за виртуалните чувства

  • 1 456
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 400
Чувствата са си чувства. Били те реални или виртуални. Или ги има или ги няма.
Дали има виртуални приятелства, такива , които се крепят основно на кратки срещи в някой форум или чат - да, мисля , че има. И често такива приятелства са много чисти, много истински. Така мисля.
Ако се забия в някое безинтернетно място - ще ми липсват. Но ще се подготвя добре открадвайки им координатите  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 401
Какви са тия чувства, какви са тия емоции, бе хора? Нямате ли къде да ги влагате?
Никове някакви, пишещи какво ли не под въздействието я на алкохол, я на цикъл, я на дрога, я на недо..  В повечето случаи мисля, виртуалния образ няма много общо с реалния.
 

# 17
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
В повечето случаи мисля, виртуалния образ няма много общо с реалния.
 

но пък не рядко изскача на дневна светлина  Mr. Green

Имам си приятелчета в нета/форума  Hug Heart Eyes
Краси го е казала много добре  Peace А Дайдо още по-добре  Heart Eyes
Влагам чувства.Да.
И някои ще ми липсват дори и само виртуално.

# 18
  • Мнения: 2 196
Пали, и аз те обичам. Laughing

# 19
  • Мнения: 7 837
Темата заприличва на любовни словоизлияния на спамо-чат кликата...

Но и аз да си кажа, че изпитвам чувства, нищо, че за толкова години, никой не пожела да дойде да почива наоколо.

# 20
  • Мнения: 5 393
Влагам чувства в общуването си с определени хора,  те си знаят кои са.С тях си общувам и на живо. Има и такива, с които ми е приятно да общувам виртуално, но не са ми достатъчно близки, че да ми липсват в реалния живот.

# 21
  • Мнения: 2 448
  В повечето случаи мисля, виртуалния образ няма много общо с реалния.
 

Защо, ако имаш добра интуиция и четеш между редовете, няма да се разочароваш в реална среща.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 620
  В повечето случаи мисля, виртуалния образ няма много общо с реалния.
 

Защо, ако имаш добра интуиция и четеш между редовете, няма да се разочароваш в реална среща.  Simple Smile

в случаите,в които приемаш отсрещната страна единствено като неодушевен предмет е много вероятно при визуален контакт да се разочароваш....че нещото е човек Wink

# 23
  • Мнения: 2 448
  В повечето случаи мисля, виртуалния образ няма много общо с реалния.
 

Защо, ако имаш добра интуиция и четеш между редовете, няма да се разочароваш в реална среща.  Simple Smile

в случаите,в които приемаш отсрещната страна единствено като неодушевен предмет е много вероятно при визуален контакт да се разочароваш....че нещото е човек Wink

Хах, сигурно си права, не бях се замисляла, може би защото не съм приемала, че мога да разговарям с предмети.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт