 246
  • Мнения: 65
Честито на новите ни мамчета БИБИ  И СТАСИ да са има живи и здравви малките бечовци и да ги радват много. на мамчета бързо въстановяване.   bouquet  bouquet
Аз се чувствам добре и усещането да си мама е  просто невероятно  Grinning

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 16:58 от ˙·٠Poli٠·˙

# 247
Да се включа и аз на финалната права/толкова късно за съжаление,но......./.Честито първо на всички мами,които вече са се срещнали със своите слънчица.Да са им живи и здрави,и само хубави моменти.Ние чакаме момченце,а терминът ми е на 25.12.Искам да помоля за малко инфо,понеже в града в които живея нямам голям избор от колички,та ако някой има информация за този модел на per perego-http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?manufacturers_id=50&products_id=1317&osCsid=33ce18828d0bf47b7af6f5c6a7cd07dd  та ще бъда много благодарна ако някой ми каже мнението си за нея,понеже не съм я виждала на живо,а така не ми се рискува да си я поръчвам.Благодаря предварително!И за финал да пожелая на Всички успех и безпроблемно раждане.

# 248
  • Мнения: 79
Честито и от мен на новите мами   bouquet Да са им живи, здрави и послушни бебчовците  Hug А на мамите - бързо и леко възстановяване  Peace
Ради, не те ли е страх, че може да настине малкия  newsm78 Аз съм много такава пъзлива и все ме е страх да  не му е студено...

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163

Аз се чувствам добре и усещането да си мама е невероятно просто  Grinning


Искаш да кажеш, "Споко не се тревожете лесно е!Това ли да разбирам  Laughing!

# 250
  • Мнения: 65

Аз се чувствам добре и усещането да си мама е невероятно просто  Grinning


Искаш да кажеш, "Споко не се тревожете лесно е!Това ли да разбирам  Laughing!
Разбира се ,че няма да се тревожите  Wink Засега ми е лесно да видим по нататък.
Ники браво на малкото ни Алексче направо като гледах репортажа настрахнах.

# 251
  • Мнения: 30
Мамчета я да ви попитам аз нещо. Става реч за носов аспиратор. Вие набавихте ли си такъв? Аз смятам да си взема един /само да не взема да родя в магазина че доста на време се сетих аз да запълвам покупките за бебка  hahaha /и много се чудя между този на Chicco и този на Nuk. Някой да има някакви препоръкита?

# 252
  • София
  • Мнения: 159
Повечето мами казват че аспиратора е излишен първите 6м че дори до 1г, но аз взех на чико.
Препоръчват в началото нослето да се чисти с клечки с ограничител.

# 253
  • Мнения: 1 152
ziggie_81 не знам конкретно за какви говориш, но моят е такъв /дано не се налага да ги ползваме/.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 326
И аз взех аспиратор на Чико, но смятам да го ползвам при краен случай. Иначе нослето се чисти с клечки за уши без огранимител и физологичен разтвор, така ни казаха на лекциите за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт