Шампоан, който бихте си купили отново и отново...

  • 60 653
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
По темата: L'oreal Vitamino Color е моят шампоан.
И Бед Хед ми харесват много.

# 16
  • Мнения: 2 631
Шампоанът, който бих си купувала отново и отново, е Neutro Roberts с пшенични кълнове, но за мое огромно съжаление отдавна го няма.....  Cry Cry Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 852
По темата: L'oreal Vitamino Color е моят шампоан.
Моят също. Peace


Хайде още един глас  Peace Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
още не съм го открила  Rolling Eyes постоянно купувам най различни, но не мога да намеря "моя шампоан"  Cry

# 19
  • Мнения: 1 081
още не съм го открила  Rolling Eyes постоянно купувам най различни, но не мога да намеря "моя шампоан"  Cry

Аз също така процедирам, но знам, че не е хубаво да се ползва един единствен шампоан  Peace
За моята коса съм се убедила, че е така.
В момента съм с Глис и Елсев  Peace

# 20
  • Мнения: 3 267
Rene Furterer  за боядисана коса заедно с маската и серума за блясък  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 576
Шампоана, който ползвам от 3 години и не го заменям за никой друг, въпреки че пробвах и други професионални продукти е:

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
още не съм го открила  Rolling Eyes постоянно купувам най различни, но не мога да намеря "моя шампоан"  Cry

И аз съм така, а съм опитала какво ли не, все още търся   Thinking

Ако можеш да си позволиш финансово  Sunglasses си избери подходящ за твоята коса продукт на RENE FUTURER и забравяш за проблемите с косата и скалпа Joy

Peaceподкрепям

Тук не съм съгласна. Мога да си позволя както RENE FURTERER, така и по-скъпи шампоани.
В момента съм с шампоана на RF  за обем - бих го определила като средна работа.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 523
Евтинко - Wash and Go Herbal Coctail  за мазна коса.
Все него си купувам и съм много доволна.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Може би няма такъв, но все пак - Insense.

# 25
  • Мнения: 641
Елсев на Лореал за боядисана коса.

# 26
  • Мнения: 2 414
Шампоана, който ползвам от 3 години и не го заменям за никой друг, въпреки че пробвах и други професионални продукти е:

С какви други продукти го комбинираш?

# 27
  • Мнения: 3 576
С какви други продукти го комбинираш?
Маските ги редувам - Intense или Absolut Repair, на Wella професионалните серии...

# 28
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Елсев на Лореал -розовия и червения.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
Kloran, с хинин, против косопад и ревитализиращ. Вече три пъти си го купувам. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт