Хранене с Фризовом-какви шишета, биберон, размер...

  • 4 608
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
 Шишета на Pigeon с биберон Y отвор

# 16
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз също давах Фризовом няколко месеца по предписание от гастроентеролог,заради рефлукса.Ползвах шишета Чико с биберон с 2 капки,той е с по-голяма дупка и нямах проблеми.За да се разбива добре трябва водата да е малко по-топла и постепенно да се добавя АМ към нея  Peace

# 17
  • Мнения: 130
Здравейте мами, от днес се храним вече с Фризовом , но се оказа доста по гъсто от Нутрилона на който бяхме преди това. Дори се запушват дупките на биберона , а той е на Авент и детето не може да се нахрани .Моля за съвет от тези от вас , които хранят с него-по точно с вида на шишетата и биберона и размера  които използват, че бебо се изнервя и уморява да дърпа от запушената дупка на биберона .А освен това остава като неразбито. Моля за помощта ви !!!
Аз като давах фризовом първо го разтварях в една купичка. Наливах водата, добавях по малко от млякото и бърках с лъжичка. След това наливах в шишето. Фризовома го дават да се разтваря във вода с температура 75 градуса (ако не се лъжа), затова не мойе да се разтвори добре.

# 18
  • Мнения: 183
 Shocked Абе явно мойто дете или е много лакомо или незнам! Днес ставаме на два месеца и от втората седмица сме на аптамил против повръщане който е доста гъст, а от 2 седмици сме на фризовом защото докито каза, че е по добро от аптамила (незнам дали е така ма поне не и смърди млякото н рибешки черва, на мен така ми мирише аптамила). Та исках да кажа, че Рая си цука  още с бибата с еденичката, който го дават за новородени и то за около 8 до 10 минути си ги изцоква 130мл, затова ми стана странно!
р.s. и ние сме с шишета на Авент

Общи условия

Активация на акаунт